رفتن به مطلب

نصب آخرین و بهترین نسخه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بخاطر مشغله زیاد کاری وقت به روز رسانی سایت زیاد ندارم

الان نسخه 3 استفاده میکنم از 2سال پیش حدودا

خواستم آپدیت کنم به 4 به مشکل خورد و باز از بک اپ درستش کردم

الان میخوام کلاً سیستم جدید نصب کنم و بیارم بالا دوتا سوال از اساتید دارم :

1 - اینکه به نظر شما 4 نصب کنم یا 5 بتا ؟ بعداً 5 کامل بیاد به راحتی آپدیت میشه ؟

2 - اینکه میشه مثلاً من یک فولدر به اسم NEW بسازم روی هاست و وقتی همه چیز سایت کامل شد با نسخه جدید بیارمش روی فولدر اصلی هاست ؟ نیاز به تغییر چیزی هست ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من به دلیل مشکلات زیادی که در سایت اصلی(انگلیسی) با ارتقاء وجود داشت و در داخل انجمن انگلیسی میشه مشاهده کرد، دارم بخش ارتقاء پرستاشاپ رو ترجمه میکنم. ولی چیزی که تا الان دستگیرم شده اینه که ارتقاء از نسخه 1.5 به نسخه های بعدی راحت تر خواهد شد.

ولی باید توجه داشته باشی که این نسخه ارائه شده، نسخه آزمایشیه و برای نسخه نهایی باید کمی صبر کنی

به نظر من برای اینکه درگیر مشکلات ارتقاء از 1.4.9 به 1.5 نشی، بهتره یه مدت دیگه هم صبر کنی و نسخه نهایی 1.5 پارسی رو نصب کنی

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون بابت پاسخ

ولی چقدر هست این زمان ؟

چون فروشگاهم نیاز به اضافه کردن محصولات زیادی داره و کلاً میخوام همه چیزش رو از اول بسازم و جدیدش کنم و نمیخوام به زمان امتحانات پایان ترم و بعدش هم ارشد و ... برسه

لینک به دیدگاه

متاسفانه فکر میکنم که به اون زمان میرسه

چون نسخه نهائی که منتشر بشه، شما باید مدتی هم برای ماژولهای سازگار صبر کنید که البته فکر نکنم یکی از دو هفته بیشتر بشه

ولی به نظر من ارزشش رو داره که صبر کنی و اینو نصب کنی

چون به هر حال چند وقت دیگه مجبور به ارتقاء مجدد میشی

لینک به دیدگاه

خب ببینید من الان فروشگاهم محصول اضافه نکردم

بیش از 100 محصول هم هست و نمیخوام الکی وقت بذارم و توی این نسخه قدیمی اینکار انجام بدم

چون میخوام در قیمت تغییرات پایه ای بدم که کجبورم همه محصولات از 0 شروع کنم به اضافه کردن و ....

به همین دلیل میگم

به نظر شما بهترین نسخه چی هست که الان بخوام نصب کنم ؟

و اینکه من اگر بخواهم تا زمان آماده سازی این پرستا جدید را در یک فولدر NEW مثلاً بسازم و بعد از تکمیل شدن به روت منتقل کنم امکان دارد یا تنظیمات به دلیل تغییر آدرس بهم میریزد ؟

بیشترین ماژول های سازگار با ورژن 1.4 هست یا 1.5 هم سازگار شدند ؟

باز هم ممنون بابت پاسخ سریع

لینک به دیدگاه

اگه همین الان بخوای نصب کنی باید 1.4.9 رو نصب کنی که ماژول هم زیاده برای نسخه های 1.4

اما برای 1.5 فعلا فقط یکی دو تا ماژول موجوده . البته گفتم که سازگار کردن ماژول ها با نسخه جدید فکر نمیکنم خیلی زمانبر باشه

در مورد سوال دومت هم فکر نمیکنم مشکلی باشه . یکی دو تا کار کوچیک انجام میدی و مشکلی در انتقال نخواهی داشت. ولی باز هم صبر کن تا یکی از مدیران جواب این سوالت رو بده

ضمنا این سوال در بخش آموزش ها ایجاد شده

یکی از مدیران زحمت انتقال رو بکشند

ممنون

لینک به دیدگاه

نظر من رو بخوايد بايد ببينيد هدف كاريتون چيه

دليل اينكه مي خوايد از نسخه هاي بالاتر استفاده كنيد چيه در صورتي كه نه ماژول پرداختي فعلا براي 1.5 نداريم و هم اينكه هدف كاربريتون سازگار هست يا نه

براي كارهاي معمولي 1.3

براي كارهاي بيش از معمول و همچنين سرعت بار گذاري قالب و امكانات خاص 1.4

براي چند فروشگاهي و دادن قوانيني به سبد خريد 1.5

ايا شما چند فروشگاهي داريد و يا كار با سيد خريد ويژه مي خوايد ايجاد كنيد؟ پس 1.5 در اين شرايط براي شما مفيده؟

