رفتن به مطلب

ماژول یکپارچه درگاه های پرداخت (ماژول جامع بانک)

پست های پیشنهاد شده

سلام, 
من هم مشکل مشابه شما رو دارم, میخواستم ببینم شما چجوری مشکلتون رو برطرف کردید و اگر امکانش هست به من هم توضیح بدید. متشکرم 

با سلام.

من این ماژول رو دانلود و بارگزاری  و نصب کردم. و دو روش بانک ملت و سامان رو فعال کردم. شماره پایانه و رمز و .... را بطور کامل در تنظیمات درج کردم. اما در زمان خرید با بانک ملت این پیغام خطا را میدهد :

1. پذیرنده نامعتبر است

درحالی که با همین اطلاعات به راحتی میتوان وارد سیستم به پرداخت ملت شد.

برای بانک سامان هم پس از انتقال به صفحه پرداخت و تکمیل فرم و کلیک بر روی گزینه پرداخت پیغام خطای تراکنش ناموفق را میدهد.

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام

یک مشکل جدی

در هنگام خرید از طریق درگاه جدید پارسیان در پرستا پرداخت موفق نشان میدهد در صورتی که تراکنش ناموفق بوده

این 2 مرتبه برای من اتفاق افتاده و بسیار جدی است!

چون اگر ارسال کالاها با اتکا به تاییدیه پرستا انجام بشه امکان داره واکنش ناموفق باشه و ما کالا رو ارسال کنیم! و پیگیری بسیار سخت میشه.

لینک به دیدگاه

سلام. من ماز.ل پرداخت جامع رو نصب کردم. همین اواخر بانک سامان هم برام گذر واژه رو فرستاده. منتها وقتی نام کاربری و گذرواژه رو در مازول پرداخت جامع وارد می کنم و می خوام از پرداخت استفاده کنم در انتهای پرداخت سایت میگه که هیچ ماژول پرداختی وجود ندارد. کجا اشتباه کردم؟

لینک به دیدگاه

سلام

از منو ماژول ها >> پرداخت چک کنید که پرداخت برای ایران رو فعال چک باکس ها تیک خورده باشند.

همچنین بررسی کنید که اگر از ماژول cashondelivery برای محدود کردن روش های پرداخت استفاده میکنید درست تنظیمات رو انجام داده باشید.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

من این ماژول رو نصب کردم و درگاه بانک ملت که قبلا استفاده میکردم رو غیر فعال کردم ... 

ولی الان شماره تراکنش رو توی فاکتور خرید ها نمیاره... قبلا نشون میداد زیر آدرس ها تو فاکتور...

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

من این ماژول رو نصب کردم و درگاه بانک ملت که قبلا استفاده میکردم رو غیر فعال کردم ... 

ولی الان شماره تراکنش رو توی فاکتور خرید ها نمیاره... قبلا نشون میداد زیر آدرس ها تو فاکتور...

شماره تراکنش در ماژول رایگان درجزییات هر سفارش،  بخش پرداخت و زیر فیلد شماره تراکنش نمایش داده میشه. یعنی در جای درست خودش

در ماژول تجاری علاوه بر این بخش از منوی سفارش ها - تراکنش ها قابل دسترسه

سلام.

آیا از درگاه پرداخت آرین پال پشتیبانی میکنه؟؟؟

تیکت بزنید و مستندات و راهنما رو ارسال کنید. بررسی میشه

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر پیشاپیش بابت وقتی که میگذارید دوستان.

بعد از پرداخت با ارور ip address فروشنده نامعتبر است  مواجه میشم

از درگاه بانک سامان استفاده میکنم

آی پی هاست رو هم به بانک دادم و آی پی هم اطمینان دارم که درست هست

سایت روی سرور ایران هست.

از ماژول یکپارچه درگاه پرداخت نسخه رایگان استفاده میکنم و ماژول بدون مشکل نصب میشه و به بانک وصل میشه

پرداخت با موفقیت انجام میشه و بعد از بازگشت به سایت این ارور میاد و بعد از مدتی مبلغ به حساب کاربر برگشت میخوره.

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر پیشاپیش بابت وقتی که میگذارید دوستان.

بعد از پرداخت با ارور ip address فروشنده نامعتبر است  مواجه میشم

از درگاه بانک سامان استفاده میکنم

آی پی هاست رو هم به بانک دادم و آی پی هم اطمینان دارم که درست هست

سایت روی سرور ایران هست.

