رفتن به مطلب

چند مشکل با پرستا شاپ

Shahabi

پست های پیشنهاد شده

سلام

1 - وقتی از درون هاست لینکهای قدیمی را به جدید انتقال می دهم بعضی از لینکها اور زیر را نمایش می دهد.

Unable to add redirect
Details
The local url path or the destination url is invalid.
به نت افزار تیکت زدم گفت مشکل از برنامه سایت می باشد .

2 چند روزی است که یک محصول در روز چندین بار در ساعات مختلف به سبد خرید نا تمام اضافه می شود بدون اینکه کسی وارد سایت شده باشد !
( عکس پیوست را ملاحظه کنید )

3 در فروشگاه های زیر وقتی محصولی را به سبد اضافه می کنیم تصویر محصول در حال کوچک شدن به سمت سبد خرید می رود. این مورد یک ماژول است یا از خواص قالب است ؟
http://musicsaz.com
http://irtecelec.com/

post-5768-0-58238800-1466849992_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد موارد 1 و 2 نظری ندارم ، مورد سوم در نسخه های قدیمی پرستاشاپ بود و مربوط به ماژول پیشفرض سبد خرید هست . یک کد جی کوئری هست و چیز خاصی نیست .

لینک به دیدگاه

در مورد موارد 1 و 2 نظری ندارم ، مورد سوم در نسخه های قدیمی پرستاشاپ بود و مربوط به ماژول پیشفرض سبد خرید هست . یک کد جی کوئری هست و چیز خاصی نیست .

اگر بخواهم مورد 3 را به فروشگاهم اضافه کنم چه کاری باید انجام بدهم ؟

لینک به دیدگاه

1. قطعا ربطی به پرستاشاپ نداره ولی باید دقیق توضیح بدید که چی رو کجا تنظیم میکنید. متاسفانه هنوز علم غیب رو یاد نگرفتیم

۲. مهم نیست. بازدید کننده های شما اضافه میکنن. هرچند وقت یک بار میتونید از ماژول pscleaner استفاده کنید برای پاکسازی دیتابیس

لینک به دیدگاه

1. قطعا ربطی به پرستاشاپ نداره ولی باید دقیق توضیح بدید که چی رو کجا تنظیم میکنید. متاسفانه هنوز علم غیب رو یاد نگرفتیم

۲. مهم نیست. بازدید کننده های شما اضافه میکنن. هرچند وقت یک بار میتونید از ماژول pscleaner استفاده کنید برای پاکسازی دیتابیس

به طور مثال لینک های زیر را که می خواهم ریدایرکت کنم چنین پیغامی می دهد.

تمامی ریدایرکت ها از طریق کنترل پنل دایرکت ادمین انجام می دهم.

http://nipaz.com/shop/show/7261/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DA%98-(%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DA%98-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)/

http://nipaz.com/shop/show/7256/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%BE%D9%84-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C/

http://nipaz.com/shop/show/7270/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D9%86-(%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%88%DA%86%D9%88%D9%84%D9%88)/

لینک به دیدگاه

اطلاعات شما ناقص هست. با این اطلاعاتی که میدین کمکی نمیشه کرد. اما مشکل شما ارتباطی به پرستاشاپ نداره. هاستینگ شما رو بی دلیل به جای دیگه ای پاس میده. با این حال میتونید برای پشتیبانی تخصصی از بخش تیکت درخواست ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

علاوه بر گفته دوستان این موارد رو هم اضافه میکنم

1. باید به شخصی که در پرستاشاپ متخصص هست بگید براتون بررسی کنه

2. در مواردی مشاهده شده که به صورت خواسته یا ناخواسته ربات ها این کار رو میکنن مثلاً بودن کسایی که در سایت هایی مثل ایماز و ... که کار مشابه میکنن باعث ایجاد سبد خرید های الکی شده

3. این مورد افکت قدیمی پرستاشاپ 1.5 بوده و دیگه از مد افتاده، در حال حاظر پرستاشاپ 1.6 کار بهتری میکنه، در واقع بعد از اضافه شدن به سبد خرید یک popup باز میکنه و میگه میخواید ادامه گشت و گذار تو فروشگاه رو بدین یا برید به صفحه پرداخت از همه لحاظ هم از نوع قدیمی اون بهتر هست (مطمئن باشید کسایی که این کار رو کردن بهتر از من و شما تحلیل کردن این موارد رو)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

3. این مورد افکت قدیمی پرستاشاپ 1.5 بوده و دیگه از مد افتاده، در حال حاظر پرستاشاپ 1.6 کار بهتری میکنه، در واقع بعد از اضافه شدن به سبد خرید یک popup باز میکنه و میگه میخواید ادامه گشت و گذار تو فروشگاه رو بدین یا برید به صفحه پرداخت از همه لحاظ هم از نوع قدیمی اون بهتر هست (مطمئن باشید کسایی که این کار رو کردن بهتر از من و شما تحلیل کردن این موارد رو)

موفق باشید

حق با شماست . من هم با این امکان جدید موافقم. اما مشکل اینجاست که تعدادی از مشتری ها وقتی محصولی را اضافه می کنند و بعد برای جستجو در فروشگاه گزینه ادامه خرید را می زنند. بعد از این که گردششان در سایت تمام شد ممکن است به راحتی متوجه نشوند که سبد خرید در کجاست. از این رو تعدادی از کاربران کم حوصله هستند ممکن است پس از این که چند ثانیه در صفحه نگاه کردند و سبد خرید را مشاهده نکردند از فروشگاه لفت دهند. این امکان پرستا 1.5 تا حد زیادی برای این مورد مفید بود. من به دنبال راهی هستم که در پرستا 1.6 هم در این ضمینه کمک کند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...