رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری رایگان شد !!

پست های پیشنهاد شده

:D

با سلام خدمت دوستان گرامی

به منظور جلب رضایت اعضای انجمن و پرستادوستان عزیز ، قالب سبز و خاکستری پس از ماه ها عرضه در بازارچه انجمن به دلیل کمبود قالب و برای رفاه حال دوستانی که تازه با پرستاشاپ آشنا شده اند و امکان یا توانایی خرید قالب رو ندارند ، از امروز به صورت رایگان ارائه میگردد و برای دانلود در بازارچه قرار داده شد . :heart:

البته همانطور که میدانید این قالب در دو نسخه توسط بنده طراحی و ارائه شده است :

نسخه استاندارد : با قیمت 36000 تومان ( هم اکنون کاملا رایگان !! )

نسخه پرو : با قیمت 48000 تومان ( هم اکنون فقط 10 هزار تومان !! )

همانطور که میبنید قالب نسخه استاندارد به صورت کاملا رایگان در اختیار شماست و قالب نسخه پرو ، با کاهش قیمت بسیار زیادی عرضه میگردد . :)

هم اکنون میتوانید این دو قالب رو از لینک های زیر دانلود کنید :

نسخه استاندارد

نسخه حرفه ای

همچنین امکان شخصی سازی قالب ها براساس نیاز شما ، افزودن امکانات و یا تغییر رنگ و ساختار فراهم شده است .

علاوه بر آن امکان انتخاب گزینه های بیشتری چون نصب قالب و نصب پرستاشاپ همراه قالب برای شما فراهم گشته است که در صفحه محصول قابل انتخاب میباشد .

سورپرایز دیگر اینکه فردا شب نیز یک قالب حرفه ای و رایگان دیگر به همه پرستادوستان عزیز تقدیم خواهم کرد که جزو قالب های پولی بنده بود و تصمیم گرفتم به صورت رایگان منتشر کنم . عکسی از این قالب رو میتونید مشاهده کنید ( البته قسمت کوچیک قالب ) امید است دوستانی که از این قالب استفاده خواهند کرد با خریداری بسته های حمایتی همراه این این قالب در حد توان خودتان ( در حد یک نوشیدنی :blush: ) از بنده برای ارائه قالب های رایگان بهتر و بیشتر برای پرستاشاپ حمایت کنید . :angel:

در ضمن اسم این قالب دارچینا هستش و مناسب اکثر فروشگاه ها ( به جز لوازم الکترونیک و کامپیوتر ) هستش .

--------------------------

ویرایش مدیریت: دمو نیز افزوده شد

http://demo.presta-shop.ir/bahman/grey

--------------------------

http://www.myprestashop.ir/darchina.jpg

طریقه نصب:

فایل زیپی که دانلود میکنید تو دسکتاپ خودتون بذارید

به مدیریت سایتتون برید

به قسمت ماژول ها برید

بین ماژول های بخش مدیریت ، ماژول ورود/استخراج قالب رو پیدا کنید و نصبش کنید.

بعد از نصب به قسمت پیکربندی این ماژول برید .

فایل زیپ قالب رو از اون قسمت ایمپورت کنید و مراحل رو با زدن دکمه بعدی طی کنید و همه مواردی که هست به صورت دیفالت بذارید بمونه و دست نزنید به جز تو مرحله ای که دو تا تیک میاد و ازتون میپرسه کدوم ماژول ها رو نصب کنه و شما دو تا تیک هست اونا رو مینزید و بعدی رو میزنید .

بعد از نصب به قسمت تنظیمات/کارایی ها برید و کامپیال اجباری رو فعال کنید.

به قسمت تنظیمات/ظاهر برین وقالب رو انتخاب کنید.

به قسمت تنظیمات/تصاویر برین و روی ایجاد دوباره بندانگشتی ها کلیک کنید

به صفحه اصلی سایت خودتون برید و رفرش کنید کاملا.

برگردین به مدیریت و کامپایل اجباری رو خاموش کنید .

تمام

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب زیبایی هست، میخواستم بگم برای اولین نفر نوبت بگیرم، رسیدم به اینجا

در ضمن اسم این قالب دارچینا هستش و مناسب اکثر فروشگاه ها ( به جز لوازم الکترونیک و کامپیوتر ) هستش .