از ماژول یکپارچه درگاه پرداخت نسخه رایگان استفاده میکنم و ماژول بدون مشکل نصب میشه و به بانک وصل میشه

پرداخت با موفقیت انجام میشه و بعد از بازگشت به سایت این ارور میاد و بعد از مدتی مبلغ به حساب کاربر برگشت میخوره.

اطمینان شما اشتباه هست. ممکنه ip آدرسی که به بانک اعلام کردید یکی از ip های هاست باشه. ممکنه ip اتصال به بانک فرق داشته باشه که میتونید از هاستینگ سوال کنید. این خطا نمیتونه از ماژول باشه و مستقیم از سمت وب سرویس درگاه میاد

لینک به دیدگاه

اطمینان شما اشتباه هست. ممکنه ip آدرسی که به بانک اعلام کردید یکی از ip های هاست باشه. ممکنه ip اتصال به بانک فرق داشته باشه که میتونید از هاستینگ سوال کنید. این خطا نمیتونه از ماژول باشه و مستقیم از سمت وب سرویس درگاه میاد

مشکل حل شد،

متاسفانه من راهی جز تایید آی پی با هاست نداشتم و این یک هاستینگ نسبتاشناخته شده ایرانی هست که معلوم شد دانش فنی بسیار کمی رو دارند

من حدس زدم که چون سرور رو از ایران گرفتند و سی پنل نصب شده پس با روتر لایسنس سی پنل رو بای پس کردند و همین باعث شده آی پی خروجی فرق داشته باشه. همین رو هم به خودشون گفتم اما زیر بار نمیرند و خودشونم نمیدونن سرورشون چطوری کانفیگ شده

خلاصه بابت ماژول عالی که به صورت رایگان پابلیش فرمودید کمال تشکر و قدردانی رو دارم.

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

ممنون از زحماتتون

اگه امکان داره آموزش ابتدایی نصب و فعال کردن و تنظیمات رو هم بزارین!!

لطفا بگین در کدوم منو بایدبه تنظیمات این ماژول دسترسی پیدا کنم ؟

• Add to Phrasebook

• No wordlists for Persian -> Persian...

• Create a new wordlist...
  • Copy
لینک به دیدگاه

آموزش هم به زودی اضافه میشه

در پیکربندی ماژول میتونید تنظیم کنید و منوی تنظیمات نداره

در منوی سفارش ها -> تراکنش ها میتونید تراکنش ها رو ببینید

لینک به دیدگاه

با سلام

من ماژول بانک را  بارگذاری  می کنم و پیام موفقیت آمیز در نصب میدهد ، ولی در لیست ماژول ها (درگاهها و پرداخت ها)قابل مشاهده نیست

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام

از منوی ماژولها>>ماژولها و سرویس ها، iprestapayment یا پرداخت جستجو کنید و براتون میاره.

اگر هم پیدا نکردید می تونید تیکت بزنید و اطلاعات ورود به مدیریت تون را ارسال کنید تا راهنمایی تون کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت عزیزان

بنده این ماژول رو نصب کردم و مشکلی نداشت و به درگاه ملی هم وصل میشه و پرداخت هم انجام میشه ولی موقع برگشتن به سایت ارور خطا در پرداخت NOT_EXIST میده

چطور رفع مشکل کنم؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام خسته نباشید 

ورژن فروشگاه من 1.6.18

ورژن php 5.6

ماژولو نصب کردم دیباگش هم روشن دیباگ چیزی نمیاره اما تراکشو بانک میگه موفق برمیگرده به سایت میزنه ناموفق 

1-خطا وجود داره

1.Arrey

با درگاه سامان هم که پرداخت میکنم بانک میزنه موفق میخواد برگرده به سایت و سفارشو ثبت کنه میزنه نا موفق این ارورو میده

ExceedsWithdrawalAmountLimit

خواهشا کمک کنید

1 خطا وجود دارد

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید 

ورژن فروشگاه من 1.6.18

ورژن php 5.6

ماژولو نصب کردم دیباگش هم روشن دیباگ چیزی نمیاره اما تراکشو بانک میگه موفق برمیگرده به سایت میزنه ناموفق 

