رفتن به مطلب

ماژول زرین پال برای پرستا شاپ 1.4

پست های پیشنهاد شده

من یه مشکل دارم به مرحله انتخاب شیوه پرداخت که میرسم و روی زرین پال میزنم بر میگرده به مرحله اول خرید !!!

کسی نیست به ما کمک کنه ایا ؟!

اینم آدرس سایت خودتون ببینید : chapic.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 93
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

شما پرداخت مهمان رو غیر فعال کن ببین حل میشه مشکلت

اره پرداخت مهمان رو که غیر فعال کردم کار کرد !!!!!!

اما چه کنم که تو حالت پرداخت مهمان هم مشکلی نباشه !!؟؟؟

لینک به دیدگاه

ماژول مشکلی نداره تا جایی که تست کردم و مشکل می تونه از خیلی جاهای دیگه که مربوط به شماست می شه

می تونید مشکل رو با تیکت به بخش پشتیبانیش در میون بزارید

لینک به دیدگاه

با جناب دانوش صحبت کردم برا این مشکل که گفتن پرداخت مهمان و زرین پال این مشکل رو داره و برنامه ای هم برا حل این مشکل ندارن !! :-؟؟

در واقع باید همه این مشکل رو داشته باشن .

چون اگه با کاربر بخواد خرید کنه مشکلی نیست فقط مهمان نمیتونه پرداخت آنلاین کنه !!

لینک به دیدگاه

با جناب دانوش صحبت کردم برا این مشکل که گفتن پرداخت مهمان و زرین پال این مشکل رو داره و برنامه ای هم برا حل این مشکل ندارن !! :-؟؟

چون اگه با کاربر بخواد خرید کنه مشکلی نیست فقط مهمان نمیتونه پرداخت آنلاین کنه !!

دوستان این ماژول رو قبلا اصلاح کرده بودیم و یک بنده خدایی هزینه کرده بود واسش اصلاح کرده بودیم و تو انجمن رایگان گذاشته بود ، تاپیک رو نمیدونم کجاست ، ولی اگه جستجو کنید پیدا میکنید .

لینک به دیدگاه

دوستان این ماژول رو قبلا اصلاح کرده بودیم و یک بنده خدایی هزینه کرده بود واسش اصلاح کرده بودیم و تو انجمن رایگان گذاشته بود ، تاپیک رو نمیدونم کجاست ، ولی اگه جستجو کنید پیدا میکنید .

گشتم نبود بگرد شاید پیدا کنی :دی

جونه خودم 30 دقیقه دارم سرچ میکنم تو کل انجمن رو چیزی نیافتم

لینک به دیدگاه

من خودم هم پیدا نکردم ، اما فکر کنم بود ، به هر حال پرداخت مهمان ب اثبت نام فرقی نداره اصلا ، یعنی تو پرداخت مهمان هم مشتری شما همون فیلدهای ثبت نام رو پر میکنه !!! به جز دو فیلد کمتر شاید . بنابارین پرداخت مهمان رو غیرفعال کنید و بذارید هون ثبت نام معمولی بمونه خیلی بهتره چون مزیتی نداره اصلا .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام دوستان من با ارور

نمی توان ماژول (های) مورد نظر را بارگیری کرد:

1. zarinpalpayment (خطا در تحلیل /modules/zarinpalpayment/zarinpalpayment.php)
  2. zarinpalpayment (کلاس موجود پیدا نشد /modules/zarinpalpayment/zarinpalpayment.php)

ماژول رو به صورت دستی نصب کنید (اون رو داخل پوشه ی Modules بریزید و خارج "Extract" کنید)

ماژول رو هم زیپ کردم و درون modules آنزیپش کردم ولی بازهم ارور بالا نمایش داده میشه

اگه میشه سریع راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

• 6 months later...
  • 11 months later...
  • 10 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...