سورپرایز دیگر اینکه فردا شب نیز یک قالب حرفه ای و رایگان دیگر به همه پرستادوستان عزیز تقدیم خواهم کرد
این قالب سورپرایز برای لوازم کامپیوتر مناسب هست؟

لینک به دیدگاه

قالب زیبایی هست، میخواستم بگم برای اولین نفر نوبت بگیرم، رسیدم به اینجا

سورپرایز دیگر اینکه فردا شب نیز یک قالب حرفه ای و رایگان دیگر به همه پرستادوستان عزیز تقدیم خواهم کرد
این قالب سورپرایز برای لوازم کامپیوتر مناسب هست؟

قالبی که گفتم فردا شب رایگان منتشر میشه همین قالب دارچینا هستش که عکسش رو زدم بالا . میشه برای کامپیوتر و لوازم دیجیتال هم استفاده بشه ولی بیشتر به درد فروشگاه های لوازم خانگی ، مبلمان ، کیف و کفش و پوشاک و لوازم و هنرهای دستی مناسب تر هستش ;)

لینک به دیدگاه

خبر خوبی بود. منتظرش بودیم. ممنون از لطفتون.

واقعا قالب خوبیه. برای من همه چیزش درسته. سرعتش هم نسبت به قالب پیش فرض بهتره. gtmetrix هم اینو تایید می کنه.

دستت درد نکنه. فقط فایل PSD هدر رو توش ندیدم. تو بازارچه زده بودید که اونم توشه.

به هرحال ممنون.

می ارزه که 10تومن داد برای نسخه پرو.

یه نمایش آنلاین برای پرو بذارید.مشتریشم خودم.

لینک به دیدگاه

یه ایراد داره اونم اینکه دکمه پرداختش بزرگتر از اندازه ستون هست. ویرایش کوچولو لازم داره

اقا لطف کن بگو اینو چجوری دانلود کنیم ... :D

برو تو فروشگاه و محصول رو بخر و از قسمت سفارشات دانلود کن.

لینک به دیدگاه

واقعا قالب خوبیه. برای من همه چیزش درسته. سرعتش هم نسبت به قالب پیش فرض بهتره. gtmetrix هم اینو تایید می کنه.

دستت درد نکنه. فقط فایل PSD هدر رو توش ندیدم. تو بازارچه زده بودید که اونم توشه.

به هرحال ممنون.

می ارزه که 10تومن داد برای نسخه پرو.

یه نمایش آنلاین برای پرو بذارید.مشتریشم خودم.

ممنون دوست عزیز ، بله سرعتش خیلی خیلی بهتر از قالب پیشفرض هستش چون بهینه سازی های زیادی روش انجام گرفته و بیشتر چیزای اضافی قالب که به درد نمیخوره حذف گردیده است . البته نسخه پرو دو برابر نسخه استاندارد بهینه سازی روش انجام گرفته ( در استایل ، عکس ها و سئو ) به صورتی که نمره بسیار بالاتری از GTMERIX دریافت کرده .

متاسفانه پیش نمایش نسخه پرو قابل ارائه نیست چون فایل های پایه هر دو قالب یکی هستش و به راحتی قابلیت دزدی توجه سودجویان رو داراست ( چون استایل و عکس های قالب رو نمیشه محافظت کرد وبه راحتی برداشته میشن :D )

فقط اینو بدونید که نسخه پرو دو برابر این بهینه شده هستش ، البته از نظر شکل و شمایل زیاد فرقی نداره ، تفاوتش در کدنویسی و سرعتش هستش . :exclamation:

فایل هدر رو متاسفانه چون در طی چند ماه گذشته یکی از هاردهام سوخت همه چیم پاک شد و فایل هدر هم همراه اونا از بین رفت

----------------------------------------------------------------------------------------------------

اقا لطف کن بگو اینو چجوری دانلود کنیم ... Big Grin

در بازارچه ثبت نام میکنید ، بعد قالب رو ب هسبد خرید اضافه میکنید و سفارش رو تکمیل میکنید و قالب به ایمیلتون ارسال میشه و میتونید دانلود کنید :idea:

یه ایراد داره اونم اینکه سبد خریدش دکمه پرداخت نداره. مشتری باید به صورت دستی آدرس سبد خرید رو بزنه و به قسمت پرداخت بره. یه دکمه پرداخت کم داره سبد خریدش

چرا دوست عزیز ، دکمه پرداخت داره ، برای نصب از راهنما استفاده کنید و ماژول سبد خرید رو جایگزین ماژول سبد خرید خودتون کنید. اگه نصب کردین رو هاستتون آدرس بدین تا بررسی کنم .

