رفتن به مطلب

قالب مینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

همانطور که دستور داده بودید مسایل خودم رو به اینجا تیکت زدم  و مدتی گذشته اصلا کسی تو این  انجمن پاسخگو هست 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 228
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سلام و احترام

همانطور که دستور داده بودید مسایل خودم رو به اینجا تیکت زدم  و مدتی گذشته اصلا کسی تو این  انجمن پاسخگو هست 

سلام و درود

دوست عزیز لطفا توجه داشته باشید در این تاپیک صرفا سوالات مربوط به قالب مینا پاسخ داده میشوند ، سوالات در مورد حامل و پیامک و ماژول های پرداخت و موارد متفرقه دیگر بای ددر تاپیک های مربوطه مطرح گردند . هیچ دلیلی وجود نداره که در تاپیک قالب مینا ، در مورد زرین پال سوالی پرسیده بشه و پاسخ داده بشه ، چون به این شکل انسجام انجمن با مشکل روبرو میشود .

اگر سوالی در مورد زرین پال دارید ، در تاپیک زرین پال بپرسید

اگر سوالی در مورد ماژول پیامک دارید ، در تاپیک ماژول پیامک مطرح کنید

اگر سوالی در زمینه نماد اعتماد دارید ، صد تا تاپیک مربوط به نماد اعتماد هست در یکی از آنها مطرح نمایید

و اگر سوالی در مورد کار با خود پرستاشاپ دارید( مثلا همین سوالتون که جستجو بعضی وقتا کار نمیکنه و ... ، این سوالات عمومی هستند و ربطی به قالب خریداری شده توسط شما ندارند ) ، در تاپیک های مربوطه مطرح کنید و یا اگر تاپیکی وجود نداشت ، یک تاپیک ایجاد کنید .

صرفا سوالات مربوط به کار با قالب مینا و ماژول های همراه قالب مینا در این تاپیک پاسخ داده میشوند ( هدف ایجاد تاپیک مختض برای هر قالب ، پاسخ دادن به سوالات مربوط به آن قالب هست )

لینک به دیدگاه

تشکر بابت اطلاع رسانی 

الان پس به نظر شما هیچ کدام از سوالات بالا مربوط به این بخش نیست ؟ 

منظورم 1 و 2 و 4 و 5 بوئ 

با تشکر از پیگیری شما و تقدیم احترامات 

لینک به دیدگاه

سلام 

میشه با خرید این قالب فایل دموی اون رو هم بهمون بدید یا باید جداگانه خریداری بشه

سلام و درود

با خرید قالب ، قالب رو دریافت میکنید ، بعد از خرید میتوانید درخواست کنید تا قالب را مطابق با یکی از دموهای مورد نظرتون براتون نصب کنیم ، دقیقا مثل دموی مورد نظر ، بهتون تحویل داده میشه ( البته بدون محصولات و دسته بندی های داخل دمو )

لینک به دیدگاه

سلام

جناب رستم پور اپدیت رو کی منتشر میکنید؟

سلام و درود

آپدیت چی ؟ فعلا آپدیتی برای قالب مینا در دست تهیه نیست .آپدیت ها در تاپیک اطلاع رسانی میشوند

لینک به دیدگاه

سلام و درود

آپدیت چی ؟ فعلا آپدیتی برای قالب مینا در دست تهیه نیست .آپدیت ها در تاپیک اطلاع رسانی میشوند

فکر کنم یکی دو هفته پیش خودتون تو جواب یکی از تیکیت هاکه چنتا مشکلات رو خدمتتون مطرح کردم فرمودین چند روز دیگه اپدیت جدید ارایه میشه و مسائل موجود برطرف میشه.

من هم از اون روز خیالم راحته دارین رو اپدیت جدید کار میکنین.

لینک به دیدگاه

فکر کنم یکی دو هفته پیش خودتون تو جواب یکی از تیکیت هاکه چنتا مشکلات رو خدمتتون مطرح کردم فرمودین چند روز دیگه اپدیت جدید ارایه میشه و مسائل موجود برطرف میشه.

من هم از اون روز خیالم راحته دارین رو اپدیت جدید کار میکنین.

اگر تو تیکت موردی فرمودین در همون تیکت پیگیری کنید ( دلیلشو خدمتتون میگم در همون بخش تیکت )

لینک به دیدگاه

اگر تو تیکت موردی فرمودین در همون تیکت پیگیری کنید ( دلیلشو خدمتتون میگم در همون بخش تیکت )

رو چشم جناب رستم پور.

آرزوی موفقیت برای شما و تیم همیشه پشتیبان.

