رفتن به مطلب

ماژول رايگان پرداخت بانک صادرات

پست های پیشنهاد شده

اين همون ماژول رايگان بانك ملي است كه توسط جناب آقاي رضوي نوشته شده و بنده با سواد ناقصي كه دارم كمي تغييرات بسيار جزئي بهش دادم و بر روي نسخه 1.4.4.1 تستش كردم ، خوشبختانه مشكلي خاصي ندارد و بي عيب و نقص كار مي كند

جا دارد كه اينجا از مديران محترم و زحمتكش انجمن پرستا شاپ و آقاي معصومي عزيز (مدير محترم انجمن توماتوشاپ) و مخصوصاً از آقاي رضوي نويسنده ماژول تشكر ويژه اي بكنم

براي حق السهم من هم صلوتي براي شادي روح پدر و مادرم بفرستيد

saderatpayment.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 56
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

میشه توضیح بدید که چطور میشه از این ماژول استفاده کرد؟

من نصب کردم ، اما این "شناسه ورود" و "کلید تراکنش" رو از کجا باید بیارم تا بتونم با این ماژول کار کنم؟ :s

لینک به دیدگاه

دوست عزیز انتظار ندارید که هرکس با نصب یک ماژول از بانک درگاه بگیره و شروع به فروش محصول کنه؟

باید به بانک مراجعه کنید و ثبت نام کنید تا هویتتون ثبت بشه و کدهای مورد نظر بهتون داده بشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدید که چطور میشه از این ماژول استفاده کرد؟

من نصب کردم ، اما این "شناسه ورود" و "کلید تراکنش" رو از کجا باید بیارم تا بتونم با این ماژول کار کنم؟ :s

برای گرفتن درگاه بانک ، شناسنامه و کارت ملی لازمه که باید اسکن کنی بفرستی

بعضی از بانک ها سفته میخان ، بعضی ها اجاره نامه

میتونی از زرین پال هم استفاده کنی

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

رو 1.4.6.2 جواب میده؟

متاسفانه بر روي نسخه 1.4.6.2 جواب نميده و فقط بر روي نسخه 1.4.4.1 ( بدون اصلاحيه PDF ) خوب جواب ميده فقط موقع برگشت از سايت بانك دقيقاً پس از پرداخت صورتحساب فروشنده و فايل PDF را نشان نمي دهد و فقط مي نويسد كه 0 خطا وجود دارد كه البته فكر مي كنم به اين معني است كه در واقع خطايي وجود ندارد چون مبلغ مورد نظر دقيقاً از حساب خريدار كسر و به حساب فروشنده واريز مي شود و البته ماژول بانك ملي هم به علت دارا بودن سيستم مشابه همين مشكل را دارد اما وقتي اصلاحيه مربوط به PDF را هم به اسكريپت 1.4.4.1 اضافه كني ديگه نمي تونه وارد صفحه پرداخت بانك صادرات بشه البته اين به خاطر اين هست كه تغييري در پارامترها در نسخه اصلاحيه و نسخه جديد 1.4.6.2 داده شده كه مانع از ارسال مقادير درست به سايت بانك ميشود . من از طريق سايتي كه اسكريپت بدون اصلاحييه 1.4.4.1 را در آن نصب كرده ام مراحل خريد را انجام مي دهم و مراحل پرداخت به خوبي پيش ميرود و چون مسير برگشتي را به سايت ديگرم كه نسخه 1.4.4.1 با اصلاحيه را در آن نصب كرده ام تنظيم كرده ام پس از خريد نتيجه را به خوبي و كامل همراه با صورتحساب خريدار در سايتي كه اصلاحيه را نصب كرده ام مي بينم . اما اين فقط بمنظور تست مراحل خريد و دريافت نتيجه مطلوب و عيب يابي هست وگرنه اين براي خريدار اصلاً جالب نيست كه موقع خريد محصول در سايتي شروع به خريد كند و پس از خريد سر از سايت ديگري در بياورد لطفاً مديران عزيز انجمن راه حلي براي اين مشكل پيدا كنند. با تشكر

لینک به دیدگاه

من ديباگ را on كردم ولي هيچ پيغامي مبني بر وجود مشكل ديده نمي شود حتي يك كلمه در حالي كه مشكل فوق همچنان پا برجاست . لطفاً راهنمائي كنيد

لینک به دیدگاه

مديران عزيز خواهشمندم مشكلات اين ماژول رو براي نسخه جديد حل كنيد

من با هزار بدبختي تونستم كدكاربري از بانك بگيرم

اما هنگام ارجاع به بانك صادرات براي خريد با پيغام خطاي اشکال امنيتي- عدم مجوز انجام تراکنش روبرو ميشم

