رفتن به مطلب

ماژول امکان واریز مبلغ به صورت دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببینید من برای مشتری سایتم قسمت همکاری ایجاد کردم . مشتری میاد و 20 تا موس انتخاب میکنه و بعد با من تماس میگیره قیمت همکاری بهش میگم کلش طبق سایت شده 400 هزار تومان ، قیمت همکاری میشه 380 .

خوب اینجا من باید چکار کنم با توجه به اینکه نمی خواهم تخفیف روی این محصول وجود داشته باشه و مشتری باید از من شماره حساب بگیره و پول را واریز کنه . امکان این هست که ماژولی باشه که یک بخش در فروشگاه فعال بشه که وصل باشه به پرداخت آنلاین سایت و مشتری هر مبلغی که دلش می خواهد را واریز کنه بدون هیچ محدودیتی . تو فروشگاههای زیادی دیدم این روش وجود داره .

و یک سوال دیگه این که ماژول جستجوی پیشرفته برای پرستا وجود داره که نسبت به رنج قیمت / برند / اندازه و دیگر مشخصات طرف دنبال محصولش بگرده .

با تشکر از شما که پاسخ گوی سوالهای اعضا هستید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد ماژول پرداخت دلخواه میتونید از اسکریپت های بانکها استفاده کنید .

در مورد جستجوی پیشرفته ،خوب دوست عزیز ماژول جستجوی لایه ای هستش دیگه که جز و ماژول های پیشفرضه و تازه خوبیش اینه که کاملا ایجکسه . وقتی فعالش کنیدو پیکربندی رو انجام بدین تو قسمت شاخه ها که برین سمت راست یا چپ میاد و خیلی امکانات داره .

لینک به دیدگاه

شما توي برگه "تركيبات" هنگام ساخت محصول ميتوني قيمت مشخص بزاري

مثلا قيمت همكاري و يا قيمت تعداد بالا با قيمت هاي متفاوت براي همان ي محصول

مبلغ دلخواهي هم يا مي تونيد از خود ذرين پال كه اسكريپتش هست به صورت جداگانه از فروشگاه كار مي كنه استفاده كنيد

يا بازم مي تونيد يه محصول با تركيباتات كه قيمت هاي متفاوتي داره ايجاد كنيد كه اسمش محصول ميشه شارژ حسابتوت كه مثلا بهش كد تخفيف ميديد بعد خريد

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

میتونید بهش بگید که با همون قیمت تو سایت ثبت سفارش کنه و شما یک کپن تخفیف 20 هزار تومانی بهش بدی و زمانی که کد کپن رو وارد کنه و به مرحله پرداخت برسه همون 380 هزار رو پرداخت میکنه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...