رفتن به مطلب

افزودن فزوشگاه های ما ( مغازه ها )

پست های پیشنهاد شده

سلام من فهمیدم که میشه با گوگل مپ طول و عرض جغرافیای رو جزئیانش رو گرفت پس تصمیم گرفتم که فروشگاه های ما یا همون مغازه ها رو تعریف کنم و یه دونه الان تعریف کردم اما تو این ادرس نشان داده نمیشه

http://www.iroption.com/stores

مشکل کجاست اما افزوده شده .... ایا تو بلوک نمایش داده نمیشه یه بلوک فروشگاه ههای ما بود که من قبلا حذفش کردم اگه مربوط میشه به اون اسم ماژولش رو بگید اپلود کنم و نصبش کنم مرسی یا علی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید مختصات دقیق طول، عرض و شعاع جغرافیایی فروشگاه فیزیکیتون رو از طریق گوگل مپ یا ماهواره بدست بیارید و اون ها رو وارد کنید.سپس روی (مغازه های ما) که کلیک می کنند میتونن آدرس فروشگاه های فیزیکی شما رو روی نقشه با یک علامت پرستا شاپ مشاهده کنند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

گفتم خیلی ها مشکل دارن خالی از لطف نیست اینجا هم بزارم

دقیق می تونید طول و عرض جغرافیایی را در این سایت بیابید

http://www.gorissen.info/Pierre/maps/googleMapLocation.php

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 2 years later...

سلام دوستان

یه مورد برام پیش اومده نظر شما رو میخوام

در قسمت فروشگاه های ما امکان افزودن فروشگاه جدید هست

حالا من می خوام بعد از اضافه کردن جدید محصولات اون فروشگاه مشخص بشه یعنی یه سری محصولات مرتبط با اون فروشگاه باشه و وقتی مشتری خرید میکنه تو فاکتورش اسم و مشخصات اون فروشگاه بیاد و فاکتور فروشنده هم مستقیم بره به فروشگاه مربوطه چون امکان اضفافه کردن ایمیل به فروشگاه جدید هست

ایا این ها با هم جور در میاد

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

شما باید از قابلیت چند فروشگاهی استفاده کنید . البته نیاز به قالب و ماژولهای سازگار خواهید داشت.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنونم

مشکل اصلی من این هست که

من جنس از جاهای متعدد میفروشم و وقت من این موضوع میگره که بعد از خرید مشتری برای فاکتور فروشنده باید یکی یکی فاکتور هایی که موقع خرید به من ارسال میشه رو برای فروشنده های مختلف اصلی فروارد کنم یا بفرستم که طبق فاکتور جنس بده به مشتری

ایا با پرستا 1.6 امکانی وجود داره که ایمیل به نفر سومی که فروشنده یا انبار اصلی باشه ارسال بشه که اونا همزمان موقع خرید مشتری ایمیل دریافت و اقدام کنن تا مجبور نباشم اونا رو تفکیک کنم و دستی براشون ایمیل کنم

خیلی سعی کردم با تعریف تولید کننده -فراهم کننده-توزیع کننده -اخریش هم که فروشگاه جدید بود نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...