رفتن به مطلب

ماژول پرداخت payline بدون کامزد

پست های پیشنهاد شده

منبع؟

پي لاين به فكر راه اندازي خدمات اس ام اسي هم باشه (عين ذرين پال) كاملتر هم ميشه

بفرمایید منبع:

http://www.eshopaward.ir/news/view/62

به نظر من فعلا هم کارش عالیه

اس ام اسش هم فعاله-ولی پولیه ;) :D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد خدمات پيامكي بله ولي چون به طور واضح نديده بودم و در خبر به صورت "راه اندازي نسخه جديد سيستم" از ان ياد كرديد و موضوع برجسته نبود براي دوستان و فكر كنم پس ديگه جا پاي ذرين پال گذاشتيد و براتون ارزوي موفقيت بيشتري دارم و همين رقابت هست كه به ارزشمندي شما و همچنين بهترين كيفيت براي مشتريان به ارمغان مي اره

پست هاي اضافي پاك شدند

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

[justify]با سلام[/justify]

[justify]ظاهرا مشکلی در ماژول هست:[/justify]

[justify]1 - در قسمت تراکنش ها اسم و ایمیل کاربری که پرداخت رو انجام داده مشخص

نیست و فقط آی پی پرداخت کننده نشون داده میشه که ای پی کاربرد خاصی برای مدیر

سایت ندارد.[/justify][justify] http://upcity.ir/images/09477187052052969673.jpg [/justify]

[justify]2 - موضوع مهمتر این که من یک پرداخت واسه تست انجام دادم ، تراکنش موفقیت

آمیز بود و در حساب پی لاین من پول واریز شد ولی در فروشگاه پرستا شاپ من هیچ تغیری

رخ نداد و همچنین در قسمت مدیریت سایت پرستا شاپ عملا هیچ سفارشی ثبت نشد که بخواهد

موفقیت آمیز باشد یا نباشد .[/justify][justify]در مواقعی که دروازه خرید بانک تراکنش را ناموفق اعلام کند در داخل فروشگاه

پرستا شاپ شماره تراکنش ناموفق خرید اعلام میشه

[/justify][justify] http://upcity.ir/images/84641295693030600089.jpg [/justify][justify] (فقط در صفحه مشتری نه قسمت مدیریت

سفارشات- در قسمت مدیریت سفارشات مدیر سایت همین تراکنش ناموفق هم نشون داده نمیشه)،

ولی این در حالی هست که اگر خرید با موفقیت انجام بشه ، تنها این شماره تراکنش موفق

برای مدیر سایت و آن هم فقط در سایت پی لاین قابل مشاهده خواهد بود ، و در فروشگاه

برای مشتری انگار هیچ پرداختی انجام نشده با وجود اینکه پول از حساب مشتری کم و به

حساب مدیر سایت واریز شده است.[/justify][justify] http://upcity.ir/images/77710632509647175546.jpg [/justify]

[justify]همانطور که در شکل بالا دیده میشه هیچ اثری از سفارشات موفق یا ناموفقی که توسط دروازه پی لاین انجام شده در لیست سفارشات مشاهده نمیشه.[/justify][justify]ارور (نمی توان سبد خرید را بارگیری کرد یا یک سفارش با همین سبد خرید

انجام شده است) بعد از تراکنش موفق به مشتری نمایش داده می شود.[/justify][justify] http://upcity.ir/images/14526524152705074606.jpg [/justify][justify]صفحه فروشگاه بعد از خرید[/justify][justify] http://upcity.ir/images/85589956643723099083.jpg در شکل بالا خرید با موفقیت انجام شده ولی این ارور مشاهده میشه ، در حالی که قاعدتا باید بعد از خرید موفق مشتری بتونه ادامه خریدش رو انجام بده و یا به صفحه دانلود محصولش برگشت داده بشه.[/justify][justify]---------------------------------------[/justify][justify]ممنون

میشم دوستان بررسی کنند و نتیجه رو اعلام

کنند.[/justify][justify][/justify]

لینک به دیدگاه

مشكلاتي كه به اون اشاره كردي مورد اول كه طبيعيه و شما تنها به وب سرويش وصل ميشيد و مشخصات رو نميگيره از مشتري ثبت شده مگه اينكه مثلا طرف توي پي لاين هم حساب داشته باشه و با ورود و لوگين شده پرداخت صورت بگيره

مورد هاي ديگه هم ابتدا بايدبفرمائيد نسخه پرستا چند داريد استفاده مي كنيد و از چيزهايي كه گفتيد به نظر ماله مشكلات تنظيمات خود سيستم شماست و فكر نكنم مربوط به ماژول باشه

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت همه دوستان

با صحبت هایی که با آقا دانوش دوست عزیزم داشتم و راهنمایی هایی که داشتند مشکل حل شد ، اگه هر کدوم از دوستان به مشکل من برخوردند از روش زیر استفاده کنند:

بخش مدیریت ==>تنظیمات ==> کارايي‌ها ==>الگوریتم

در این قسمت تیک گزینه(( نگه داشتن کلاس BlowFish سفارشی )) رو بزنید و ذخیره سازی رو انجام بدین.

