رفتن به مطلب

مشکل در باره محصولات دانلودی

dvdlar2005

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک فروشگاه دارم که هم محصولاتش دانلودیه و هم به صورت DVD به فروش می رسه

چند تا سوال دارم:

1-محصولات فروشگاه من هم دانلودی است و هم خرید dvd.برای این کار باید دوبار محصول را وارد کنم یا فقط یک بار کافی است؟

2-حجم فایلهای آپلودی من بسیار بالاست.میشه با نرم افزار های مختلف از طریق ftp آپلود کرد و در قسمت محصولات گذاست؟

3- میشه کاری کرد که لینک های دانلود مدام تغییر کند.یعنی کاربر نتواند لینک را در اختیار دیگران قرار داد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 : خير - يك بار ايجاد مي كنيد ولي همون محصول به برگه تركيب ميريد و دو جهت براي سفارش رو مي سازيد مثلا يكي با ديويدي يكي دانلودي

2 : در قسمت تنظيمات فروشگاهتون حجم رو مي تنيد تغيير بديد و يا راه كارهايي كه قبلا بحثش شده در انجمن و مي تونيد جستجو كنيد

3 : ميتونيد براي لينك دانلودتون محدوديت زمان - محدوديت تعداد دانلود و ... ايجاد كنيد و ...

لینک به دیدگاه

1 : خير - يك بار ايجاد مي كنيد ولي همون محصول به برگه تركيب ميريد و دو جهت براي سفارش رو مي سازيد مثلا يكي با ديويدي يكي دانلودي

2 : در قسمت تنظيمات فروشگاهتون حجم رو مي تنيد تغيير بديد و يا راه كارهايي كه قبلا بحثش شده در انجمن و مي تونيد جستجو كنيد

3 : ميتونيد براي لينك دانلودتون محدوديت زمان - محدوديت تعداد دانلود و ... ايجاد كنيد و ...

خوب من یک بار این کار رو کردم

ولی وقتی کاربر می زنه DVD محصول قسمت حمل کالا چیزی نشان نمیدهد.چرا که محصول از نوع دانلودی هست.

حال چکار کنم؟

منظورم از قسمت دوم سوالم این بود که چون اینترنت ما زغالی هست ومشخص نیست کی قطع یا وصل میشه اگر وسط آپلود یک فایل 1 گیگ حتی یک بار قطع 1 ثانیه ای بشه دوباره باید از نو از اول آپلود بشه.من به خاطر همین از نرم افزار Filezella استفاده میکنم.میشه بعد از آپلود با فایل زیلا لینک را یک جوری کد کرد و تغییر داد؟

باتشکر از پاسخگویی همه دوستان

لینک به دیدگاه

محصولات دانلودی رو نمیشه به صورت غیر دانلودی فروخت. باید دو محصول جدا تعریف کنید

برای کد کردن محصول میتونید اول یک فایل کم حجم به جای فایل بزاید و بعد یک فایل که اضافه میشه رو ÷یدا کنید و به جای اون قرار بدید

لینک به دیدگاه

بله اگه هدف عوض ميشه و دانلودي و غير دانلودي ميشه بايد جدا محصول بسازيد

برای کد کردن محصول میتونید اول یک فایل کم حجم به جای فایل بزاید و بعد یک فایل که اضافه میشه رو ÷یدا کنید و به جای اون قرار بدید

فكر نكنم به اين راحتي ها باشه و بايد امتحان كنيد

ولي نظر من اينه كه شما خود هدف دانلودي رو توي ساخت محصول نزاريد بلكه يه عكس مثلا يا يه نت پد كه لينك دانلودي كه توي هاستتون قبلا اپلود كرديد توش باشه ولي اين كار ديگه امنيتش از بين ميره و طرف مي تونه لينك رو به زاران نفر بده ولي روشي كه هست مي تونيد بعد از خريد توسط طرف تا 24 ساعت لينك رو سالم نگه داريد و پس از اون فايل رو توي هاست جابجا كنيد و يه لينك ديگه تشكيل شه

لینک به دیدگاه

به طور طبيعي با هسته پرستا خير

آیا ماژولی برای این کار وجود دارد؟؟؟

خیلی مهم هست

لطفا کمکم کنید

محصولات سایت من همش فایل با حجم زیاد است

برای نمونه حجم یکی از محصولات 10 فایل 1 گیابایتی هست

لینک به دیدگاه

من نديدم ولي شايد بشه با تغيير هسته اين عمل رو انجام داد كه بنده تست نكردم

ولي بهترين كاري كه مي تونيد بكنيد به نظر من اينه كه فايل هاتون رو با برنامه اپلود كنيد سپس فايل خريداري شده حاوي پسورد اين فايل ها باشه

يعني فايل هاي رار بسازيد كه پسورد داشته باشه و طرف مي خره فقط پسوردشون رو مي خره

اين روند روند بيشتر سايت هاي اينترنتي فروش فايل هست

در نظر لو رفتن پسورد هم نگران نباشيد چون rar پسوردش به اين راحتي ها باز نميشه ولي از اون ور بعد هر خريد بايد پسورد فايل رو عوض كنيد و يا خيلي حرف اي بخوايد فكر كنيد من بودم براي كسي كه مي خواد يك گيگ دانلود كنه يه اتوران مي نوشتم و روي سيستم طرف قفل مي زاشتم با برنامه هاي لايسنس سازي و عين مثلا كد تلفني مشتري كد رو مي خره و تنها روي سيستم خودش هم عمل مي كنه نه جاي ديگه

لینک به دیدگاه

اين روند روند بيشتر سايت هاي اينترنتي فروش فايل هست

در نظر لو رفتن پسورد هم نگران نباشيد چون rar پسوردش به اين راحتي ها باز نميشه ولي از اون ور بعد هر خريد بايد پسورد فايل رو عوض كنيد و يا خيلي حرف اي بخوايد فكر كنيد من بودم براي كسي كه مي خواد يك گيگ دانلود كنه يه اتوران مي نوشتم و روي سيستم طرف قفل مي زاشتم با برنامه هاي لايسنس سازي و عين مثلا كد تلفني مشتري كد رو مي خره و تنها روي سيستم خودش هم عمل مي كنه نه جاي ديگه

اینم یک راهکاره که دوست عزیزمون فرمودن ولی ..

این روند خیلی طولانی و در دسرساز میشه ، بهترین کار اینه که اگه از لحاظ هزینه مشکلی ندارید بگردید تو خود سایت پرستاشاپ انگلیسی ببینید ماژولی برای اینکار داره یا نه . اگه داشته باشه خریداری کنید و الا اگه تعداد فروشتون بالاباشه از عهده این کارا برنمیاین که هی رمز عوض کنید و دوباره آپلود کنید و .. کلی دردسر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...