لینک به دیدگاه

این قالب این امکان رو داره که بشه چندتا فروشگاه براش تعریف کرد که هر کدوم صفحه خودشون رو داشته باشن با فرم و شکل مخصوص خودشون؟

مثلا یکی لوازم خانگی - یکی پوشاک و  . . .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام
خسته نباشید
چنتا سوال در مورد این قالب داشتم قبل از خرید.ممنون میشم جواب بدید.
1- قالب مینا توی صفحه اصلی قابلیت داشتن ساید بار رو دارِ برای قرار دادن ماژولای تبلیغاتی یا نماد اعتماد و...؟
2- رنگ پس زمینه ی قالب قابل تغییر هست یا نه؟(صورتی-بنفش-یاسی... خلاصه هر رنگی که بخواییم)
3- تار شدن تصویر محصول وقتی موس روش قرار میگیره توی صفحه اصلی و صفحه محصولات دل بخواست و میشه غیر فعال کرد یا نه؟
4- محصولایی که الان توی دوره ی تخفیف خریداری میشن پشتیبانی دارن یا نه؟
ممنون بابت وقتی که گذاشتید

لینک به دیدگاه

این قالب این امکان رو داره که بشه چندتا فروشگاه براش تعریف کرد که هر کدوم صفحه خودشون رو داشته باشن با فرم و شکل مخصوص خودشون؟

مثلا یکی لوازم خانگی - یکی پوشاک و  . . .

هیچ قالبی چنین امکانی رو نداره ، چه خارجی چه داخلی

سلام

خسته نباشید

1- قالب مینا توی صفحه اصلی قابلیت داشتن ساید بار رو دارِ برای قرار دادن ماژولای تبلیغاتی یا نماد اعتماد و...؟

2- رنگ پس زمینه ی قالب قابل تغییر هست یا نه؟(صورتی-بنفش-یاسی... خلاصه هر رنگی که بخواییم)

3- تار شدن تصویر محصول وقتی موس روش قرار میگیره توی صفحه اصلی و صفحه محصولات دل بخواست و میشه غیر فعال کرد یا نه؟

4- محصولایی که الان توی دوره ی تخفیف خریداری میشن پشتیبانی دارن یا نه؟

ممنون بابت وقتی که گذاشتید

1 - بله دارد

2 - خیر

3 - قابلیت غیرفعال کردن ندارد

4 - بله تمامی محصولات پشتیبانی دارند

لینک به دیدگاه

سلام
ببخشید من حدودا ی ماه قبل این قالبو برای فروشگاهم انتخاب کردم. بعد بخاطر گفته های دوستان قبل از خرید وقت گذاشتم تا با پرستا شاپ آشنا بشم. معمولا قالبا بعد از بروزرسانی نقاط ضعفشون کم میشه از همه لحاظ (گرافیک-کاربری و...)
الان با بروز رسانی این قالب من دو تا مشکل باهاش دارم. میدونم سلیقه ها متفاوت هس و ممکنه برای کسی دیگه مشکلی نباشه.
1 اینکه توی صفحه محصول قسمت زوم که روی تصویر قرار میگیره دایره ای شکل هست که خیلی هم خوبِ برای من ولی این دایره بر خلاف گذشته کل تصویرو پوشش نمیده و توی کادر فقط حرکت میکنه!!!!!! به همین خاطر ممکنه بعضی از عکسارو کامل نشون نده.
2 اینکه دلیل تار شدن تصویر توی صفحه اصلی و صفحه محصولات رو نمیفهمم و فک نکنم زیاد هم منطقی باشه. اگر بقیه ی محصولات با رفتن موس روی ی محصول تار میشدن منطقی تر بود هر چند اونم جالب نبود. در کل اینکه لااقل این قابلیتها رو طوری قرار میدادید که افرادی که میخوان استفاده کنن و کسایی که دوس ندارن غیرفعال. چون واقعا چیزی نیس که راحت بشه باهاش کنار اومد.
3- ی سوال هم درباره استفاده از قالب و محصولات فروشگاه داشتم. من از این قالب میخواستم برای راه انداری دو تا فروشگاه استفاده کنم. میخواستم بدونم آیا با خرید این قالب میتونم برای هر دو فروشگام قالبو نصب کنم و از پوسته ی موردنظرم (مد و پوشاک - لوازم دیجیتال) توش استفاده کنم؟
ممنون. خسته نباشید

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

سلام بهمن جان

سوال من هم هست

در صفحه اصلی که ستون نداره پس نماد را کجا میشه گذاشت؟:-)

