رفتن به مطلب

ماژول ساخت Popup در صفحه اصلي

پست های پیشنهاد شده

ماژول ساخت

Popup

در صفحه اصلي

يه ماژول كاربردي رايگان كه خيلي به درد دوستان مي خوره و مي تونيد اعلان هاي فروشگاهي و يا ... رو به صورت ويژه همراه با ويرايش متن اختصاصي در معرض بينند بزاريد

lماژول رايگان و انگليسي است و اگر دوستي ترجمه كرد بزاره دوستان نيز بهره ببرند

:cool:

http://bazaar.presta-shop.ir/img/p/106-152.jpg

As the name of "HomeModalWindow" simply shows a content in a modal pop-up window on page-load. Content can be set at the configure page of module per language.

Uses jquery fancybox native functions that already included your page by prestashop so "it is really light".

This module shows a "Dont show again" link for stoping display content again, each home page browsed by same visitor.

Technical Features

Works great with Prestashop V 1.4.+. Already works 1.2+ but we haven't got enough feed back from users who use between 1.2 and 1.4.

Supports multi language and admin can set different content per language.

It is light due to using Prestashop's native css and js code.

The 'don't show again' link works by cookies.

Open source (TPL JS) .

Total size 40KB. Html code is only 1KB.

[align=center]براي دانلود رايگان ماژول به بازاچه مراجعه نماييد

با سپاس

[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 8 months later...
  • 5 months later...

آپدیت شده این ماژول روی 1.5 هم جواب میده.

یک سوال داشتم. چطور میشه قسمت عضویت در خبرنامه رو به این ماژول اضافه کرد؟ یه جورایی ماژول در ماژول. یعنی صفحه باز بشه و از کاربر بخواد عضو خبر نامه بشه.

لینک به دیدگاه

من این ماژول رو روی 1.5.2.0 نصب کردم.(قالب best store) ولی صفحه اول هیچ چیزی نیست.اما وقتی سایتم رو با "ویرایش زنده"(ماژول ها---->جایگاهها) باز می کنم خوب کار می کنه!چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

من این ماژول رو روی 1.5.2.0 نصب کردم.(قالب best store) ولی صفحه اول هیچ چیزی نیست.اما وقتی سایتم رو با "ویرایش زنده"(ماژول ها---->جایگاهها) باز می کنم خوب کار می کنه!چکار کنم؟

پیشنهاد می کنم به 1.5.4 ارتقا بدید.

در مورد مشکلتون هم ctrl + f5 بزنید کشتون پاک شه. اگه باز هم جواب نداد کامپایل اجباری رو روشن کنید.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم به 1.5.4 ارتقا بدید.

در مورد مشکلتون هم ctrl + f5 بزنید کشتون پاک شه. اگه باز هم جواب نداد کامپایل اجباری رو روشن کنید.

باز هم مشکل حل نشد.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...