رفتن به مطلب

مشکل با ماژول بانک ملی در ورژن 1.4.9 پرستا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول بانک ملی نصب کردم پرداخت انجام میشه و همه چیز اوکی هست و فقط در برگشت به صفحه اصلی به صورت خصوصی که پیام میده با خطا مواجه مشم

Warning : the secure key is empty, check your payment account before validation

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پاسخ سریعتون

حالا چند تا سوال دیگه دارم ممنون مشم جواب بدین:

1. ابانک ملت وملی همچین خوب نیستن مخصوصا ملت که فو ق العاده خطا داره

2. ما در ماه بالای 15 میلیون پرداخت انلاین داریم که مجبوریم رقم های بالا به مشتری بگیم از atm استفاده کنه چون اعتماد به بانک ملت نداریم خطا زیاد میزنه از طرفی بانک سامان و پارسیان که خوب هستن 1 تا 2 درصد میگیرن اقتصاد نوین هم همینه با اینا کار کردین؟ چطورین؟

3. من بانکی میخوام انی پرداخت رو به حساب بریزه و درصد نگیره بانکی هست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

1. تا جایی که من میدونم قدیما بانک ملت یه مشکل جزیی داشت توی دوتا پرداخت پشت هم اما الان خیلی وقته که دیگه جایی ندیدم حرف از خطای خاصی در مورد درگاه بانک ملت بزنن. دقیقا چه خطاهایی میده؟

2. با اون بانک ها کار نکردم

3. به شخصه تا الان هیچ مشکلی با بانک ملت نداشتم (در خریدهای اینترنتیم) و همیشه هم سعی میکنم از درگاه بانک ملت استفاده کنم. در حالی که تا بحال چند بار با خرید از طریق درگاه پارسیان تراکنش خطا داده و مبلغ از حسابم کسر شده (گرچه خیلی سریع دوباره به حسابم برگشته). من بانک دیگه ای سراغ ندارم با این شرایط

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ همه دوستان

والا ما فروشمون زیاد هست و خطا زیاد داره هیچی در برگشت از بانک پول از مشتری کسر کرده به سایت که وصل میشه صفحه سفید نشون طرف میده یا میون کار قطع میکنه یکی دو مورد نیست بالای 30-40 مورد د رماه این مورد داریم

برای درصد بانک ملی چطوره؟ فکر کنم رایگان باشه ولی چون سریع نمیاره پای حساب نمیشه فهمید چی به چی میشه

پارسیان از کی رایگان شده؟ درو درصد که میگرفت.....؟

لینک به دیدگاه

خیلی وقته پارسیان کارمزد نمی گیره من زمستان پارسال یه فروشگاه داشتم که با پارسیان قرارداد داشتم، هیچی کارمزد کم نمی کرد... فقط پشتیبانی توی درگاه آنلاین شون ضعیفه... خصوصا اینکه سرور من ایران نبود

لینک به دیدگاه

والا ما فروشمون زیاد هست و خطا زیاد داره هیچی در برگشت از بانک پول از

مشتری کسر کرده به سایت که وصل میشه صفحه سفید نشون طرف میده یا میون کار

قطع میکنه یکی دو مورد نیست بالای 30-40 مورد د رماه این مورد داریم

احتمالا شما ماژولت مشكل داره نه درگاه

چون بيشتري مشتريان من و بقيه هم از اين درگاه دارن استفاده مي كنند و بازخوردي كه از مشتريان مي اد همين حرف اول زدن بانك ملت در اين خدمات رو مي رسونن

عزيز دل به حرف اولم توجه نميكنيد

گفتم خدمتتون به جز سامان هيچ بانكي سودي نميگيره

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

من هم مشکل دارم با این ماژول. وقتی میرسم به مرحله آخر خرید و آیکان بانک ملی هم میاد ولی موقعی که روش کلیک میکنم به بانک وصل نمیشه و صفحه سفید میشه. لطف راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

ماژول های بانک ملی و صادرات را بر روی نسخه 1.4.8.2 نصب کردم به خوبی کار میکنند و هیچ مشکلی ندارند بر روی نسخه 1.4.9 هم به زودی تست می کنم و نتیجه را اطلاع می دهم فقط موردی که هست در ماژول بانک صادرات چون جدیداً آدرس برگشتی بصورت داینامیک شده اگر از مدیران محترم کسی می تونه آدرس برگشتی ماژول را بصورت داینامیک تنظیم کنه با استفاده از مستندات جدید بانک صادرات که در زیر لینک آن را قرار داده ام آن را تنظیم کنه و برای استفاده عموم در بازارچه پرستا قرار بده . اگر کمکی از دست بنده بیاد خوشحال می شم در خدمت باشم.

http://presta-shop.ir/forum/attachment.php?aid=916

لینک به دیدگاه

البته من فکر میکنم کار کردن این بخاطر تغییر سیستم بانک ملی بوده. اگر یکبار درست بشه دیگه برای نسخه های بعد هم کار کنه. با این حال بازم ار تلاش شما تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

ماژول بانک ملی روی نسخه 1.5 بدون مشکل نصب میشه و تو لیست روش های پرداخت میارش

ولی من شناسه و کلید ندارم که کامل تستش کنم . به دامون متصل میشه و میگه مشکل سیستمی وجود دارد

فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در صورتی که بتونیم آدرس برگشتی ماژول بانک صادرات را که جدیداً بصورت داینامیک شده در ماژول قبلی اصلاح بکنیم به سادگی می توانیم ماژول های بانک ملی و صادرات را بر روی نسخه جدید بررسی کنیم من مستندات جدید بانک صادرات را در تاپیک مربوط به ماژول بانک صادرات پیوست کرده ام تغییر خاصی نداره فقط موارد مربوط به آدرس برگشتی هست که باید در ماژول قبلی اصلاح شوند

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
من هم مشکل دارم با این ماژول. وقتی میرسم به مرحله آخر خرید و آیکان بانک ملی هم میاد ولی موقعی که روش کلیک میکنم به بانک وصل نمیشه و صفحه سفید میشه. لطف راهنمایی کنید

با سلام

1 ) بنده دقیقا همین مشکل را دارم که بعد از انتخاب درگاه فقط هدر سایت اجرا میشه و صفحه سفید و بدون هیچ خطایی و حتی بدون اجرای فوتر، سایت بارگذاری می شود. چرا؟

نسخه 1.4.9 rtl

سایت : Shop.MicroEK.com

2 ) بانک ملی در زمان ثبت درخواست درگاه بنده 2 آدرس صفحه مربوط به Silent Response و Receipt Page را ازم می خواهد حالا چه آدرسی باید اعلام کنم؟

» آدرس صفحه ای جهت درخواست تراکنش

» آدرس مربوط به صفحه بازگشت به سایت پذیرنده

لینک به دیدگاه

در صورتی که بتونیم آدرس برگشتی ماژول بانک صادرات را که جدیداً بصورت داینامیک شده در ماژول قبلی اصلاح بکنیم به سادگی می توانیم ماژول های بانک ملی و صادرات را بر روی نسخه جدید بررسی کنیم من مستندات جدید بانک صادرات را در تاپیک مربوط به ماژول بانک صادرات پیوست کرده ام تغییر خاصی نداره فقط موارد مربوط به آدرس برگشتی هست که باید در ماژول قبلی اصلاح شوند

خیلی عالی میشه اگر آدرس برگشتی و رو بشه بصورت داینامیک عوض کنیم.اگر اماده کردید لطف میکنید برای دانلود بزارید .
لینک به دیدگاه

با سلام

1 ) بنده دقیقا همین مشکل را دارم که بعد از انتخاب درگاه فقط هدر سایت اجرا میشه و صفحه سفید و بدون هیچ خطایی و حتی بدون اجرای فوتر، سایت بارگذاری می شود. چرا؟

نسخه 1.4.9 rtl

سایت : Shop.MicroEK.com

2 ) بانک ملی در زمان ثبت درخواست درگاه بنده 2 آدرس صفحه مربوط به Silent Response و Receipt Page را ازم می خواهد حالا چه آدرسی باید اعلام کنم؟

» آدرس صفحه ای جهت درخواست تراکنش

» آدرس مربوط به صفحه بازگشت به سایت پذیرنده

دوست عزیز شما در سایتتان واحد پول را درست انتخاب نکرده اید برای این منظور در بخش => پرداخت => واحد پول => بخش ریال => ویرایش واحد پول - واحد پول را به شکل 0,000.00X قرار دهید و اعشارها را غیرفعال کنید تا مشکلتان کاملاً رفع شود

در مورد مورد دوم هم در بخش Silent Response ادرس سایت را بنویسید اگر پورت را هم می دانید بنویسید

در بخش Receipt Page هم آدرس برگشتی را از ماژول بانک ملی بدهید yoursite.com/modules/mellipayment/receipt.php

ضمناً هنوز بانک ملی آدرس برگشتی را در سرورش به صورت داینامیک تنظیم نکرده فقط بانک صادرات این کار را انجام داده یعنی باید منتظر بمانیم تا بانک ملی هم این تغییر را در سرویسش انجام دهد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما در سایتتان واحد پول را درست انتخاب نکرده اید برای این منظور در بخش => پرداخت => واحد پول => بخش ریال => ویرایش واحد پول - واحد پول را به شکل 0' date='000.00X قرار دهید و اعشارها را غیرفعال کنید تا مشکلتان کاملاً رفع شود

[/quote']به راهی که فرمودید عمل کردم ولی هنوز دچار مشکل هستم

لینک به دیدگاه

اطلاعات سایت را برایتان پیغام کردم

اگر لطف بفرمایید علت را هم در اینجا بیان کنید ممنون می شوم

می خواهید اطلاعات سایتتون رو بدید یک نگاه بکنم .

لینک به دیدگاه

متاسفانه ماژول بانک ملی و صادرات بر روی نسخه 1.4.9 پرستاشاپ کار نمی کنند و فقط بر روی نسخه 1.4.8.2 به خوبی کار میکنند دقیقاً نمی دونم مشکل از کجاست اما حدس میزنم نسخه 1.4.9 در هنگام ارسال مقادیر به سایت بانک درست عمل نمیکنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...