رفتن به مطلب

ارتقا از 1.6.0.6 به 1.6.1.2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه  مشکل داشتم ممنون میشم کمک کنید

بیش از 150 محصول دارم و ماژول هایی دارم ک امکانش نیست مستقیم ارتقا به نسخه بالا بدم چون مطمئنا  تغییراتم خراب میشه

از نسخه 1.6.0.6 استفاده میکنم

الان میخوام از قالب الکترو مارکت  استفاده کنم ک باید ورژن من 1.6.1.2 باشه نمیدونم شایدم با ورژن پرستا من هم الکترو مارکت کار بکنه الان خواهش میکنم فایل هایی که  باید تغییر کنه بین این دو نسخه رو قرار بدید ک نخوام مستقیم ارتقا بدم چون زحمت 2 سالم به باد میره.

اگر هم پیشنهاد دیگری دارید لطفا کمک کنید. سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب شما نباید تو فایل های خود پرستاشاپ دستکاری انجام میدادین ، به هیچ وجه نباید در سورس یک فروشگاه ساز اوپن سورس تغییرات داد ، چون مسلما در آپدیت با مشکلات زیادی روبرو میشین . همین الان بروز کنید و هر چی از دست میره بذارین بره ، چون الان اگر نکنید و صبر کنید ، بعدا بیشتر ضرر میکنید . نمیخواین که زحمت 2 ساله بشه زحمت سه ساله و 6 ساله ؟! :)

لینک به دیدگاه

بهمن عزیز من ادرس ها و مشتری ها رو از phpmyadmin خروجی گرفتم و ایمپورت کردم و خوب شد این یعنی مشتری ها و ادرس ها رو از دست ندادم جدول ps_address و ps_customer دیگه  چه جداولی رو بک اپ بگیرم ؟ ک روی پرستا شاپ نسخه جدیدم بریزم کم کم محصولات رو وارد میکنم. فقط من الان روی لوکال روی xampp هستم ایا بعدا هیچ مشکلی نیست بیارم روی هاست ؟ اگر توصیه ای هست بفرمایید همچنین من میتونم قالب الکترو مارکت رو خریداری کنم روی لوکال تغییرات بدم بعد بیارم رو هاست ؟ برا این میگم چون دیدم کلید فعالسازی برای اسم دامین فعال میشه.

من نسخه  1.6.1.5 نصب کردم ایا الان باگی نداره این نسخه  بهترین نسخه همینه  الان محصول بزارم و شرووع کنم ؟ منتظر پاسخگویی از سوی شما هستم سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...