رفتن به مطلب

ثبت نام----> مشکل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه خسته نباشید میگم به همه دوستان فعالی که همیشه پاسخگو ما بودند

یه سوال

چجوری میشه فیلدهای ثبت نام رو یکپارچه کرد و تغییر داد

ممنون میشم عکس رو ببنید

یه سوال دیگه هم داشتم:

عکس 2 رو مشاهده کنید و بگید چجوری اسمش تغییر میکنه؟

ممنون

post-1087-14373017696836_thumb.jpg

post-1087-14373017696492_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای تغییر در فیلدهای ثبت نام باید فایل authentication.tpl رو تغییر بدین . کشور غیر قابل حذف شدنه و اونایی که ستاره دارند فقط میشه مخفی کردشون یا مقدار دیفالت برای اونا قرار داد . برای شکل دو هم باید از ترجمه های بخش کاربری اقدام کنید

لینک به دیدگاه

دومی رو از سربرگ تنظیمات url و سئو میرید توی صفحه authentication و اسم صفحه رو عوض می کنید. که اگه سرچ می کردید جوابشو پیدا می کردید.

اولی رو باید بگم بعد از فعال کردن کامپایل باید برید توی فولدر قالبتون و فایل order-opc-new-account.tpl که واسه خرید و فایل authentication.tpl که واسه ورود هست رو باز کنید و اون قسمت هایی که مورد نیاز نسیت رو مثل تاریخ تولد و انتخاب مرد یا زن بودن رو میتونید تگش رو کامنت (حذف) کنید و اونایی رو که مورد نیاز هست با این استایل محو کنید : style="position:absolute;z-index:-1000" و یه مقدار همینجوری هم واسه ورودیش بدید.

لینک به دیدگاه

برای تغییر در فیلدهای ثبت نام باید فایل authentication.tpl رو تغییر بدین . کشور غیر قابل حذف شدنه و اونایی که ستاره دارند فقط میشه مخفی کردشون یا مقدار دیفالت برای اونا قرار داد . برای شکل دو هم باید از ترجمه های بخش کاربری اقدام کنید

دومی رو از سربرگ تنظیمات url و سئو میرید توی صفحه authentication و اسم صفحه رو عوض می کنید. که اگه سرچ می کردید جوابشو پیدا می کردید.

اولی رو باید بگم بعد از فعال کردن کامپایل باید برید توی فولدر قالبتون و فایل order-opc-new-account.tpl که واسه خرید و فایل authentication.tpl که واسه ورود هست رو باز کنید و اون قسمت هایی که مورد نیاز نسیت رو مثل تاریخ تولد و انتخاب مرد یا زن بودن رو میتونید تگش رو کامنت (حذف) کنید و اونایی رو که مورد نیاز هست با این استایل محو کنید : style="position:absolute;z-index:-1000" و یه مقدار همینجوری هم واسه ورودیش بدید.

ممنون دومی درست شد

اولیه رو هم تگ هاشو کلا پاک کردم (سیو هم کردم ) ولی بازم میاد(از تو کشور ها هم ویرایش میکنم پاک میکنم بازم میاد)

ولی کاشکی میگفتید چجوری مقدار بدم

خدایش این تاریخ تولد و جنسیت خیلی ضایعس

ممنون میشم یا کامل راهنمایی کنید یا فایل ادیت شده رو اپلود کنید من جایگزین کنم

دمتون گرم :heart:

لینک به دیدگاه

اینو دقیقا کجا بنویسم؟

style="position:absolute;z-index:-1000"

لینک به دیدگاه

شکر خدا بالاخره تونستم این دو فایل را ویرایش کنم

من برا وب سایت خودم ثبت نام را اختصاصی کردم، فایلهاشو اینجا آپلود میکنم، دوستانی که نیاز دارند می تونید فایلها را تو قسمت themes/prestashop ریپلیس کنید. یا فایل را باز کرده و طبق الگو تغییرات لازم را اعمال بکنید.