1-خطا وجود داره

1.Arrey

با درگاه سامان هم که پرداخت میکنم بانک میزنه موفق میخواد برگرده به سایت و سفارشو ثبت کنه میزنه نا موفق این ارورو میده

ExceedsWithdrawalAmountLimit

خواهشا کمک کنید

1 خطا وجود دارد

دیباگ را روشن کردن این خطا را میدهد

1 خطا وجود دارد

Notice: Array to string conversion in /home2/zarkitir/public_html/cache/smarty/compile/3a/7f/42/3a7f42b3edad7db3372630163065f41b64fe0415.file.errors.tpl.php on line 43

Array

لاین 43 این در فایل مذکور به این شکل است:

<li><?php echo $_smarty_tpl->tpl_vars['error']->value;?>

</li>

<?php } ?>

</ol>

<?php if (isset($_SERVER['HTTP_REFERER'])&&!strstr($_smarty_tpl->tpl_vars['request_uri']->value,'authentication')&&preg_replace('#^https?://[^/]+/#','/',$_SERVER['HTTP_REFERER'])!=$_smarty_tpl->tpl_vars['request_uri']->value) {?>

<p class="lnk"><a class="alert-link" href="<?php echo $_smarty_tpl->smarty->registered_plugins[smarty::PLUGIN_MODIFIER]['secureReferrer'][0][0]->secureReferrer(htmlspecialchars($_SERVER['HTTP_REFERER'], ENT_QUOTES, 'UTF-8', true));?>

" title="<?php echo smartyTranslate(array('s'=>'Back'),$_smarty_tpl);?>

">« <?php echo smartyTranslate(array('s'=>'Back'),$_smarty_tpl);?>

</a></p>

<?php }?>

</div>

<?php }?>

<?php }} ?>

خواهشا بفرمایید چگونه مشکل من حل میشود؟

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 2 months later...

سلام دوستان

من از ماژول رایگان یکپارچه پرداخت استفاده می کنم،پرستای من هم 1.6.1.18 هس،پست های مرتبط فروم رو هم خوندم اما مشکل من چیز دیگه ای هس

چند وقت پیش درگاه پرداخت اینترنتی پارسیان و ملت رو روی سایت فعال کردم

بعد از پینگ گرفتن از دامنه سایت، آی پی رو برای بانکها فرستادم.
البته پشتیبانی هر دو بانک پارسیان و ملت گفتند که اون آی پی که به سمت ما فرستاده میشه، فقط آخرین عددش فرق داره، در عین حال ما هردو آی پی رو براتون ست می کنیم.

اما مشکل این هس که وقتی روی پرداخت نهایی کلیک میشه، میزنه آی پی نامعتبر، اما ممکنه اگه برای دوم یا سوم اقدام به پرداخت شه، به دروازه بانک متصل شه و تراکنش با موفقیت انجام بشه(در ضمن بعضی وقتا هم بار اول تراکنش بدرستی صورت می گیره)
ولی بعضی مواقع هم بعد از عملیات موفق پرداخت، خطا میزنه ( آی پی پذیرنده نامعتبر) و پس از چند ساعت بعد از کسر پول مشتری، مبلغ تراکنش به مشتری برگشت داده میشه.

این مشکل دقیقا برای هردو بانک هست(و برای هردو آی پی چه باهم ست کرده باشن و چه هرکدام جداگانه)

با پشتیبانی هردو بانک هم این مسئله رو مطرح کردم

پشتیبانی به پرداخت ملت گفت: Order ID رو از مدیر هاستتون بگیر تا بررسی کنیم.... که فکر کنم خودم باید این مورد رو از تو مدیریت سایتم براشون پیدا کنم نه مدیر هاست، ولی هرچی گشتم پیدا نشد (تو قسمت مدیریت>>سفارش مورد نظر)

ممنون میشم راهنمایی کنین Order ID مسیر دقیقش کجا هس، و یا اصلا مشکل کار از کجاست...

لینک به دیدگاه

اگر این مشکل فقط برخی مواقع داره رخ میده مشکل مورد نظر شما از هاست هست نه درگاه

هاست شما ip های متعدد داره و هر دفعه با یک ip به درگاه درخواست میده و باعث میشه این مشکل به وجود بیاد

با پشتیبانی هاست صحبت کنید و همه ip های هاست رو ازشون درخواست کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...