و اینکه محصولات اصلاید شو نداره!؟

مثلا محصولات جدید

لینک به دیدگاه

درود... بنده میخوام صفحه ادرس در هنگام پر کردن فیلد ها رو شخصی سازی کنم. بعضی فیلد ها اصلا نیاز نیست بعضی ها ارور Alias میده. بهمن جان میشه بگید کجا برم؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من یه سئوال داشتم در قالب میناجایی برای قرار دادن نماد اعتماد و نماد ساماندهی در نظر گرفته نشده ؟! ‍‍پیشنهاد شما چی هستش به نظرتون کجای این قالب میشه قرار داد البته من هنوز این قالب رو نخریدم ولی برای خیلی سئوال هستش دوم اینکه وقتی از منوی بالا محصول مثلا سامسونگ رو انتخاب میکنیم نمیتونیم بر اساس علایقمون نمایش دادن محصولات رو انتخاب کنیم مثلا بگیم بین قیمت ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ باشه رمش ۲ باشه اندازه صفحه نمایش فلان باشه و چیزای دیگه آیا در آپدیت های بعدی این مشکلات درست میشه یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام من سه روزی هست که سئوال پرسیدم و واقعا دیگه یواش یواش دارم پشیمون میشم با پرستا کار کنم چون واقعا هیچکس اینجا پاسخ هیچ کس رو نمیده من هر جای انجمن مراجعه کردم دیدم بحث ها نیمه کاره مونده چون کسی نبوده جواب بده 

دوستان کسی فروشگاه ساز مثل همین پرستا نمیشناسه ؟

سلام دوست عزیز

تا جایی که اطلاع دارم سعی میکنم جوابتون رو بدم. من از مسئولین عزیز سایت نیستم.

در مورد جایگاه نماد و ... نگران نباشید. چون هر قالبی بخرید بالاخره این امکان رو میشه فراهم کرد که اون نمادها رو قرار بدید. توی همین قالب اگر سایدبارو فعال کنید میتونید در سمت چپ و یا اگر دوس داشتید ی جا تو فوتر یا به روش های دیگه و جاهای دیگه قرار بدید. زمانی که قالب رو بخرید دوستان فک کنم بیشتر جوابگو باشن!!!

در مورد سوالِ دوم و صفحه محصولات هم بگم که اگر شما مثلا وارد صفحه ی محصولات سامسونگ بشید و بخواید ی سری فیلتر ایجاد کنید مثل رم 2-3-4 و یا صفحه نمایش 4- 4/5-5-5/5-6 و دوربین 3-5-8-12-16 ووو این از قابلیت پوسته نیست بلکه از قابلیتهای پرستاست و میتونید با تعریف این ویژگی ها و قرار دادن در اون قسمت(اینو باید از دوستان مسئول بپرسید که چطور باید در اون قسمت قرار داد چون من هنوز متوجه نشدم) به کاربران سایت کمک کنید تا زودتر به محصول موردنظرشون برسن.که وقتی قالب رو خریدید میتونید سوال کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام بنده قالب مینا رو خریداری کرده ام اما نمی توانم منوها و شاخه های آن را تنظیم کنم راهنمایی بفرمایید .

سلام بر شما.

برای منوی بالای صفحه وارد منوی "ماژول ها >> ماژول ها " بشید و به دنبال ماژول "منوی افقی بالا " بگردید ، وارد صفحه پیکربندی این ماژول بشید و شاخه های مورد نظرتون رو به منو اضافه کنید.

برای منوی بعدی (آیکون های زیر منوی افقی) به منوی " ماژول ها >> منوی شاخه ها " برید و شاخه های مورد نظرتون رو اضافه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز موفق به ساخت منوهای اصلی شده ام اما زیر منوها را نمی توانم وارد کنم

مثلا دوربین دیجیتال به عنوان منوی اصلی وارد شده اما زیر شاخه ها را که مثلا مدل های مختلف هستند را نتوانستم وارد کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز موفق به ساخت منوهای اصلی شده ام اما زیر منوها را نمی توانم وارد کنم

مثلا دوربین دیجیتال به عنوان منوی اصلی وارد شده اما زیر شاخه ها را که مثلا مدل های مختلف هستند را نتوانستم وارد کنم

سلام دوست عزیز

قبل از جواب دادن به این سوالتون بگم که(من نگم دوستان میان میگن, پس فرقی نداره :)  )این سوالا مربوط به پرستاس و نه این قالب پس اینارو توی انجمن پشتیبانی ارسال کنید. هرچند سوالای این سطحی قبلا پرسیده شدن و میتونید با ی سرچ پیدا کنید توی انجمن. برای درست کردن زیر شاخه ها یا زیر دسته ها و یا زیر منوها یا هر چی که میگید برید قسمت مدیریت پرستاتون- بعد قسمت کاتالوگ- بعد قسمت شاخه ها. اونجا منوهای اصلی تون رو میبینید روی هر کدوم خواستید کلیک کنید و براش زیر منو درست کنید با کلیک روی افزودن جدید. واسه زیرمنو هم همینطور.میتونین روش کلیک کنید و زیر منو درست کنید. این طور که پیداس شما توی ایجاد ویژگی ها و مشخصه ها هم براتون سوال پیش بیاد. اینجا مطرح کنید ممکنه تحت تعقیب قرار بگیرید  :)  پس ی سر برید انجمن پشتیبانی.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

لطفا راهنمایی کنید آخرین بلوک فوتر را از کجا میشه ویرایش کرد

عکسش رو گذاشتم

سپاسhttp://uupload.ir/files/lwbu_12.jpg

پیدا کردم . بلوک محتوا بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...