لینک به دیدگاه

درسته اشتباه از من بود. خیلی عالی....

من ماژول سبد خرید جدید رو به پوشه ماژولهایی که توی قالب قرارداده شده منتقل نکرده بودم که بعد از انجام این کار درست شد. فقط انگلیسی شده !!

سایت من رو ببین، ببین مشکل چیه به نظرت.

istgah-tahghigh.ir

لینک به دیدگاه

مشکلش اینه که برخی از ماژول ها باید حذف بشه از هوک ها مثل جستجو و منویی که تو سایتت هست اونی نیست که من همراه ماژول قرار داده ام . منو رو جایگزین کن ، ماژول جستجو رو از هوک top حذف کن . از ماژول مدیریت محتوا تعداد لینک های پایینی رو کم کن . سبد خرید رو بلوکش شاید مشکل داشته باشه که فایل اصلاحیه رو میذارم واستون به زودی

همچنین یه خبر جدید و اونم اینکه نسخه دوم قالب سبز و خاکستری ، برای ورژن 1.4 و 1.5 جداگانه در دست طراحیست و مراحل نهایی رو میگذرونه ، به زودی منتشر خواهند شد با قیمت مناسب و طراحی مدرنتر و شکیل تر

لینک به دیدگاه

تمام کارا رو انجام دادم. فقط میمونه همون بلوک سبد خرید.

وقتی که ماژول سبد خرید رو توی پوشه قالب>ماژول میریزم انگلیسی میشه ولی دکمه پرداخت درست میشه. وقتی فقط توی قسمت ماژول ها میریزمش (یا همون ماژول سبد خرید پیش فرض 1.4.9) دکمه پرداخت انگلیسی و بقیه فارسی می شه.

یه مورد دیگه اینکه جستجویی که پیش فرض پرستا هست نتایج رو به صورت کرکره ای موقع تایپ نشون می ده ولی این منوی بالای سایت یا بقیه ماژول های سرچ اینجوری نیستن. روی این قضیه هم مانور بدید و بتونید برای این منوی بالای سایت هم این قابلیت رو بذاری عالی میشه.

چرخیدن منوها توی کروم انجام نمیشه ولی توی فایرفاکس مثل فرفره می چرخه.

چیز قشنگیه ولی انتخابی باشه بهتره.

post-961-14373017915844_thumb.jpg

post-961-14373017916344_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تمام کارا رو انجام دادم. فقط میمونه همون بلوک سبد خرید.

وقتی که ماژول سبد خرید رو توی پوشه قالب>ماژول میریزم انگلیسی میشه ولی دکمه پرداخت درست میشه. وقتی فقط توی قسمت ماژول ها میریزمش (یا همون ماژول سبد خرید پیش فرض 1.4.9) دکمه پرداخت انگلیسی و بقیه فارسی می شه.

یه مورد دیگه اینکه جستجویی که پیش فرض پرستا هست نتایج رو به صورت کرکره ای موقع تایپ نشون می ده ولی این منوی بالای سایت یا بقیه ماژول های سرچ اینجوری نیستن. روی این قضیه هم مانور بدید و بتونید برای این منوی بالای سایت هم این قابلیت رو بذاری عالی میشه.

چرخیدن منوها توی کروم انجام نمیشه ولی توی فایرفاکس مثل فرفره می چرخه.

چیز قشنگیه ولی انتخابی باشه بهتره.

خوب دیگه ، قالب رایگانه و اسمش روشه ، قالب رایگان هم مثل همه چیزهای رایگان پشتیبانی آن چنانی نمیتونه داشته باشه و بیشتر از این نمیشه روش کار کرد . قسمت جستجو در منو و بقیه موارد هم جزو شخصی سازی محسوب میشه و در بازارچه موجوده در صفحه قالب هر کی خواست میتونه انتخاب کنه .

مثل جوملا ، وردپرس و سایر اسکریپت های دیگر پرستاشاپ هم قالب رایگان داره هم قالب پولی ، قالب های رایگان برای افرادی هستش که آماتور کار میکنند و نمیخوان هزینه کنند رو سایتشون و قالب های پولی و حرفه ای با امکانات بیشتر برای افرادی هست که به دنبال کار بهتر و حرفه ای تر هستند .