احتمالا واسه دقایقی مدیریت سایت از دسترستون خارج میشه ، که واسه من بعد 5 دقیقه همه چیز به حالت عادی برگشت و مشکل کاملا حل شد.

--------------------

مشکل اولی رو هم که مطرح کرده بودم ظاهرا مشکل نیست و از ویژگی های ماژول هست که دوستان نیازی ندیدن این مورد در ماژول گنجونده بشه که به نظر من اگه این مورد هم به ماژول اضافه بشه بهتر خواهد بود.

[justify]1 - در قسمت تراکنش ها اسم و ایمیل کاربری که پرداخت رو انجام داده مشخص

نیست و فقط آی پی پرداخت کننده نشون داده میشه که ای پی کاربرد خاصی برای مدیر

سایت ندارد.[/justify][justify]

http://upcity.ir/images/09477187052052969673.jpg [/justify]

لینک به دیدگاه

در این قسمت تیک گزینه(( نگه داشتن کلاس BlowFish سفارشی )) رو بزنید و ذخیره سازی رو انجام بدین.

همانطور كه گفتم به ماژول مربوط نميشود و شما مشكل از سرورتونه:
Mcrypt سریع تر از کلاس BlowFish مشتری است، اما نیاز مند افزونه ی پی

اچ پی "mcrypt" می باشد. اگر شما پیکربندی آن را تغییر دهید، تمامی کوکی‌ها

تنظیم مجدد خواهند شد.

مورد بعدي در مورد نام و .. هم اشاره كرديد در بالا توضيح داده شده و اون براي كسانين كه در پي لاين حساب دارند و لوگين شده اقدام به پرداخت مي كنند و شما ب راحتي هم از لحاظ قيمت هم از لحاظ تاريخ و حتي ساعت خريداري شده و همچنين !! وضعيت مشتري مي تونيد بفهميد كدوم پرداخت براي كدوم مشتري و يا سفارش هست و نيازي به ارسال اين مشخصات فكر نكنم باشه
لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

من پرستا 1.3 استفاده میکنم.

پلاگین پی لاین رو از سایت خودش گرفتم و نصب کردم. فقط مشکلم بین ریال و تومان هست.

من پیشفرض تومانه ولی این ریال میپردازه.

در قسمت پرداخت سایت هم ماژول امکان اجبار پرداخت رو نداره!

چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

به برگه محدودیت در بخش پرداخت برید و ماژول مربوطه رو محدود به ارز مورد نظرتون کنید

ببینید توی اینجا که میگید ماژول زرین پال به راحتی محدودیت داره. اما پی لاین اصلا اینجا نیومده.

تصاویر برگه پرداخت من اینطوریه!

بگید دقیقا چیکار کنم

post-256-14373018430285_thumb.jpg

post-256-14373018433369_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پس ماژول مربوطه همچین ویژگی رو نداره و پیش فرض تنظیم شده

در ضمن دوستان دیگه هم در نسخه 1.4 همین مشکل رو دارن چون حس می کنم این دوست عزیز در نسخه 1.3 عکس هاشون رو قرار دادن و شاید نسخه جدید ماژول برای نسخه 1.3 کار نمی کند و در برگه محدودیت ها هم چیزی نیاره

لینک به دیدگاه

پس ماژول مربوطه همچین ویژگی رو نداره و پیش فرض تنظیم شده

در ضمن دوستان دیگه هم در نسخه 1.4 همین مشکل رو دارن چون حس می کنم این دوست عزیز در نسخه 1.3 عکس هاشون رو قرار دادن و شاید نسخه جدید ماژول برای نسخه 1.3 کار نمی کند و در برگه محدودیت ها هم چیزی نیاره

ممنون از پاسختون

نمیشه مشکل رو حل کرد؟

چون خیلی از فروشگاه ها هنوز ورژن 1.3 استفاده میکنند.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم نسخه 1.3 دیگه پشتیبانی نداره و از اول هم پشتیبانیش با ما نبوده. پیشنهاد میکنم به نسخه 1.4 ارتقا بدید مثل بسیاری دیگه از دوستانی که ارتقا دادند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من به خاطر زرین پال کلا ریال رو از بخش ارز ها پاک کردم چون هر کاری کردم محدود نشد ولی این ماژول ظاهرا از ریال استفاده می کنه اگه امکان داره کمک کنید مشکل رو برطرف کنم.نسخه پرستا هم 1.5 نصب کردم.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...