رفتن به مطلب

قالب مینا

پست های پیشنهاد شده

آپدیت شماره 1.2 قالب مینا به تاریخ 1395/01/24 منتشر شد

حل مشکل بهم ریختگی ردیف محصولات در صفحه اصلی و صفحه شاخه ها با روشن شدن ستون راست

حل مشکل باقی ماندن عکس جایگزین شده ماژول آیکون شاخه ها در هاست

حل مشکلات ریز و درشت در نمایش قالب در حالت غیر ریسپانسیو

حل مشکل ماژول وفاداری در صفحه محصول

حل شدن مشکل بهم ریختگی زیرشاخه ها در صفحه شاخه ها

اضافه شدن قابلیت غیرفعال سازی افکت های عکس محصولات در تنظیمات قالب

اضافه شدن قابلیت کوچک و بزرگ سازی آیکون های بالای سایت در تنظیمات قالب

اضافه شدن قابلیت غیرفعال سازی بخش ویژگی های پیشفرض قالب ( برای استفاده از ماژول دسته بندی ویژگی ها و ماژول های مشابه )

و چند تغییر و بهینه سازی کوچک دیگر

این آپدیت را میتوانید هم اکنون از حساب کاربری خود در بازارچه و تاریخچه سفارشات خود دانلود نمایید ( کل فایل قالب را دانلود کنید ، فایل زیپ آپدیت داخل آن وجود دارد + راهنمای نصب )

دوستانی که از تاریخ 1395/01/20 به بعد قالب را خریداری کرده اند یا خواهند کرد ، نیازی به نصب این آپدیت ندارند .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 228
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سلام قالب مینا را به تازگی نصب کرده ام بخش ماژول تنظیم منوی شاخه ها که می روم و می خواهم این منو را اضافه کنم با این ارور مواجه می شوم

Property iCategoryMenuCore->id_category is empty

لینک به دیدگاه

سلام

آیکون شاخه ها رو چطور کوچیک کنم

عکس رو سایزش رو کوچیک میزارم باز اطرافش رو سفید نشون میده

http://www.8pic.ir/images/gndw8j6xthn2m0tj7kk9.png

اکر امکانش باشه میخوام آیکونهاش مثل دمو که عکسش رو در زیر قرار دادم کمی کوچیکتر باشه چطور رفعش کنم

http://www.8pic.ir/images/hjao63lpwi64yfl9tv0d.png

جواب رو از طریق پشتیبانی دریافت کردم برای دوستانی میزارم که با این مشکل روبرو میشند و نیاز نباشه وقت پشتیبانان نازنین رو بگیرند

برای آیکون های بالای صفحه به منوی ماژول ها >> منوی شاخه ها برید و منوی مورد نظرتون رو اضافه کنید. اگر میخواید مشابه دمو بشه سایز تصاویرتون 64*64 باشه با فرمت PNG
یک نمونه اضافه شد.

لینک به دیدگاه

از کجای قالب میتونم این متن رو مثل دمو بزارم

http://www.8pic.ir/images/95bdh85pp46zu14y5cfr.jpg

این عکسهارو از کجا و چطور باید اضافه کنم

http://www.8pic.ir/images/8umktjmlqz5q8f2vqxyk.png

جواب

مورد اول هم ماژول editorial هست.

3) مورد دوم هم ماژول پیکربندی قالب هست

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن، خسته نباشید

چند سوال داشتم خدمت شما

1-هاست با کیفیت و مناسب برای نیاز های پرستا و سازگار با امکانات این قالب چه پیشنهاد میکنید؟

2-امکان غیر فعال کردن نسخه موبایل وجود داره ولی قالب اصلی حالت رسپانسیو رو داشته باشه؟

3-آیا امکان ساخت اپلیکیشن آندرویدی برای این قالب وجود داره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام. من قاب شما رو 1 ساعت پیش خریداری کردم و روی دامنه خودم نصب کردم. هنگام ورود به بخش پیکربندی تنظیمات قالب با خطای زیر مواجه میشم:

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/namadika/public_html/modules/mnsetting/mnsetting.php:
Class 'Serial' not found

لینک به دیدگاه

سلام. من قاب شما رو 1 ساعت پیش خریداری کردم و روی دامنه خودم نصب کردم. هنگام ورود به بخش پیکربندی تنظیمات قالب با خطای زیر مواجه میشم:

[PrestaShop] Fatal error in module file :/home/namadika/public_html/modules/mnsetting/mnsetting.php:

