رفتن به مطلب

غیر فعال کردن افزودن به سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تیکتها را خوندم به نتیجه نرسیدم . یک سوالی از شما داشتم واون هم این هست که میشه زمانی که سفارش محصول را بر میداریم به غیر از اینکه سبد خرید حذف میشه بنویسه موجود نیست . بالای محصول میزنه موجود هست ولی وقتی هم نیست بزنه موجود نیست .

یک سوال دیگه هم داشتم تیکت جدید باز نرکدم صفحات فروشگاه من در حالت لود همانطور میمونه و چند ثانیه ای پشت سرهم لود میشه .الان صفحه فروم شما خیلی سریع لود میشه ولی برای من نه . اگر زحمتی نیست میشه سایت من را ببینید

www.asarayan.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر اشتباه نکنم قالب پیش فرض این امکان رو داره و اگر موجود نباشه مینویسه برای سفارش موجود نیست.

با قالب پیش فرض تست کنید. اگر مشکل نداشتید کدهای مربوط به همون قسمت رو با کدهای قالب خودتون مقایسه کنید.

در لود صفحات مشکلی ندیدم. راحت لود شد

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

ماژولش رو پیدا کردم و غیر فعال کردم فقط مونده سبد خرید رو از زیر محصول پاک کنم ممنون میشم کمک کنید تشکر

ابتدا از فایل های product.tpl & product-list.tpl در فولدر قالب بک آپ بگیرید .

سپس فایل زیپ را دانلود کنید و این دو فایل را جایگزین کنید.

در پوشه قالب ، پوشه ای به نام module وجود دارد (اگر وجود نداشت یک فولدر با این نام ایجاد کنید)

سپس اگر فولدری به نام homefeatured وجود داشت فایل tpl با این نام را در آن کپی کنید(اگر وجود نداشت یک فولدر با این نام ایجاد کنید)

بعد از ایجاد نیاز به روشن کردن force compile و رفرش کردن دارید سپس آن را خاموش کنید.

ممنون از اموزش شما دوست عزیز

پوشه homefeatured رو باید داخل پوشه module ایجاد کنیم؟

خط زیر رو اگه میشه توضیح بدین بنده چیزی ازش نفهمیدم. لطفا ادرسش رو هم بدین بنده توی پنل مدیریت force compile رو پیدا نکردم

" بعد از ایجاد نیاز به روشن کردن force compile و رفرش کردن دارید سپس آن را خاموش کنید."

لینک به دیدگاه

ماژولش رو پیدا کردم و غیر فعال کردم فقط مونده سبد خرید رو از زیر محصول پاک کنم ممنون میشم کمک کنید تشکر

ابتدا از فایل های product.tpl & product-list.tpl در فولدر قالب بک آپ بگیرید .

سپس فایل زیپ را دانلود کنید و این دو فایل را جایگزین کنید.

در پوشه قالب ، پوشه ای به نام module وجود دارد (اگر وجود نداشت یک فولدر با این نام ایجاد کنید)

سپس اگر فولدری به نام homefeatured وجود داشت فایل tpl با این نام را در آن کپی کنید(اگر وجود نداشت یک فولدر با این نام ایجاد کنید)

بعد از ایجاد نیاز به روشن کردن force compile و رفرش کردن دارید سپس آن را خاموش کنید.

ممنون از اموزش شما دوست عزیز

پوشه homefeatured رو باید داخل پوشه module ایجاد کنیم؟

خط زیر رو اگه میشه توضیح بدین بنده چیزی ازش نفهمیدم. لطفا ادرسش رو هم بدین بنده توی پنل مدیریت force compile رو پیدا نکردم

" بعد از ایجاد نیاز به روشن کردن force compile و رفرش کردن دارید سپس آن را خاموش کنید."

از دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟

منتظرم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من برای حذف افزودن به سبد خرید از مسیر زیر رفتم تنظیمات / محصولات / نمایش گزینه "افزودن به سبد" را روی خیر گذاشتم

حالا میخوام بجای افزودن دکمه مشاهده و جزئیات محصولا بیاد بعد مشتری بعد از خواندن جزئیات محصولا را به سبد خرید اضافه و خرید را انجام بده.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان خواهشا به سوال من هم جواب بدید . من الان مشکل حذف کردن دکمه اضافه به سبد رو دارم اگر فروشگاه رو در حالت نمایشگاهی قرار بدم قیمت ها هم دیده نخواهند شد . تو این انجمن دیدم که راه حل بهتری پیشنهاد شده . گذاشتن تیک بر روی "نمایش قیمت" و حذف تیک "موجود برای سفارش" در قسمت اضافه کردن محصول جدید . ولی مشکلی که دارم اینه که قسمت نمیش قیمت برای من غیر فعاله و نمیشه تیک بذارم . لطفا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

باید قالب رو ویرایش کنید و اگر می تونید باید .tpl های موجود در قالب رو ویرایش کنید و اگر نه می تونید به یکی از مدیران سفارش کارتون رو بدید

چون تیک دوم پیش فرض غیر فعاله در تنظیمات پیش فرض و برای کار هدفتون نیست

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

بنده یه مشکل دارم

سایت من روی کاتالوگ هست... مشتری میبینه تماس میگیره افزودن به سبد خریدی نداریم...

محصول که به سایت اضافه میشه موجودی رو مثلا میزنم 0 بعد افزودن به سبد خرید هم روشن نمیکنم تیکش رو قیمت رو مثلا میزنم10000 تو ارشیو محصولات محصول رو نمایش میده اما نمیزنه محصول موجود نیست....

وقتی افزودن به سبد خرید رو روشن میکنم میزنه اتمام موجودی زیرش هم میزنه افزودن به سبد خرید.....

چی کار کنم تا بتونم یه محصول رو با عنوان تمام شده به کاربران نمایش بدم اینقدر تماس نگیرند من توصبح بدم تموم شده....

لینک به دیدگاه

بهترین کار در توضیحات کوتاه محصول بنویسید در صورت غیر فعال نبودن دکمه سبد خرید موجودی نیست

و یا در ترجمه در جایی می خواید دست ببرید و متنشو عوض کنید

لینک به دیدگاه

بهترین کار در توضیحات کوتاه محصول بنویسید در صورت غیر فعال نبودن دکمه سبد خرید موجودی نیست

و یا در ترجمه در جایی می خواید دست ببرید و متنشو عوض کنید

عزیز سایت من کاتالوگ هست مشتری باید ببینه و تماس بگیره من میخوام محصولی که موجود نیست رو بزنم موجود نیست مثل اون که ویژه میکنیم محصول رو یه چیز شبیه به اون... فکر کنم نوشتن تو توضیحات کار جالبی نباشه....
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دانوش جان شما دقت نمیکنی.....

داداش فروشگاه من کاتالوگ هست یعنی اصلا سبد خریدی نداره که مشتری بتونه سفارش بده فقط میتونه قیمت رو ببینه با محصول رو فقط همین...

حالا من میخوام یه محصول رو به ای اینکه غیر فعال کنم به جاش بزنه موجود نیست.....

لینک به دیدگاه

• 8 years later...

سلام.
من میخوام محصولاتی که بدون قیمت هستن دکمه خرید نداشته باشن چه کاری باید انجام بدم. یعنی اگر محصولی موجودی داره ولی قیمت براش نوشته نشده امکان خرید نداشته باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...