برای حل مشکل سبد خرید فایل ضمیمه شده رو دانلود و در پوشه قالب داخل پوشه modules کپی کنید .

blockcart.zip

لینک به دیدگاه

http://www.mazansharj.ir/

پرستا 1.4.9

قالب سبز

خیلی ناقص نصب شده و بهم ریختس

دوستان توجه کنید از طریق ماژول واردسازی/استخراج قالب ، فایل زیپ که اسمش installer هست رو ایمپورت کنید تا قالب درست نصب بشه . نمیدونم دموش رو دیده بودین قبلا یا نه ولی خیلی خیلی زیبا بود دمو . اون چیزایی که اضافست مثل انتخاب زبان و واحد پول و .. رو حذف کنید و هم چنین لینک های فوتر رو کم تر کنید تا بهم ریختگی ایجاد نشه

همچنین هدر رو مثل هدر خود قالب طراحی کنید با اون سایز که زیباتر باشه . اونجوری که دوستان نصب میکنند من به شخصه خودم از قالب بدم میاد چه برسه به بقیه :)

لینک به دیدگاه

http://www.mazansharj.ir/

پرستا 1.4.9

قالب سبز

خیلی ناقص نصب شده و بهم ریختس

دوستان توجه کنید از طریق ماژول واردسازی/استخراج قالب ، فایل زیپ که اسمش installer هست رو ایمپورت کنید تا قالب درست نصب بشه . نمیدونم دموش رو دیده بودین قبلا یا نه ولی خیلی خیلی زیبا بود دمو . اون چیزایی که اضافست مثل انتخاب زبان و واحد پول و .. رو حذف کنید و هم چنین لینک های فوتر رو کم تر کنید تا بهم ریختگی ایجاد نشه

همچنین هدر رو مثل هدر خود قالب طراحی کنید با اون سایز که زیباتر باشه . اونجوری که دوستان نصب میکنند من به شخصه خودم از قالب بدم میاد چه برسه به بقیه :)

قالب به این قشنگی :D

امشب اصلاحش مینمایم!

لینک به دیدگاه

ما منتظر دومیش هستیم

هیج جا نمی ریم همین جا هستیم

با تشکر از

b.h.m.a.n

راستی من قسمت سرچ یا همون جستجو چطور فعال کنم آخه با لای آیکن صفحه اصلی هست

لینک به دیدگاه

سلام من این قالب رو نصب کردم فقط تنها ایرادش اینه که اگه تو صفحه اصلی بشتر از 4 تا محصول اضافه کنی محصول پنجم میوفته پایین این ایراد نداره ولی وقتی این اتفاق میفته مثلا بلوک محصولات برتر که زیر بلوک محصولات جدید هست پایین تر نمیره و این محصول میفته روی بلوک محصولات برتر .

میخواستم بدونم احتمالا باید CSS هاشو تغییر بدم ولی موندم چطوری

یه راهنمایی میخواستم

البته قبلا مشکل روی 3 محصول بیشتر بود ولی خوب بایکم تغییر درستش کردم ولی میخوام کامل مشکلو حل کنم

اگه بخوای میتونی تم تون رو تو سایتم ببینید

BAZARU.IR

لینک به دیدگاه

با سلام

تمامی مشکلاتی که دوستان اینجا اعلام مکینند بررسی شده و در فرصت مناسب نسخه موجود در بازارچه بروزرسانی میشود . اگر خیلی عجله دارین از نسخه های پولی این قالب استفاده کنید که هیچ مشکلی ندارند چون وقت زیادی صرف جزئیاتشون شده و بدون اشکال میباشند .

یا میتونید از فایل تی پی ال ماژول های محصولات جدید و پرطرفدار که در پوشه قالب هستند استفاده کنید برای ویرایش . در بالای هر فایل تی پی ال یه ارتفاعی برای هر سطر نوشته شده که اگه اون ارتفاع درست نباشه چنین مشکلی پیش میاد .

استایل این قسمت هم در global.css هست.

