رفتن به مطلب

ماژول های پرداخت که در نسخه 1.5.2.0 کار می کنند

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام عزیزان

من تمام ماژول های بانکی نسخه 1.4 را بر روی نسخه جدید پرستا شاپ 1.5.2.0 نصب کردم تا نتیجه کلی را اینجا هم به عرض مدیران برسونم هم اینکه فروشگاه داران عزیز هم بدوند که کدام ماژول روی این نسخه هم کار میکنند و نتیجه این شد که :

ماژول بانک پارسیان 100٪ صحیح و سالم بر روی نسخه 1.5.2.0 کار میکند همه چیز OK هست حتی موقع برگشت از بانک.

ماژول بانک ملت ( اصلاح شده توسط دانوش عزیز ) هم به به درستی کار می کنه و حتی از سایت بانک به درستی به سایت فروشگاه میاد و شماره تراکنش را نشان می دهد فقط پیغامی که به مشتری میدهد باید عوض بشه و یک مقدار باید کدهاش بهینه بشه که جناب دانوش و مهرشاد عزیز قول دادند بزودی بهینه اش بکنند و برای دانلود بگذارند

ماژول پرداخت امن پاسارگاد 100٪ صحیح و سالم بر روی نسخه 1.5.2.0 کار میکند همه چیز OK هست حتی موقع برگشت از بانک.

ماژول بانک ملی 100٪ صحیح و سالم بر روی نسخه 1.5.2.0 کار میکند همه چیز OK هست حتی موقع برگشت از بانک.

ماژول بانک صادرات به درستی کار می کنه بر روی نسخه 1.5.2.0 فقط در هنگام برگشت از صفحه بان به سایت فروشگاه مشکل داره و به صفحه ای که باید برگرده بر نمیگرده که این مورد باید اصلاح بشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله بنده هم ماژول پرداخت پارسیان رو چک کردم درست کار میکند فقط وقتی ارز تومان هست موقع پرداخت با این حال که ماژول رو به ارز ریال محدود کردم صفر اضافه نمیکند؟

با سپاس از تیم بومی سازی که با غر غر های ما کاربران ساختند و بومی سازی رو انجام دادند. واقعا خسته نباشید :shy: شکلک دست زدن نداره چرا ؟ به هر حال کف مرتب برای شما

لینک به دیدگاه

ناصر جان خوشحالم که شما زحمت کشیدید و تست کردید. این که شما تمام این بانک ها رو میتونید تست کنید یعنی با همه این بانک ها مرچنت دارید و اگه همه این ها رو در اختیار بنده بذارید یک روز کامل روی همه اون ها کار میکنم و همه رو برای نسخه 1.5 آماده میکنم و منتشر میکنم.

با من در ارتباط باش تا هماهنگ کنیم.

لینک به دیدگاه

دانوش عزیز یک خبر خوش دیگر دارم ماژول پرداخت امن پاسارگاد را بار دیگر تست کردم 100٪ صحیح و سالم کار می کند دیروز یادم رفته بود آی پی هاست را تنظیم کنم .

من تا فردا اطلاعات مرچنت بانکها و اطلاعات سایت و هاست را برایتان ایمیل می کنم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگر از پی لاین و پارس پال استفاده می کنید خودتون می تونید یک نسخه از اسکریپت را در هاستی نصب کرده و تست کنید و نتیجه را اینجا بفرمائید تا دوستان دیگر هم استفاده کنید اگر هم هنوز باهاشون قرارداد نبسته اید از دوستانی که درگاه دارند بخواهید تا تست کنند و به شما اطلاع دهند .

لینک به دیدگاه

ناصر جان خوشحالم که شما زحمت کشیدید و تست کردید. این که شما تمام این بانک ها رو میتونید تست کنید یعنی با همه این بانک ها مرچنت دارید و اگه همه این ها رو در اختیار بنده بذارید یک روز کامل روی همه اون ها کار میکنم و همه رو برای نسخه 1.5 آماده میکنم و منتشر میکنم.

با من در ارتباط باش تا هماهنگ کنیم.

مستندات رو بانک ملی رو دارم بفرستم برای شما؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان محترم این ماژول های پرداخت که فرمودید را از کجا دانلود کنم ؟

در ضمن آیا کسی زرین پال را هم تست کرده است ؟

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

یکی دو روز منتظر باشید.

تا آخر هفته یکی یکی میتونید در همین تاپیک اصلاح شده ماژول ها رو دانلود کنید.