و يا اشكلاتي كه دوستان فرمدن

خواهشمندم پيگيري كنيد

لینک به دیدگاه

مديران عزيز خواهشمندم مشكلات اين ماژول رو براي نسخه جديد حل كنيد

من با هزار بدبختي تونستم كدكاربري از بانك بگيرم

اما هنگام ارجاع به بانك صادرات براي خريد با پيغام خطاي اشکال امنيتي- عدم مجوز انجام تراکنش روبرو ميشم

و يا اشكلاتي كه دوستان فرمدن

خواهشمندم پيگيري كنيد

شما اول یک بانکی انتخاب میکردی که ماژول تست شده توی انجمن باشه بعد میرفتی دنبال کد کاربری

لینک به دیدگاه

اينجا انجمن پشتيباني پرستا شاپ هست كه چندين نفر زحمتكش دارند اينجا كار پشتيباني و رفع اشكال رو براي كاربران انجام ميدهند چه اشكالي داره كه يك كاربر بياد و مشكلش رو اينجا مطرح كنه ؟؟؟

دليل اينكه بانك صادرات را براي استفاده انتخاب كرده اند اين هست كه بانك صادرات مبلغ محصول خريداري شده را بصورت آني و بدون كسر كارمزد به حساب فروشنده واريز مي كنه اما بانكهاي ديگه پس از يك روز و با كسر كارمزد 1 الي 5 درصدي واريز مي كنند البته اين براي فروشگاه هايي كه محصولات 1000 يا 2000 تومني ميفروشند مهم نيست اما براي كساني كه روزانه حدود 50 يا 100هزار تومن فروش دارند مهم است ضمناً گرفتن درگاه از بانك صادرات فقط بمنظور استفاده در پرستا شاپ نيست بلكه همون نمونه فايل هايي كه بانك صادرات براي سيستم دامون داده را مي توان با تغيير جزيي در فروشگاه مورد استفاده قرار داد نهايتاً مشتري جمع مبلغي كه مي خواهد واريز كند را در محل مربوطه مي نويسد و يك دكمه ناقابل پرداخت را كليك مي كند و مي رود به صفحه بانك و پرداخت رو انجام ميده اتفاقاً در اين روش نيازي به پر كردن فرم هاي چندين مرحله اي خريد هم نيست ضمناً همزمان با پرستاشاپ در سيستم هاي ديگر فروشگاهي اوپن سورس مثل اوپن كارت هم ماژول هايي براي بانك صادرات وجود دارد كه با تغيير دو سطري آدرس بانك در ماژول به خوبي براي هر دو بانك صادرات و ملي كار مي كنه و من ازشون استفاده مي كنم اما امكانات پرستا شاپ و قالب هاي بسيار زيبايش اجازه نمي دهد كه به اسكريپت فروشگاهي ديگري فكر كني پس دوست عزيز mazanshop.ir اگر شما از همان مديران عزيزي هستي كه آقاي امير تاجي ازشون درخواست كمك كرده لطفاً به درخواست كاربر انجمن احترام بگذاريد و پاسخ مناسب بدهيد يا اگر از مديران انجمن نيستيد بگذاريد كساني كه حرفي براي گفتن دارند پاسخ مناسبتري بدهند

لینک به دیدگاه

جناب اقاي حيدري بابت مطلب خوبتون ازتون تشكر ميكنم

بنده خودم كارمند بانك صادرات هستم و ترجيح ميدم با اين بانك كار كنم كه دلايلش رو جناب حيدري واضح توضيح دادند

در بانك صادرات شما تنها يك فرم پر ميكنيد و تمام نه سفته ميخواد نه چيز ديگه

فقط چون اين بانك در زمينه درگاه تازه كار هستن يك مقداري سخت ميشه راه اندازيش كرد

با صحبتي كه با شركت انفورماتيك كه مسئول راه اندازي درگاه هاي اينترنتي بانك صادرات ملي تات و دي و ... هستند داشتم قراره در اينده هر فروشگاهي كه در خواست داد خودشون براشون كارهاي راه اندازي رو انجام بدن

حالا من از دوستان خواهش دارم در تكميل اين ماژول كمك كنند تا سايت پرستا شاپ پيش قدم باشه نسبت به ساير فروشگاه ها

بنده تا الان هر كس براي درگاه صادرات مراجعه كرده بهش پيشنهاد كردم اگر اطلاعات برنامه نويسي نداره از پرستا شاپ استفاده كنه

ديگه تبليغ از اين بالاتر كه تمام مشتريان بانك صادرات رو جذب ميكنيد؟

جناب حيدري شما اگر با پرستا شاپ در دامون صادرات به نتيجه رسيديد خواهشمندم فايل اصلاح شده اين ماژول رو قرار بديد

از ساير مديران هم همين خواهش را دارم

لینک به دیدگاه

این ماژول توسط دوست خوبمون آقای حیدری از درگاه دامون بانک ملی تغییر داده شده که خودشون هم تست کردن و گفتن مشکلی نداره.

