رفتن به مطلب

ماژول پرداخت اینترنتی بانک رفاه کارگران

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا ماژول پرداخت اینترنتی بانک رفاه برای فروشگاه پرستاشاپ وجود دارد؟

فکر کنم سیستم درگاه بانک رفاه مثل دامون باشد که شبیه درگاه پرداخت بانک ملی و صادرات باشه؟؟!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خير

دوست داريد بايد بديد يكي براتون بنويسه

شما اصلا اسم اين بانك رو چند بار شنيديد كه بخواد توي خدمات اينترنتي بين رقيباش قد علم كنه و اخرشم بخواد براش ماژول نوشته بشه!!!

وقتي اين بانك تونست خدمات بانكداري الكترونيكشو ارتقا بده و بتونه اسمي در اين خدمات در ايران از خودش رخي نشون بده اون وقت تازه براش فكر مي شه و ماژول نوشته ميشه

نمونش خود بانك ملت كه اگر نيمه خصوصي نميشد و لوگوش به قرمز وقتي تغيير كرد همين اخرو عاقبت بانك هيي نظير كشاورز و يا تجارت دچار ميشد و از اون تاريخ به بعد يهو خودشو كشيد بالا و الان بهترين بانك ايرانه به نظر من و از نظر خدمات الكترونيكشم در ايران اوله

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

خير

دوست داريد بايد بديد يكي براتون بنويسه

شما اصلا اسم اين بانك رو چند بار شنيديد كه بخواد توي خدمات اينترنتي بين رقيباش قد علم كنه و اخرشم بخواد براش ماژول نوشته بشه!!!

وقتي اين بانك تونست خدمات بانكداري الكترونيكشو ارتقا بده و بتونه اسمي در اين خدمات در ايران از خودش رخي نشون بده اون وقت تازه براش فكر مي شه و ماژول نوشته ميشه

نمونش خود بانك ملت كه اگر نيمه خصوصي نميشد و لوگوش به قرمز وقتي تغيير كرد همين اخرو عاقبت بانك هيي نظير كشاورز و يا تجارت دچار ميشد و از اون تاريخ به بعد يهو خودشو كشيد بالا و الان بهترين بانك ايرانه به نظر من و از نظر خدمات الكترونيكشم در ايران اوله

ميگم نظرتون درباره گرون شدن مرغ و مسائل روز سوريه چيه؟

اينا چه ربطي داره به سوال اين بنده خدا؟

بهترين پيشنهاد به نظر من به شما، تغيير بانكه.بانك ملت خيلي راحت درگاه مي ده. اصراري به يك بانك خاص نداشته باشيد و هزينه اضافي هم براي طراحي ماژول نديد بهتره.

بانك كدهاي وب سرويسش رو به شما داده؟ مرچنت كد و ... رو داريد؟

مي توني از ماژول پارس پال استفاده كني و اون رو به حساب بانك رفاهت متصل كني. البته محدوديت هاي خودشو داره پارس پال.

لینک به دیدگاه

بانک رفاه ؟! بی خیال شین دوستان ، بانک رفاه رو من خودم نه شعبش رو دیدم از نزدیک و نه درگاهشو دیدم این همه مدته تو اینترنت دارم میگردم . صد ها خرید آنلاین داشتم ، این بانک رو ندیدم سایتی درگاهشو داشته باشه . ارزش نوشتن هم نداره ماژولش ، یا باید پول ماژول اختصاصی رو بدین که براتون بنویسن یا باید از بانک دیگری استفاده کنید . چون مثلا من اگه بخوام برای بانک رفاه ماژول بنویسم ، صد درصد اینو میدونم که خریدارش فقط شما خواهید بود و شاید در هر 10 سال یک نفر بیاد بخره :)

پس درخواست های غیرمعقول نداشته باشید . این ماژول نوشته نخواهد شد مگر اینکه به نویسنده اون پول اختصاصی بدین یا اینکه از روی خیرخواهی بیاد بنویسه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...