واقعا دستت درد نکنه. این پرستا 1.5 واقعا بهترین انتخاب برای ایجاد یک فروشگاه کامل هست که با زحمات شما بهتر هم میشه.

لینک به دیدگاه

اولوین ماژول اصلاح شد و در انجمن قرار گرفت.

ماژول بانک ملت رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

http://presta-shop.ir/forum/Thread-2487.html

و یک مژده هم بدم که از این به بعد پرستا شاپ پارسی روی github هم فعالیت میکنه و این به این معنی هست که شما با تغییر یک خط کد هم میتونید به پرستا شاپ کمک کنید

خواهش میکنم افردای که آشنایی دارند دریغ نکنند و همکاری داشته باشند

ماژول بانک ملت برای پرستاشاپ روی github

https://github.com/prestashop-iran/BankMellat

لینک به دیدگاه

یکی دو روز منتظر باشید.

تا آخر هفته یکی یکی میتونید در همین تاپیک اصلاح شده ماژول ها رو دانلود کنید.

آقا من لنگ همین ماژول هستم که فروشگاهم رو رسما راه اندازی کنم . بابا دمتون گرم بخدا به این پشتیبانی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز پشتیبانی فراهم کردن رایگان همه چیز نیست!

برداشت خودتون رو از پشتیبانی اصلاح کنید.

شما وقتی عجله دارید می تونید از یک نفر درخواست کنید تا براتون با هزینه بنویسه.

وقت هرکس با ارزش چیزی هست ولی بازهم برای کاربران انجمن وقت صرف میکنم و بدون هیچ چشم داشتی. اما یک تقاضا دارم که بی خودی جو ایجاد نکنید.

بنده قول دادم و سر قولم هستم. پس منتظر بمونید تا ارایه بشه.

لینک به دیدگاه

بله، واقعا پشتیبانی ایشون حرف نداره، همین الان می توانند اعلام کنند همین ماژول بانک ملت هم 15000 تومان! گله ای نباید باشه. چرا باید دنبال مفت بدست آوردن همه چیز باشیم....!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پشتیبانی فراهم کردن رایگان همه چیز نیست!

برداشت خودتون رو از پشتیبانی اصلاح کنید.

شما وقتی عجله دارید می تونید از یک نفر درخواست کنید تا براتون با هزینه بنویسه.

وقت هرکس با ارزش چیزی هست ولی بازهم برای کاربران انجمن وقت صرف میکنم و بدون هیچ چشم داشتی. اما یک تقاضا دارم که بی خودی جو ایجاد نکنید.

بنده قول دادم و سر قولم هستم. پس منتظر بمونید تا ارایه بشه.

دانوش عزیز بنده جو نمیدم و نخواهم داد بنده واقعیت رو گفتم . اگر کسی قرار باشه یک فروشگاه که حکم یک مغازه رو داره رو راه اندازی کنه هیچ وقت یک ماژول براش یک غولی نیست که بخواد جلوی راهش رو بگیره. فروشنده میتونه بره به راحتی از همین زرین پال یا مشابه اون که کار میکنه استفاده کنه نیازی نیست بیاد اینجا جو بده. من بنظرم تعریف و تشویق میتونه شما رو راغبتر بکنه به این کار بجای اینکه بدون اهمیت بگذریم ، در کل وقعیت رو گفتم نخواستم جو بدم . حاظرم بابت همین ماژول هزینه کنم ولی به رایگان بزارم تو انجمن.

بابت پرحرفی عذرخواهی میکنم

لینک به دیدگاه

ممنونم دوست من

من هم مخالف تشویق و ترغیب نیستم.

فقط زیاده روی نشه.

بنده مشغله بسیار زیادی دارم و فعلا در جایی هستم که اینترنت مناسب ندارم

امیدوارم از فردا بتونم روی سایر بانکی ها هم کار کنم.

اولویت با ملت که خواسته شماست

لینک به دیدگاه

ممنونم دوست من

من هم مخالف تشویق و ترغیب نیستم.

فقط زیاده روی نشه.

بنده مشغله بسیار زیادی دارم و فعلا در جایی هستم که اینترنت مناسب ندارم

امیدوارم از فردا بتونم روی سایر بانکی ها هم کار کنم.

اولویت با ملت که خواسته شماست

ممنون عزیز

ولی بنده ماژول بانک ملی مد نظرم هست که خیلی کمه و همه جا نیست.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...