البته شما قالب رو تغییر دادین و این اشکالاتی که به وجود اومده ماله این هستش که اون قسمت رو ویرایش کردین . خود قالب این مشکل رو نداره دوست عزیز

لینک به دیدگاه

ممنون

من مشکلم رو حل کردم ایراد رو فهمیدم و حل شد

از کل متن همین یه خط کمکم کرد

البته شما قالب رو تغییر دادین و این اشکالاتی که به وجود اومده ماله این هستش که اون قسمت رو ویرایش کردین . خود قالب این مشکل رو نداره دوست عزیز
یکم فاصله بین محصولات رو کم کردم حل شد

بازم ممنون

راستی قالب شسته رفته ای یه من که هر کار بخوام میتونم توش انجام بدم این یکی هم چون فک میکردم شاید ایراد کلیه نرفتم دنبالش

لینک به دیدگاه

فقط بهمن خان یه سوال دیگه به نظرتون چطور میشه حالتی رو که توی قالب clean and simple هست برای محصولات که با قرار دادن موس روی محصول جزئیاتش بیاد رو روی این قالب پیاده سازی کنیم

البته میدونم خواسته زیادیه

ولی خوب دیگه آدم و نهایت طلبی

فقط یه تعداد راهنمایی میخوام من الان css , html , jquary بلدم و با فایل های tpl هم کار کردم و این تغییرات که می بینید رو خودم دادم

ممنون

لینک به دیدگاه

این جور موارد رو نمیشه در یکی دو خط توضیح داد چون باید با مثال باشه و کلی وقت میبره نوشتنش

خلاصه اینکه به div توضیحات position:absolute بدین و bottom:-200px

بعد تو رویداد hover بلوک هر محصول bottom رو 0 بذارین . یعنی با ماوس اوور شدن روی عکس و بقیه موارد از پایین به بالا حرکت میکنه . انیمیشنش رو هم از طریق css3 ایجاد کنید .

البته از طریق جی کوئری هم میتونید اینکارو بکنید اگه وارد هستین که دیگه مشخصه

فایل تی پی ال و استایل اون قالب clean &simple رو ببینید کاملا متوجه میشین چطوری اینکارو بکنید

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم با در نظر گرفتن توضيحات بالا كه در خود قالب ايجاد ميشه قبلا توضيح دادم يه روشي كه توضيحات بياد با موس روي محصول مورد رو و مي تونيد با استفاده از ماژول اين رو پياده سازي كنيد كه ماژولشم معرفي كرده بودم قبلا كه مي تونيد جستجو كنيد در انجمن

بهمن جان فكر كنم با اين درخواست هايي كه داره مي اد كل قالب حرفه ايشو بايد رايگان بزاره! :)

دوستان براي همين تغييرات پيشرفته هست كه قالب در دو نسخه پولي و رايگان ايجاد شده پس لطفا پشيمون نكنيد بهمن جان رو كه رايگان گذاشته ملت حال كنن :D بعد انتظار پشتيباني قالبش هم داشته باشيد ;)

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحات هر دو تون

البته اینو که میگید برادر new_sra من تو انجمن ندیدم قبل پست دادن سرچ کردم که نبود حالا گفتید دقیقا میگردم

ولی خوب از حق نگذریم بهمن خان وقت زیاد میگزارن وگرنه هر کس باشه اینقدر راهنمایی نمیکنه واسه همین هم هست که ما رو مون میشه میپرسیم

یه چیز دیگه هم هست این که ما بیشتر برای یاد گیری میپرسیم وگرنه خوب قالب خریدن و نصب کردن که کاری نداره

با تشکر فراوان از آقا بهمن

لینک به دیدگاه

نیاز به توضیح نداره دوست عزیز و خیلی سادست !!

فایل زیپی که دانلود میکنید تو دسکتاپ خودتون بذارید

به مدیریت سایتتون برید

به قسمت ماژول ها برید

بین ماژول های بخش مدیریت ، ماژول ورود/استخراج قالب رو پیدا کنید و نصبش کنید.

بعد از نصب به قسمت پیکربندی این ماژول برید .

فایل زیپ قالب رو از اون قسمت ایمپورت کنید و مراحل رو با زدن دکمه بعدی طی کنید و همه مواردی که هست به صورت دیفالت بذارید بمونه و دست نزنید به جز تو مرحله ای که دو تا تیک میاد و ازتون میپرسه کدوم ماژول ها رو نصب کنه و شما دو تا تیک هست اونا رو مینزید و بعدی رو میزنید .

بعد از نصب به قسمت تنظیمات/کارایی ها برید و کامپیال اجباری رو فعال کنید.

به قسمت تنظیمات/ظاهر برین وقالب رو انتخاب کنید.

به قسمت تنظیمات/تصاویر برین و روی ایجاد دوباره بندانگشتی ها کلیک کنید

به صفحه اصلی سایت خودتون برید و رفرش کنید کاملا.

برگردین به مدیریت و کامپایل اجباری رو خاموش کنید .

تمام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...