نسخه 1.4.4.1 و 1.4.6.2 تفاوت چندانی ندارن و باید روی هر دو سیستم جواب بده.

مطمئن باشید که تنظیمات رو به درستی انجام دادید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

رو 1.4.6.2 جواب میده؟

متاسفانه بر روي نسخه 1.4.6.2 جواب نميده و فقط بر روي نسخه 1.4.4.1 ( بدون اصلاحيه PDF ) خوب جواب ميده فقط موقع برگشت از سايت بانك دقيقاً پس از پرداخت صورتحساب فروشنده و فايل PDF را نشان نمي دهد و فقط مي نويسد كه 0 خطا وجود دارد كه البته فكر مي كنم به اين معني است كه در واقع خطايي وجود ندارد چون مبلغ مورد نظر دقيقاً از حساب خريدار كسر و به حساب فروشنده واريز مي شود و البته ماژول بانك ملي هم به علت دارا بودن سيستم مشابه همين مشكل را دارد اما وقتي اصلاحيه مربوط به PDF را هم به اسكريپت 1.4.4.1 اضافه كني ديگه نمي تونه وارد صفحه پرداخت بانك صادرات بشه البته اين به خاطر اين هست كه تغييري در پارامترها در نسخه اصلاحيه و نسخه جديد 1.4.6.2 داده شده كه مانع از ارسال مقادير درست به سايت بانك ميشود . من از طريق سايتي كه اسكريپت بدون اصلاحييه 1.4.4.1 را در آن نصب كرده ام مراحل خريد را انجام مي دهم و مراحل پرداخت به خوبي پيش ميرود و چون مسير برگشتي را به سايت ديگرم كه نسخه 1.4.4.1 با اصلاحيه را در آن نصب كرده ام تنظيم كرده ام پس از خريد نتيجه را به خوبي و كامل همراه با صورتحساب خريدار در سايتي كه اصلاحيه را نصب كرده ام مي بينم . اما اين فقط بمنظور تست مراحل خريد و دريافت نتيجه مطلوب و عيب يابي هست وگرنه اين براي خريدار اصلاً جالب نيست كه موقع خريد محصول در سايتي شروع به خريد كند و پس از خريد سر از سايت ديگري در بياورد لطفاً مديران عزيز انجمن راه حلي براي اين مشكل پيدا كنند. با تشكر

دانوش عزيز همانطور كه در پست شماره 7 هم با تشريح كامل توضيح دادم ماژول

به خوبي روي نسخه 1.4.4.1 بدون اصلاحيه PDF كار ميكنه و پرداخت به صورت كامل انجام ميشه و فقط موقع برگشت از

بانك فاكتور فروش را نشان نمي دهد و از نسخه 1.4.6.2 و 1.4.4.1 با اصلاحيه نمي تونه وارد بانك بشه مشكل فقط همينه يك مشكل جزيي اما من راه

حلش رو بلد نيستم

لینک به دیدگاه

اصلاحیه رو نصب کنید (نسخه 1.4.6.2 اصلاح دوم نیازی به اصلاحیه ندارد) و دیباگ رو روشن کنید و دوباره امتحان کنید. این بار خطاهای نمایش داده شده رو گزارش کنید.

لینک به دیدگاه

دانوش عزيز خلي متشكرم كه به مسئله توجه مي كنيد من ديباگ را روشن كرده ام اما در هنگام استفاده از ماژول هيچ خطايي ديده نمي شود با مرورگرهاي مختلفي هم تست كردم اما هيچ خطايي گزارش نمي شود اما در error_log موجود در ماژول اين خطا گزارش شده:

[10-May-2012 18:50:18] PHP Warning: htmlentities() [function.htmlentities]: Invalid multibyte sequence in argument in /home/u8647429937/public_html/prestashop/classes/Tools.php on line 498

همچنين چون در خود ماژول امكان سوئيچ به حالت تست هم وجود دارد من آن را در حالت تست قرار دادم و چنين خطائي گرفتم

In this test you only check if there is a problem in the parameters

you send with post or any problem in the parameter names or in their

value (Numeric or Alphabetical).

If you pass this test, you should continue integration with your real Merchant_ID for payment tests.

