رفتن به مطلب

تبدیل قالب 1.3 به 1.4

adelkahani

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من میخوام قالب زیر رو که برای ورژن 1.3 هست رو برای ورژن 1.4 به بالا استفاده کنم.

http://themes.dapurpixel.com/ninabobopremium/en/

ورژن 1.4 هم هست ولی پولیه:(

این قالب از smarty2 استفاده میکنه و با توضیحات توی سایت نمیتونم راست چین کنم چون ساختارش فرق داره.

1- چطوری باید این رو راست چین کنم؟

دو تا سئوال دیگه هم دارم.

2-نوی تنظیمات میشه که از smarty2 استفاده کنه.ولی smarty2 تا ورِژن 1.5 بیشتر ساپورت نمیشه.میخوام بدونم اگه بعدا 1.4.9 رو به ورژن بالاتر آپدیت کنم همه چیز به هم میرزه؟

3-ایا استفاده ازsmarty2 مشکلی داره مثلا از نظر امنیتی و....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا سیستم قالب ها 1.3 با 1.4 فرق میکنه هم از نظر استایل هم از نظر فایلهای tpl

بنابراین تبدیل کردنش رو باید از نظر آشنایی با کد نویسی در سطح خوبی باشین تا بتونید انجام بدین .

اسمارتی 2 تا نسخه 1.4.9 قابل استفاده هتسش و بعدها با مشکل برمیخورید با این قالب .

محدودیت اسمارتی 2 اینه که از ایجکس پشتیبانی نمیکنه . یعنی کلیه قابلیت های ایجکس فروشگاه شما از کار میفته

لینک به دیدگاه

کلا سیستم قالب ها 1.3 با 1.4 فرق میکنه هم از نظر استایل هم از نظر فایلهای tpl

بنابراین تبدیل کردنش رو باید از نظر آشنایی با کد نویسی در سطح خوبی باشین تا بتونید انجام بدین .

اسمارتی 2 تا نسخه 1.4.9 قابل استفاده هتسش و بعدها با مشکل برمیخورید با این قالب .

محدودیت اسمارتی 2 اینه که از ایجکس پشتیبانی نمیکنه . یعنی کلیه قابلیت های ایجکس فروشگاه شما از کار میفته

با تشکر از شما

این ایجکس که میگین باهاش آشنا نیستم :s .میشه یه مثال بزنین یا سایتی که ازش استفاده کرده باشه؟

پس از نظر امنیتی مشکلی نداره؟

فقط مشکلش همینه یا امکان بوجود امدن مشکلات دیگه هم هست؟

لینک به دیدگاه

ایجکس یعنی لود شدن یا تغییر قسمت هایی از سایت بدون رفرش کردن سایت ( البته به زبان ساده )

وقتی محصولی رو به سبد خرید اضافه میکنید تو سبد خرید اضافه میشه . این ایجکسه .

وقتی محصولی رو از سبد خرید حذف میکنید و صفحه رفرش نمیشه و فقط محصول حذف میشه و بقیه جاهای سایت تغییر نمیکنه اینم ایجکسه

حتما تا حالا خیلی از تکنولوژی ایجکس رو دیدین ولی نمیدونستین اسمش ایجکسه .

یا مثلا سایت هایی رو دیدین که مثلا شاخه بندی رو انتخاب میکنید و فقط وسط صفحه تغییر میکنه و محصولات ظاهر میشن .

سایت گوگل وقتی تو کادر جستجوش یه چیزی شروع میکنید تایپ کردن بدون لود شدن دوباره صفحه نتایج رو میاره . اینم ایجکسه

و ....

لینک به دیدگاه

براي فارسي كردن قالب به بخش آموزش انجمن مراجعه نماييد

اگه تنها مشكلتون در شكل و طرحه كه علاقه مند شديد به اين و مي خواين حتما اينو داشته باشيد مشكلي نداره بنده و ديگر مديران مي تونيم براتون عين همين قالب رو براي نسخه 1.4 پياده كنيم

لینک به دیدگاه

براي فارسي كردن قالب به بخش آموزش انجمن مراجعه نماييد

اگه تنها مشكلتون در شكل و طرحه كه علاقه مند شديد به اين و مي خواين حتما اينو داشته باشيد مشكلي نداره بنده و ديگر مديران مي تونيم براتون عين همين قالب رو براي نسخه 1.4 پياده كنيم

با سلام

من فقط میخوام با ورژن 1.4.9 به بعد کار کنه.نمیخوام فارسی باشه.

میشه بگین هزینش با راست چین کردن و بدون راست چین کردن چقدر میشه؟چقدر طول میکشه آماده بشه؟

لینک به دیدگاه

هزينه ها و برآورد قيمت ها در پيام خصوصي و يا به بخش هاي ارتباطي بنده اعم از پيام خصوصي و يا مراجعه به امضام و يا ارتباط با بخش بازارچه انجمن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...