رفتن به مطلب

کمک در بخش ماژول

hedayati.com

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

ابتدا بابت این همه لطف سپاسگزاریم

عزیزان در بخش ماژول وقتی ماژولی رو می خام نصب کنم هنگاهی که از رو رایانه لود مینکم پیام میده که ماژول با موفقیت دانلود شد ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم

لطفا راهنمایی میکنید که باید چجوری نصبش کنم

ماژولی که میخام استفاده کنم ، ماژول منو ساز حرفه ای هست

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول رو دستي در پوشه modules هاست اپلود كنيد

احتالا هاستتون محدوديت داره و مجوز نميده

لطف میکنید اصطلاح فارسیشو بگید چون

من الان دارم بصورت اماتوری روی local hast سیستم کار میکنم و هاست هنوز نگرفتم(دارم با نرم افزار اشناییت پیدا میکنم)

ممنون میشم ابتدایی تر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به صورت آماتور توضیح دادن دیگه . اگه تو لوکال تست میکنید از نرم افزار xampp استفاده کنید که مشکلی نداشته باشید .

بعد فایل ماژول که به صورت زیپ هست تو دسکتاپ از حالت فشرده خارج کنید ، بعد پوشه ای که ایجاد میشه کپی کنید تو داخل پوشه modules فروشگاهتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به صورت آماتور توضیح دادن دیگه . اگه تو لوکال تست میکنید از نرم افزار xampp استفاده کنید که مشکلی نداشته باشید .

بعد فایل ماژول که به صورت زیپ هست تو دسکتاپ از حالت فشرده خارج کنید ، بعد پوشه ای که ایجاد میشه کپی کنید تو داخل پوشه modules فروشگاهتون

دوستان عزیز واقعا سپاس مشکلم حل شو و تونستم بیارمش

ی مشکل دیگ :

چجوری میتونم راست چینش کنم و به هر منو زیر منو بدم؟

ممنون

دوستان میخام منویی داشته باشم مثل تصویری که گذاشتم لطفا راهنمایی میکنید از چه ماژولی باید استفاده کنم؟

post-2292-14373018053728_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم از راهنماییهاتون ولی بازم مشکل دارم الان لینکی که به من دادید رو رفتم خرید هم کردم ولی بعد از خرید چجوری باید ازش استفاده کنم

چجوری باید ماژول رو دانلود کنم ؟

از بازارچه پرستا باید چجوری استفاده کرد و دانلود کرد؟

ممنون مبشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

بعد از ثبت سفارش هم بهتون لينك دانلود ايميل ميشه هم اينكه در حساب كاربرتون و در بخش سفارش ها و جزييات سفارش قابل دانلود است

دوست عزیزم من خرید هم میکنم فایل پی دی اف هم بهم میده ولی جایی برا دانلود نذاشته برام

ضمیمه رو نگاه کنید لطفا

ممنون

بخش سفرشم پیا نمیکنم

الان تو تصویر من خرید کردم بعدش باید چکار کنم؟؟؟

بعد از ثبت سفارش هم بهتون لينك دانلود ايميل ميشه هم اينكه در حساب كاربرتون و در بخش سفارش ها و جزييات سفارش قابل دانلود است

دوست عزیزم من خرید هم میکنم فایل پی دی اف هم بهم میده ولی جایی برا دانلود نذاشته برام

ضمیمه رو نگاه کنید لطفا

ممنون

بخش سفرشم پیا نمیکنم

الان تو تصویر من خرید کردم بعدش باید چکار کنم؟؟؟

دوست گلم تو این عکس دقت کنی من سفارشم هم گرفتم ولی جایی گزینه دانلود رو ندید متاسفانه

راهنمایی لطفا

ممنون

post-2292-14373018056029_thumb.jpg

post-2292-14373018058147_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در عكس اخري دقيقا بقل اسم ماژول يه تصوير داره روي اون بايد كليك كني براي دانلود

بقل خط تيره اي كه زير ارجاع نوشته شده

دوست عزیز واقعا سپاسگزارم ازت

خیلی گلی مشکلم حل شد

ممنون از محبتت

بهمن جان قبلا هفته پیش که رو اسم نمیشد کلیک کنی و فقط اون آیکون جواب میداد

میخواستم بهتون بگم که فراموش کردم

دوستان گلم من میخام تو فروشگاهی که راه می ندازم محصولاتی که به نمایش در میاد به صورت عکسی که ضمیمه کردم باشه

یعنی وقتی سمت راست روی منو کلیک کنم محصولاتش نمایش داده بشه و هممو جا تعداد سفارشمو مشخص کنم و بعد تائید کنم

راهنمایی میکنید لطفا

سپاس

post-2292-14373018060063_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

همين الانم به همين صورت هست فقط به جاي نمايش بخش بخشي عين صفحه اول محصولات پر طرفدار (مثل عكستون)

به صورت پشت سر هم نشون مي ده كه تمام قابليت هاي عكستون هم داره به جز تعداد ولي تنها به صورت پشت سر هم

اگر مي خواهيد اين طوري شه بايد tpl مورد نظر رو دست خوش تغيير كنيد و يا css اين بخش

لینک به دیدگاه

دوستان گلم من میخام تو فروشگاهی که راه می ندازم محصولاتی که به نمایش در میاد به صورت عکسی که ضمیمه کردم باشه

یعنی وقتی سمت راست روی منو کلیک کنم محصولاتش نمایش داده بشه و هممو جا تعداد سفارشمو مشخص کنم و بعد تائید کنم

راهنمایی میکنید لطفا

سپاس

هی یادش بخیر عکسی که گذاشتین مال فروشگاهیه که من قبلا ازش خیلی خرید میکردم :D :rolleyes:

برای اینکار نیاز دارین فایل های قالب شخصی سازی بشه واستون که نمیشه توضیح داد چون طولانیه و یکی دو تا تغییر نیست که بشه اینجا نوشت .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...