Error : ->->Request Cardholder Amount "x_amount" Fetch

Error->code : 137127 --> Value of parameter may be not numerical

لطفاً راهنمائي كنيد

لینک به دیدگاه

در حال حاضر با پيغام زير مواجه ميشم

اشکال سيستمي وجود دارد . لطفا چند لحظه بعد مجددا سعي نمائيد . در صورت مشاهده مکرر اين خطا با راهبر سيستم تماس حاصل فرمائيد

مشكل از كجاست؟

ارز مورد نظر رو بايد رو چه چيزي تنظيم كرد؟

لینک به دیدگاه

دوستان من با پيغامهاي زير روبرو شدم

كه با پيگيري كه از اداره خدمات انفورماتيك پشتيباني دامون بانك صادرات و ملي كردم گفتند مشكل از برنامه نويسي هست

گفتند تعداد سكوينس را زياد ميده كه اينجا 12 تا هست و بايد كمتر باشه

گفتند url رو روي تست تنظيم كنيد تا خطا نشون داده بشه و من اين كارو انجام دادم و خطاهاي زير رو نشون داد

من متن خطا و عكس خطا رو ميزارم

خواهشا لطفا التماسا جواب بديد

In this test you only check if there is a problem in the parameters

you send with post or any problem in the parameter names or in their

value (Numeric or Alphabetical).

If you pass this test, you should continue integration with your real Merchant_ID for payment tests.

Error : ->Merchant Authentication Failed Error --> Fingerprint could not be verified.->code : 174022

لطفا خودتون به سايت مراجعه و مشاهده كنيد

www.itcd.ir

post-1248-14373017703421_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خطاهای شما باهم متفاوت هست و اگر ماژول مشکل داره باید یک خطا تولید کنه.

مشکل جناب amirtaji به نظر در تنظیمات نادرست هست. شما یکی از کدها رو صحیح وارد نکردید و یا درگاه به سایت شما اجازه اتصال نمیده

شما این خطاها رو به پشتیبانی بانک ارسال کنید تا مفهوم اون ها رو توضیح بدن.

آقای حیدری عزیز هم لطف کنید و فایل tools.php از داخل classes رو اینجا پیوست کنید.

لینک به دیدگاه

من همين پيغام هارو به پشتيباني بانك دادم

حتي خود اپراتور بانك به سايت مراجعه كرد و خطا رو ديده

اونها ميگن مشكل از كد هاي سايت هست كه نميتونه فينگر پرينت رو تشخيص بده

كلا مجموعه اي از اطلاعات تخصصي گفت كه من زياد سر در نياوردم

چيزي كه كلا فهميدم اين هست كه سايت نميتونهاطلاعات رو بر اساس اون يوزر و پسور دي كه بهش داده شده به صورت كد شده درست به بانك ابلاغ كنه

اونها گفتتن تعداد sequence ها زياد هست و بايد تعداد ارقامش كمتر باشه

اين چيزي هست كه در عكسديده ميشه و اونها هم در پنلخودشون ديدن

من حتي ماژول جديد بانك ملي رو كه در فوشگاه گذاشته شده رو ويرايش كردم و ادرس ها رو تغيير دادم و باز هم همين پيغام ظاهر ميشه

لطفا بفرماييد براي حل مشكل چه بايد كرد

چون پشتيباني بانك ميگه بگيد مسولين فروشگاه كه ماژول رو نوشتن تماس بگيرن

لینک به دیدگاه

آقاي امير تاجي من پيغام شما را خواندم و همچنين سايت شما را ديدم تصور ميكنم در تنظيمات پرداخت اشتباهي انجام داده ايد چون وقتي واحد پول سايت شما را بر روي ريال تنظيم مي كردم ديدم كه محصولي كه با واحد تومان 2000 تومان هست با واحد ريال صفر تومان مي شود و همچنين در صورتي كه شما هنوز در مرحله تست هستيد و اگر نتوانسته ايد وارد سايت بانك صادرات شده و اطلاعات كارت را وارد كنيد عكسي كه در پست قبلي قرار داده ايد مربوط به پرداخت هاي سايت شما نمي شود و بصورت پيشفرض در ماژول براي تست است و جز براي نشان دادن اينكه اين ماژول خاصيت وريفيكيشن دارد نيست و با كليك بر روي تائيد مجدد اصولاً بايد پيغام خطايي نمايش داده شود كه نمايش داده مي شود توصيه من به شما اين است كه: اولاً تنظيمات پرداخت سايتتان را اصلاح كنيد و دوماً اينكه كد مرچنت و ترنس كي را با دقت در محل مربوطه در ماژول وارد كنيد و در صورتي كه د ترنس كي شما از علائمي شبيه + استفاده شده دقيقاً در بخش مربوطه وارد كنيد و سوماً آي پي هاستتان را با آي پي كه در بانك ثبت شده چك كنيد و چهارماً حتماً مميز را را از تنظيمات قيمت غير فعال كنيد . البته با رعايت موارد بالا در صورت استفاده از نسخه بدون اصلاحيه pdf مي توانيد وارد سايت بانك شده و پرداخت را انجام دهيد وگرنه با صفحه اي مواجه خواهيد شد كه در آن نوشته اشكال سيستمي وجود دارد .

جناب دانوش عزيز باز هم از توجه تان به اين مشكل تشكر مي كنم و فايلي كه فرموديد را پيوست كردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...