البته بهتره از فایلهای خودتون بک آپ تهیه بکنید.

دوستان باتجربه هم اگر مشکلی تو فایلها دیدن تذکر بدن تا اصلاح بشه

-----------------------------

فایلهای جدید در پست 21 آپلود شد

1bazargan.ir.zip

لینک به دیدگاه

سايتتون و دمويي رو نداديد

اگر چيزي رو كه فكر مي كنم اتفاق افتاده باشه عين دوستان ديگري كه انجام دادن پيشنهاد مي كنم سايتتون رو با كروم مشاهده نماييد تا متوجه مشكلات باشيد

بدرود

لینک به دیدگاه

با کروم هم دیدم

هیچ مشکلی نداره، چون غیر از کامت کردن برخی قسمت ها و استفاده از استایل دوستمون که گفتن، کار خاصی دیگه ای روی فایل انجام نشده.

البته برا تکمیلش یکم تغییرات هم می خواد که زیاد مهم نیست و بستگی به سلیقه افراد داره.

http://www.1Bazargan.ir/bazar

لینک به دیدگاه

سايتتون كه باز نميشه قابل رويت باشه ولي با روزليشن هاي بالا كه روي لپ تاپ هاي جديد هست و با مرورگر كروم تست بفرماييد

ممنون

لب تاب من جدید نیست.

سایت الان مشکلی نداره، می تونید دوباره تست بکنید و نتیجه را بگید؟

لینک به دیدگاه

الان سايت قابل رويت شد و دوستتان مي تونن با كروم در روزلشين بالا چك كنند

و از همه مهتر مشتري كه مي خواد فايل دانلودي رو بخره دليلي نداره دو بار نام و نام خانوادگيشو بنويسه اونم اجباري!!!

هم در قسمت "مشتری جدید" و هم در قسمت "فرم تکمیلی" فرم ثبت نام

لینک به دیدگاه

لطفا عکسی از نحوه نمایشی که میگید بگذارید

در ضمن لزومی نداره مشتری دوبار نام و نام خانوادگیشو وارد بکنه، فیلد های دوم اتوماتیک پر میشه.

و همچنین این قسمت فرم را با کمی تغییر میشه اصلاح کرد.

-------------------------------------------------------------------

من این دفعه برا صفحه ثبت نام از استایل استفاده نکردم. فرمهای غیرضروری را هیدن کردم.

فکر می کنم مشکلی که احتمالا مد نظر شما بوده و با استایل بوجود امده بود، دیگه وجود نخواهد داشت.

فرم تماس فروشگاه یک بازرگان

لینک به دیدگاه

سايتتون كه همش از دست ميره و قابل رويت دوباره نيست عكس بگيرم

مهم عدم نمايش به مشتري براي فيلدي كه مورد نياز نيست هست نه پرشدن خودكارش

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

سلام

فایلهای تکمیل شده را پیوست کردم. میشه مقداری هم قسمت ترجمه را دستکاری کرد و فرم خوبی بدست اورد. قسمت کد پستی هم از پنل مدیریت حذف شده است.

دوستان اگر سوالی بود همینجا جواب میدم.

YekBazargan.ir.zip

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

شما اون هارو حذف کردید ولی هنگام ثبت نام هنوز کد پستی میخواد.

من این فایل های ضمیمه شما را گذاشتم مشکل داره و بعد از کامل کردن فرم میگه باید کد پستی را وارد کنید

لینک به دیدگاه

آقای دانوش اگه میشه یه زحمتی بکشید یه صفحه درست کنید که توش باشه

نام و نام خانوادگی

شماره تلفن

ایمیل

رمز

اینو درست کنید بی زحمت تا تما کسایی که میخوان محصولات قابل دانلود بزارن استفاده کنند و انقدر ذجر نکشند

باتشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...