رفتن به مطلب

درخواست ماژول درگاه بانک رفاه

taher67

پست های پیشنهاد شده

اگر میخواهید شروع کنید به هیچ وجه با ماژول بانکی شروع نکنید!

ماژول نویسی برای پرستا خیلی سخت تر از نوشتن پلاگین برای وردپرس و ... است. برای شروع پیشنهاد میکنم از ویرایش یک ماژول ساده تر شروع کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تا اونجایی که من میدونم و استفاده میکنم بانک رفاه درگاه نداره و از درگاه های بانک پارسیان و سامان استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من میدونم و استفاده میکنم بانک رفاه درگاه نداره و از درگاه های بانک پارسیان و سامان استفاده میکنه

سلام دوست گرامی

از زمانی که سیستم پرداخت های اینترنتی به شاپرک متصل شد، دیگه هر بانکی برای خودش درگاه نمیده

کلاً 12 تا شرکت درگاه پرداخت داریم که اجازه ارائه درگاه اینترنتی دارن که به اسم خود شرکت ها هم صادر میشه (البته نه فقط درگاه اینترنتی بلکه کارتخوان و ... هم میدن) که حالا شاید حدود 50 تا بانک تو کشور باشه که همشون از طریق این 12 تا درگاه انجام میشه

از بین این 12 تا 7 تاش تا کنون ساخته شده و 1 مورد دیگه هم جدیداً به ما اعلام کردن که در دستور ساخت قرار دادیم، از 4 تای دیگه هم تا کنون درخواستی انجام نشده و اطلاعاتش داده نشده تا این 12 شرکت به صورت تکمیل ساخته بشه

لیست درگاه هایی که تا کنون ساخته شده

1. شرکت به پرداخت ملت

2. شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

3. شرکت پرداخت الکترونیک سامان

4. شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

5. شرکت پرداخت نوین آرین

6. شرکت داده ورزی سداد

7. شرکت فن آوا کارت

البته تعدادی از این شرکت ها توسط خود بانک ها ایجاد شده و اداره میشه که طبیعیه اسمشون شبیه اسم بانک وابسته بهشون هست (یعنی برخی بانک ها خودشون شرکت IT و درگاه پرداخت دارن)

حالا باید ببینید که بانک رفاه با کدوم درگاه قرار داد داره یا کار میکنه و بعد ماژول همون درگاه رو بسازید

البته گفته های آقا مهرشاد رو تایید میکنم و بهتره با یه ماژول ساده تر شروع کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...