رفتن به مطلب

دو ارور در بخش ایجاد محصول

پست های پیشنهاد شده

از مرورگر فايرفاكس 14 به بالا استفاده كنيد

اگر مشكل حل نشد احتمالا دسترسي هاي ب پوشه هاتون اشتباهه و يا فايل هاي پرستا كامل ريخته نشده در هاستتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

اول از همه فایل ajax.php رو مجدد توی شاخه admin کپی کن. اگه مشکل حل شد که هیچی اگه نشد فایل ajax.php رو با ادیتور باز کن و توش خط زیر و پیدا کن (اگه ادیتورت شماره انداز داشته باش خط 77 میشه) :

* یادت باشه شاخه admin و موقع نصب اسمش و عوض کردی به اشتباه نندازتت که شاخه admin کو ؟

$jsonArray[] = '{"optionValue": "'.$manufacturer['id_manufacturer'].'", "optionDisplay": "'.htmlspecialchars($manufacturer['name']).'"}';

و با خط زیر عوضش کن :

$jsonArray[] = '{"optionValue": "'.$manufacturer['id_manufacturer'].'", "optionDisplay": "'.htmlspecialchars(trim($manufacturer['name'])).'"}';

احتمالا با این تغییر مشکلت حل میشه.

لینک به دیدگاه

ببخشید در بخش محصول جاری همش دو نوع ارور میده مشکل از کجاست؟

javascript

Supplier ajax error: error

javascript

Manufacturer ajax error: error

دوست عزیز این ارور به خاطر این هست که صفحه محصول کامل لود نشده و شما تغییر رو می خواید در صقحه محصول ذخیره کنید .

لود نشدن کامل صفحه هم می تونه به خاطر این باشه که

اینترنت کم سرعت دارید یا اینکه تعداد زیادی صغحه با هم باز می کنید و یا به هر دلیلی کندی (کندی کلی اینترنت ) وجود داره و شاید هم شما خیلی عجله دارید !

پرستا شاپ بعد از اینکه تمام قسمتها لود شدن دو بخش تولید کننده و توزیع کننده رو در انتها به صورت اجکس لود می کنه .

لینک به دیدگاه

پرستا اينقدر فايلهاش سبك در اون قسمت كه حتي با اينترنت ذغالي ديال اپ هم سر 4 ثانيه لود ميشن و فكر نكنم مشكل اين باشه!!!

لود شدن صفحه محصول به عوامل مختلفی بستگی داره (تعداد محصول ، تعداد شاخه ها ، تصاویر ، شرح محصول و .... ) که هر چی بیشتر باشه لود شدن پیج رو طولانی تر میکنه و همیشه سریع نیست

شما ممکنه هنگام لود شدن صفحه اگر لود رو استاپ کنید تو مرورگرتون هم این پیغام خطا رو دریافت کنید .

در واقع این نشان دهنده ایراد در پرستاشاپ نیست و فقط لود کامل نشده . این دوست عزیزمون هم می تونن این مطلب رو آزمایش کنن

یعنی بگذارن بعد از لود کمل ( جهت اطمینان از این مطلب باید لیست تولید کننده ها و توزیع کننده ها رو باز کنن و ببین که این لیست کامل شده یا نه ) بعد تغییرات رو دخیره کنند ببین که بازم همین پیغام خطا رو دریافت میکنند یا خیر .

البته تنها یکی از دلایل کامل لود نشدن سایت میتونه تنظیمات و یا اشکال در هاست باشه

----------------------------

ويرايش مدير: در صورت تكرار اخطار خواهيد گرفت

لینک به دیدگاه

هر چقدر هم شما شاخه و ... داشته باشيد فوقش چند ثانيه بيشتر شه

تا وارد سيستم و هاست شما نشد و ديد و مشكل رو شناسايي نكرد اظهار نظر دقيقي نميشه كرد

لینک به دیدگاه

پیام خصوصی دادم

من از اینترنت سریعی استفاده میکنم و اخرین امکانات و سیستم های موجودو دارم.رو مرورگر های مختلف هم تست کردم.

ولی نشد .فکر میکنم با هاست مشکل داره.

اصلا من وقتی که افزودن محصول رو میزنم تا یه جایی لود میکنه و بعد ارور اژاکس رو میده و بعد دوباره ادامه ی فایل ها رو لود میکنه.

فکر کنم فایل اژاکس من مشکل داره...

best regards.

لینک به دیدگاه

اينجا انجمنه و هدفش هم همينه وگرنه اين همه پست از من براي حل مشكلات دوستان نمي ديديد و همه در بسته هاي پشتيباني خريداري شده بايد خلاصه ميشد!!!

در صورت ادامه بحث هاي حاشيه اي اخطار دريافت خواهيد كرد

هي ميخوايم از بحث هاي حاشيه اي دور بمونيم شما تو حاشيه ميبري

هر كسي در حد توان راهنمايي مي كنيم اگه نميتونيد مشكل خودتون رو حل كنيد در خدمت هستيم در بسته هاي پشتيباني

اين روند تمام سيستم هاي رايگانه و انجمن هاي پشتيباني سيسم هاي متن باز

اگر مشكلي داريد با اين قضيه به خودتون و طرز فكرتون مربوطه ولي به جمع انجمن و كاربران كه هر مبحثي رو با دادن پست حاشيه ميبريد مربوط نيست پس رايت كنيد محيط انجمن رو

مشكل ايشون تا جايي كه 90 درصد مطمينم در ورود ايشون به مديريت فروشگاهشون با ادرس غير اصوليست

شما با ادرس دامنه اي كه خريداري كرديد وارد مديريت فروشگاه شويد نه اون ادرس هاست

مثلا دامنه من : sh.com

در پوشه shop نصب كرديد

مديريت شما ميشه sh.com/shop

نه چيز ديگه و بعد از ورود با ادرس استاندارد در قسمت SEO‌و URL ها هم ادرس استاندارد رو وارد نماييد و ذخيره و سپس از مديريت خارج و دوباره وارد شويد با ادرس استاندارد

و اگه بازم نشد احتمال 80 درصد عدم درست اپلود فايل هاي نصب در هاستتون و يا مشكل هاستتون در لود فايل هست

لینک به دیدگاه

اخه من که ادرس و یوزر و پسورد رو براتون پیام خصوصی دادم.

من دقیقا شبیه همین ادرسی که گفتید رو استفاده میکنم

باز هم ممنون که وقت میگذارید.

لینک به دیدگاه

خوب منم طبق همون چيزي كه فرستاديد راه حل رو ارايه دادم

شما بايد با ادرس دامنه اي كه خريديد وارد فروشگاه شويد نه اون ادرس

اون ادرس واسطه هاستتونه مگه اينكه از هاست هاي رايگان استفاده كرده باشيد كه مشكل از هاسته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...