رفتن به مطلب

ماژول رايگان پرداخت بانک صادرات

پست های پیشنهاد شده

• 6 months later...
  • پاسخ 56
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

• 6 months later...

متاسفانه شما اطلاعات كافي از مسائل بانكداري و امنيت حساب بانكي نداريد و دليلي براي توضيح نميبينم

به نظرتون بانك ملت كه با يك يوزر پسورد ساده ميشه وارد بانكداري اينترنتي ش شد امنيت بالايي داره

با يك كيلاگر ساده ميشه يوزر پستون رو هك كرد و به راحتي حسابتون رو تخليه كارد

دستگاه رمزياب از يك الگوريتم پيچيده براي هر حساب استفاده ميكنه

كمي به اخبار دنيا توجه كنيد ميبينيد كه پيشرفته ترين بانكها با اين دستگاه كار ميكنن

اين دستگاه براي هر حساب جداگانه برنامه ريزي ميشه و قابل هك كردن نيست و به محض باز شدن از كار ميوفته و.... كه در حوصله اين بحث نيست

ديگه ما خودمون هر روز بخشنامه ها و اخطاريه هاي اينچنيني رو ميبينيم

بنده خودم قبول دارم صادرات از لحاظ خدمات الكترونيكي ضعيف عمل كرده كه دليلشم وابستگي به شركت خدمات انفورماتيك هست

اما دليل نميشه كه بگيد فقيسرترين

شما ميدونيد كه بالاترين سقف انتقال وجه اينترنتي ماله صادراته و همراه بانكش بيشترين امكانات رو نسبت به ساير بانكها داره و.....

يك درخواست ايجاد ماژول براي اين بانك بحث رو به كجا كشوند بنده هم نميخوام از اين بيشتر بحث رو به حاشيه ببرم و صرفا براي روشن تر شدن موضوعه اين بحث رو ادامه دادم

فقط اين رو بدونيد كه شما كمي به اطرافيانتون نگاه كنيد ميبينيد كه حساب صادرات دارن و اين ماژول ميتونه براي اين فروشگاه خوب باشه

ممنون از لطفتون

من یک روزه از صادرات درگاه پرداخت گرفتم اما متاسفانه ماژول نداره دارم میرم سراغ بانک سامان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بانک صادرات ماژول داره با همکاری بانک سامان انجام میشه توی انجمن هم هستش آقای شریف زحمتش رو کشیده اند.

بله درست میفرمائید داونلود کردم اما هنگام رفتن به بانک پیغام میده که پذیرنده نامعتبر میباشد

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 1 year later...

دوستان ماژول بانک صادرات وجد داره الان؟ به نظر مباحثی مطرح بوده که مربوط به قدیم بوده. می خواستم بدونم الان هم ماژولی داره بانک صادرات که بشه در کنار درگاه های دیگه استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...