لینک به دیدگاه

شرمنده شروین جان ولی شما خیلی کلی گفتی

تفاوت 1.5 با 1.4 تنها در این دو ویژگی که شما گفتی خلاصه نمیشه

و همچنین تاکید سایت اصلی، فارغ از نوع فروشگاه، ارتقاء به نسخه های جدیده

لینک به دیدگاه

استفاده از نسخه 1.3 که به هیچ وجه توصیه نمیشه حتی برای کارهای کوچیک! چون نه دیگه در این انجمن و نه در انجمن اصلی پشتیبانی نمیشه! شروین جان لطفا از ترغیب کاربران به نسخه های قدیمی (حتی 1.4.4 و 1.4.6 خودداری کنید)

تفاوت های خیلی زیادی در نسخه جدید وجود داره. تاریخ دقیقی برای انتشار نسخه جدید نمیتونم بدیم اما خب وقتی بیاد سازگار کردن ماژول ها و ... به اون صورت زمانی نمیبره

اگر خیلی عجله دارید از نسخه 1.4.9 استفاده کنید که فکر میکنم جوابگوی نیازهاتون باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

نظر من رو بخوايد بايد ببينيد هدف كاريتون چيه

دليل اينكه مي خوايد از نسخه هاي بالاتر استفاده كنيد چيه در صورتي كه نه ماژول پرداختي فعلا براي 1.5 نداريم و هم اينكه هدف كاربريتون سازگار هست يا نه

براي كارهاي معمولي 1.3

براي كارهاي بيش از معمول و همچنين سرعت بار گذاري قالب و امكانات خاص 1.4

براي چند فروشگاهي و دادن قوانيني به سبد خريد 1.5

ايا شما چند فروشگاهي داريد و يا كار با سيد خريد ويژه مي خوايد ايجاد كنيد؟ پس 1.5 در اين شرايط براي شما مفيده؟

من در حال حاظر 2 فروشگاه با پرستا دارم که مجزا هستن و دوبار نصب کردم روی هاست ولی خب فکر کنم جدا باشه بهتر هست تا هر دو در یکی باشه

هدف من این هست که سرعت بهتر بشه و باگ های قبلی نسخه 1.3 برطرف بشه که فکر کنم همین 1.4 بهتر باشه برام تا 1.5 در حال حاظر

فقط برای نصب مشکلی نتیست ابتدا در یک فولدر دیگه نصب کنم و کامل که شد فروشگاه بیارم روی فولدر اصلی ؟

لینک به دیدگاه

تفاوت 1.5 با 1.4 تنها در این دو ویژگی که شما گفتی خلاصه نمیشه

همانطور كه گفتم نظرمو مطرح كردم و انتخاب با شماست و مهم هدف كاربري هست

تفاوت اصلي در اين دو كار هست كه در هيچ كدوم از نسخه هاي قبلي قابل پياده سازي نيست و بقيه ويژگي ها در 1.4 و حتي 1.3 وجود داره و چيزي نيست كه مدير بهش نياز مبرم داشته باشه و يا نشه با ماژول رايگان تامينش كرد و اگرم شايد بهش نياز پيدا كنيد و تمامي تغييرات و ابزارهاي جديد در نسخه هاي جديد براي كارهاي حرفه اي است و مدير فروشگاه اصلا شايد يه بار هم بهش نياز پيدا نكنه و بسته به هدف مورد كاربري و كاريتون هست و يه موضوع ديگه كه اشاره كرديد در مورد به روز رسانيه و باز برميگرده به همان هدف كاربري و پاسخ به اين سوال كه ايا من مي خواهم به روز رساني كنم كه چه چيزي رو به دست بيارم كه در اين نسخه ندارم و نيازمه!!!!

لینک به دیدگاه

سلام

من الان 1.4.9 را دانلود و نصب کردم بر روی هاست

فقط سوال من که پاسخ داده نشد این هست که من اگر در فولدری مثلاً به اسم NEW نصب کنم و همه کارهای فروشگاه درست کنم و سپس بر روی فولدر اصلی قرار بدم به مشکلی برخورد نمیکنم ؟

چون نمیخوام در این چند روز که محصولات اضافه میشه سایتم خراب باشه و نتونن درست از سرویس های حمل و پرداخت و .. استفاده کنن

ممنون

لینک به دیدگاه

مشكلي پيش نمياد و مي تونيد دوباره انتقال بديد ولي توصيه نميشه و بهتره از سازوكارهايي كه خود پرستا براتون گذاشته نظير غير فعال كردن فروش(تنظيمات / محصول) (فعال كردن حالت كاتالوگ) و يا غير فعال كردن فروشگاه از بخش تنظيمات اقدام كنيد

لینک به دیدگاه

ممنون

ولی مشکل این هست که این محصولات شاید اضافه کردنشون بیش از یک هفته زمان ببره و توی این مدت اگر فروشگاه یا فروش غیر فعال باشه یعنی ضرر خیلی زیاد

به هر حال ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادین

لینک به دیدگاه

نظر سایر دوستان رو تأیید میکنم. ضمن این که توصیه میکنم از نسخه 1.4.9 استفاده کنید و در صورت نیاز به نسخه 1.5 ارتقا بدید

ارتقا از نسخه 1.4 به 1.5 ساده شده و بعداً در این مورد مطالبی در انجمن خواهید دید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...