رفتن به مطلب

آموزش تنظیم نمایش صحیح قیمت ریال و تومان

پست های پیشنهاد شده

من از یک قالب RTL استفاده می کنم ولی باز ریال رو سمت راست نشون میده،لطفا بگین کدوم فایل قالب رو باید ویرایش کرد

bestphone.98z.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام

منم این مشکل دارم. طبق آموزش جلو رفتم و نرخ تبدیل تومان رو 1 و ریال رو 10 گذاشتم. ریال رو هم غیر فعال کردم.

کش مرورگر رو هم پاک کردم اما همجنان در سایت و در قسمت محصولات ریال رو به من نشون میده.

البته تو قسمت بومی سازی الان شده تومان اما نمیدونم مشکل کجاست.

لطفا راهنمایی بفرمائید.

لینک به دیدگاه

بله مشکل داره دوست من

پست اول برای رفع ابهامات ویرایش شد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

من کدوم قسمت اشتباه انجام دادم که واحد پولم تغییر نکرد؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

شما مشکلی نداشتید. ریال رو فعال کنید و در سایت تومان رو انتخاب کنید. سپس میتونید ریال رو غیرفعال کنید. در واقع مشکل از کوکی هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام . من بیش از 50 بار طبق پست اول رفتم جلو اما سیستم تبدیل کار نمیکنه  واحد تغییر میکنه اما قیمت رو از ریال به تومان اصلاح نمکنه و یه صفر کم نمیکنه  ریال هم غیر فعال کردم 

بعضی وقتا هم خودش ضریب ریال رو 3381 یا یه همچین چیزی  میزاره !!!!!

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام . من بیش از 50 بار طبق پست اول رفتم جلو اما سیستم تبدیل کار نمیکنه  واحد تغییر میکنه اما قیمت رو از ریال به تومان اصلاح نمکنه و یه صفر کم نمیکنه  ریال هم غیر فعال کردم 

بعضی وقتا هم خودش ضریب ریال رو 3381 یا یه همچین چیزی  میزاره !!!!!

کارهایی که در انجمن گفته شده رو به ترتیب انجام بدید :

1. بومی سازی > واحد پول > " ایجاد واحد تومان

Toman

IRT

365

تومان

0.1

x0.000.00 مثلا با دلار

2. بومی سازی > کشورها > ایران > " واحد پول پیش فرض فروشگاه "

3. بومی سازی > بومی سازی > " واحد پول تومان "

4. ماژول > پرداخت > تنظیم واحد پول با توجه به درگاه

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام من از ماژول اختصاصی زرین پال برای درگاه اختصاصی استفاده میکنم نمیخوام واحد پول فروشگاه رو تومان کنم خواهشمندم کمک کنید من سرچ کردم به این تاپیک رسیدم ک به مشکل من نزدیک بود.... الان چیکار کنم توی فروشگاه ریال باشه پرداخت  تومان درست نمایش داده بشه

لینک به دیدگاه

سلام من از ماژول اختصاصی زرین پال برای درگاه اختصاصی استفاده میکنم نمیخوام واحد پول فروشگاه رو تومان کنم خواهشمندم کمک کنید من سرچ کردم به این تاپیک رسیدم ک به مشکل من نزدیک بود.... الان چیکار کنم توی فروشگاه ریال باشه پرداخت  تومان درست نمایش داده بشه

سلام

الان دقیقا مشکلتون کجاس؟

خب واحد پیش فرض رو بزارید ریال. و اگه میخواید تومان هم فعال باشه توی فروشگاهتون با ترخ تبدیل 0.1 اونو ایجاد کنید

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

دوستان کسی که از تومان استفاده می کنه میتونه یه شات بگیره من نفهمیدم چه مدلی شد

از آموزش تصویری زیر استفاده کنید:

http://ipresta.ir/blog/21_%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86.html

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام دوستان 

ببخشید ولی بخدا هر کاری گفتین میکنم .. ولی بازم نمیشه ! 

این ویدیو رو ببینید ... 

http://s9.picofile.com/file/8318547150/toman.mp4.html

بارها کش رو پاک کردم و تاریخچه مرورگر رو حذف کردم ... ولی نشد !

