رفتن به مطلب

ماژول آخرین محصولات جدید

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام من ماژول اخرین محصولات جدید رو که ادمین سایت برام گذاشته بود رو دانلود و نصب کردم اما قالب سایتم با مشکل مواجه شده و ردیف های محصولات و مشکل ساز کرده چیکار باید بکنم درست بشه ؟؟؟

مشکل اصلیم این هست که میخام اخرین محصولات سایت رو نشون بده اما ماژوا پیبشرفض محصولات پرطرفدار بود که به دردم نمیخورد چون محصولات جدید رو صفحه اول نشون نمیداد

ممنون میشم پیگیری کنید

لینک دانلود ماژول

http://presta-shop.ir/attachment.php?aid=68

لینک مشکل

http://presta-shop.ir/attachment.php?aid=70

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

طبيعي است چون تعداد نمايش داده شما از تعداد محصولات "خانه" بيشتره

به پيكربندي مازول مربوطه رفته و تعداد محصولات نمايش داده شده در مازول رو بكنيد 12

لینک به دیدگاه

طبيعي است چون تعداد نمايش داده شما از تعداد محصولات "خانه" بيشتره

به پيكربندي مازول مربوطه رفته و تعداد محصولات نمايش داده شده در مازول رو بكنيد 12

طبیعی نیست !!!

و قبلا 10 بود به طور پیشفرض کردم 12 و چندین روزه 12 هست الانم کردم 16 اما همون مشکل با فایرفاکس پابرجاست و با اینترنت اکسپلورر که اصلا وا ویلا هست..... چون هر محصول یه حا هست.... لطفا ماژول فارسی شه و بدون اشکال رو بهم بدید

لینک به دیدگاه

هیدن جان دارم روش کار میکنم. این ماژول محصولات جدید در صفحه ی اصلی روی 1.4 خیلی اذیت میکنه. اما دارم همه ی تلاشمو می کنم ببینم میشه کاریش کرد یا نه.

اگه موفق شدم برای دانلود توی انجمن قرار میدم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام والا من برادریمو ثابت کردم حالا نوبت شماس من رفتم پیدا کردم بالاخره ماژول اخرین محصولات و نصب کردم همه چیز عالی هست و نصب شد و مشکلش اینه که فارسی نیست کلا 3 جاشو باید فارسی کرد یک new prudoct دوم view سوم add to cart من نمیدونم چطوری باید اکی کنم والا انجام هم دادم نشد ضمیمه شده ماژول به همراه اون 3 جا که باید فارسیی بشه کسانی که بلدن فارسی کنن تشکر

لینک به دیدگاه

سلام والا من برادریمو ثابت کردم حالا نوبت شماس من رفتم پیدا کردم بالاخره ماژول اخرین محصولات و نصب کردم همه چیز عالی هست و نصب شد و مشکلش اینه که فارسی نیست کلا 3 جاشو باید فارسی کرد یک new prudoct دوم view سوم add to cart من نمیدونم چطوری باید اکی کنم والا انجام هم دادم نشد ضمیمه شده ماژول به همراه اون 3 جا که باید فارسیی بشه کسانی که بلدن فارسی کنن تشکر

سلام اتفاقا من این بلوک رو چند روز پیش پیدا کردم و فارسیش هم کردم می خواستم بذارم روی سایت که یهو برق رفت دیگه یادم رفت بزارم

اینم فارسیش ببین این فایل رو بزار توی پوشه اش

fa.php

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...