Class 'Serial' not found

سلام، آیا شما قبل از این افزونه ای رو برای پرستاشاپ نصب کردید؟

به احتمال زیاد مشکل از افزونه های نصبی شماست. بهتره اول ماژول های قبلی رو غیر فعال کنید و بعد مجدد تست کنید

لینک به دیدگاه

سلام، آیا شما قبل از این افزونه ای رو برای پرستاشاپ نصب کردید؟

به احتمال زیاد مشکل از افزونه های نصبی شماست. بهتره اول ماژول های قبلی رو غیر فعال کنید و بعد مجدد تست کنید

خیر من ماژولی نصب نکردم. شما این قالب رو استفاده کردین؟ مشکلی نداشتین؟

لینک به دیدگاه

Class 'Serial' not found

با سلام

من احتمال میدم مشکل لایسنس داشته باشه.

این قالب دارای کد لایسنس هستش.

لایسنس رو وارد کردین؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من احتمال میدم مشکل لایسنس داشته باشه.

این قالب دارای کد لایسنس هستش.

لایسنس رو وارد کردین؟

بله قالب رو خریدم و لایسنس رو هم وارد کردم. 

لینک به دیدگاه

محصولات مشابه جایگاهش زیاد جالب نیست یعنی دقیقا زیر عکس محصول قرار میگیره بعد ویژگی ها و توضیحات قرار میگیره چطور جای اون رو به بعد از توضیحات جابه جا کنم؟

لینک به دیدگاه

محصولات مشابه جایگاهش زیاد جالب نیست یعنی دقیقا زیر عکس محصول قرار میگیره بعد ویژگی ها و توضیحات قرار میگیره چطور جای اون رو به بعد از توضیحات جابه جا کنم؟

سلام

از طریق ویرایش زنده ی پیکربندی میتونید این کارو انجام بدین.

لینک به دیدگاه

Class 'Serial' not found

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم با این تفاوت که من اصلا نتونستم وارد پیکربندی بشم که بخوام لایسنس رو وارد کنم

پرستای من نسخه 1.6.1.5 هس آیا امکان داره بخاطر این باشه؟

راه حل چیه؟

لینک به دیدگاه

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم با این تفاوت که من اصلا نتونستم وارد پیکربندی بشم که بخوام لایسنس رو وارد کنم

پرستای من نسخه 1.6.1.5 هس آیا امکان داره بخاطر این باشه؟

راه حل چیه؟

پشتیبانی پیام بده برات درست میکنند من دقیقا مشکل شمارو داشتم

لینک به دیدگاه

سلام.طی بررسی بخش جایگاه ها متوجه این قالب فازش اینه که محصولات مشابه رو اونجا نشون بده و امکان جابه جایی نداره

حالا طراح میپرسم راهکاری داره محل قرار گیری این ماژول رو عوض کنیم

لینک به دیدگاه

سلام.طی بررسی بخش جایگاه ها متوجه این قالب فازش اینه که محصولات مشابه رو اونجا نشون بده و امکان جابه جایی نداره

http://www.8pic.ir/images/ntp85as092iau8tdd6ju.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.طی بررسی بخش جایگاه ها متوجه این قالب فازش http://www.8pic.ir/images/ntp85as092iau8tdd6ju.jpg

اینه که محصولات مشابه رو اونجا نشون بده و امکان جابه جایی نداره

http://www.8pic.ir/images/ntp85as092iau8tdd6ju.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

من از بین قالب های شما قالب مینا را انتخاب کرده و میخواهم طی این دو روزه از وبسایت شما بخرم. ممنون میشم این نکاتی که در ادامه می گم رو مطالعه کنید و اگر میشه پاسخ بدین تا با خیال راحتی خرید کنم.

1-      میشه مستقیم با طراح قالب (که گویا آقای ذاکریان نیستن)  برای پشتیبانی در ارتباط باشیم؟

2-      آیا میشه ماژول های محصولات پرطرفدار و محصولات جدید، در هر سطر به جای 4 محصول 5 محصول رو نمایش بدن که اندازه هر محصول کوچکتر بشه؟

3-      آیا امکان فیکس کردن منوی افقی قالب وجود داره؟ که با پایین اومدن وبسایت اون منو ثابت بمونه؟

4-امکان فارسی شدن اعداد در این قالب وجود داره؟
لینک به دیدگاه

سلام و درود بر شما

به جز گزینه یک باقی موارد در قالب وجود ندارد

میتوانید با طراح و پشتیبان قالب مستقیم از طریق بخش پشتیبانی و تیکت ارتباط داشته باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...