ارز فروشگاه رو تو فیلم روی تومان گذاشتم ... ولی بعدش روی پیش فرض فروشگاه هم گذاشتم ... ولی بازم نشد ! 

نمیدونم بخدا هر کاری بگین شاید کردم ولی بازم نمیشه که نمیشه ! خیلی درگیر این قضیه هستم و کل فروشگاهم الان رو هواست ! دمتون گرم یه کمکی بکنین دوستان  :heart:

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام

چنانچه از تنظیماتی که انجام دادید، مطمئن هست که درست هست.

میتونید تیکت بزنید و درخواست بررسی فنی بدید.

لینک به دیدگاه

سلام

چنانچه از تنظیماتی که انجام دادید، مطمئن هست که درست هست.

میتونید تیکت بزنید و درخواست بررسی فنی بدید.

سلام مجدد دوست عزیز

ممنون از لطفتتون و این که پاسخ دادین ... 

واقعا ببخشید میشه این ویدیو رو که تهیه کردم رو ببینین ؟ والا نمیدونم کدوم جا مشکل داره که نمیشه ! 

الان هر دو واحد ریال و تومن رو فعال گذاشتم .. و نرخ تبدیل ها هم درسته ...  ولی وقتی واحد فروشگاه رو روی ریال میزارم ، قیمت ها و تبدیل هاش درسته و در درون درگاه پرداخت هم قیمت درست و کامل هست ! ولی وقتی واحد رو روی تومان میزارم ... نه ! توی روشگاه و فاکتور ها درسته ولی توی درگاه پرداخت نه ! خراب میشه ! 

چرا آخه ؟! چیکار کنم دوست عزیز ؟ 

ممنون ازتون 

http://s8.picofile.com/file/8318594792/rial_or_toman_.mp4.html

لینک به دیدگاه

سلام مجدد دوست عزیز

ممنون از لطفتتون و این که پاسخ دادین ... 

واقعا ببخشید میشه این ویدیو رو که تهیه کردم رو ببینین ؟ والا نمیدونم کدوم جا مشکل داره که نمیشه ! 

الان هر دو واحد ریال و تومن رو فعال گذاشتم .. و نرخ تبدیل ها هم درسته ...  ولی وقتی واحد فروشگاه رو روی ریال میزارم ، قیمت ها و تبدیل هاش درسته و در درون درگاه پرداخت هم قیمت درست و کامل هست ! ولی وقتی واحد رو روی تومان میزارم ... نه ! توی روشگاه و فاکتور ها درسته ولی توی درگاه پرداخت نه ! خراب میشه ! 

چرا آخه ؟! چیکار کنم دوست عزیز ؟ 

ممنون ازتون 

http://s8.picofile.com/file/8318594792/rial_or_toman_.mp4.html

کمک دوستان ... 

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام

من تمام مراحل تبدیل ریال به تومان را انجام میدهم. یک مشکل در هنگام نوشتن " تومان" ظاهر میشود. به تعداد حروف حساس هست و 4 حرف از تومان را قبول میکند یعنی می توان بجای واحد " تومان" ، واحد "تومن" نوشت. خطای فیلد sign خیلی طولانی است (حداکثر 8 کاراکتر)  ظاهر می شود. لطفا راه حل بفرمایید.

لینک به دیدگاه

با سلام

من تمام مراحل تبدیل ریال به تومان را انجام میدهم. یک مشکل در هنگام نوشتن " تومان" ظاهر میشود. به تعداد حروف حساس هست و 4 حرف از تومان را قبول میکند یعنی می توان بجای واحد " تومان" ، واحد "تومن" نوشت. خطای فیلد sign خیلی طولانی است (حداکثر 8 کاراکتر)  ظاهر می شود. لطفا راه حل بفرمایید.

پاسخ برای حل این مشکل  می فرمایید؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 9 months later...

سلام من می خوام واحد تومان را اضافه کنم ولی در بخش بومی سازی / واحدهای پول تومان وجود نداره چطور باید اضافش کنم؟

پرستا 1.7.7.5

با نصب یک ماژول مشکل واحد پول حل شد الان هیچ ماژول پرداختی را برام نمیاره. نرخ تبدیل را هم درست کردم. تومان 1 و ریال 10 هر دو هم فعال هستن و تومان پیش فرض هستش.

کش رو هم پاک کردم

2.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...