رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

اقا من این ماژول نصب کردم و مشکلم اینه که وقتی محصول انتخاب میکنه میخواد پرداخت کنه . بطور مثال قیمت محصول 1000 تومان هست ولی وقتی میره درگاه قیمت فرق میکنه

حال میشه بگید مشکل کجاست ؟؟؟

به بومی سازی- واحد ارز یا ارز مرجع برین، ريال الان روی 368 تنظیمه ویرایش کنین و تبدیل رو روی 1 یا 10 ( بستگی داره واحد تومان هم دارین یا نه) بزارین درست می شه
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام

از دیروز بعد از ظهر به این مشکل بر خورد کردم و کلیه پرداخت های موفقی که از سمت بانک بر میگرده به این صفحه منتقل میشه

PrestaShopException]

Template 'validation.tpl' not found

at line 63 in file classes/controller/ModuleFrontController.php

57. elseif (Tools::file_exists_cache(_PS_THEME_DIR_.'modules/'.$this->module->name.'/views/templates/front/'.$template))

58. $this->template = _PS_THEME_DIR_.'modules/'.$this->module->name.'/views/templates/front/'.$template;

59. elseif (Tools::file_exists_cache($this->getTemplatePath().$template))

60. $this->template = $this->getTemplatePath().$template;

61. else

62. throw new PrestaShopException("Template '$template' not found");

63. }

64.

65. /**

66. * Get path to front office templates for the module

67. *

ModuleFrontControllerCore->setTemplate - [line 148 - modules/bankmellat/controllers/front/validation.php] - [1 Arguments]

BankMellatValidationModuleFrontController->assignTpl - [line 76 - modules/bankmellat/controllers/front/validation.php] - [0 Argument]

BankMellatValidationModuleFrontController->initContent - [line 167 - classes/controller/Controller.php] - [0 Argument]

ControllerCore->run - [line 348 - classes/Dispatcher.php] - [0 Argument]

DispatcherCore->dispatch - [line 28 - index.php] - [0 Argument]

هیچ اپدیتی در فروشگاه انجام نشده و هیچ فایلی تغییر نکرده

میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم

وقتی هم دیباگ رو روشن میکنم و از بانک به سایت بر میگرده در صفحه بالا این پیغام رو هم نشون میده

Notice: Undefined property: BankMellatValidationModuleFrontController::$php_self in /var/www/modules/blockcategories/blockcategories.php on line 187

لینک به دیدگاه

ماژول رو دوباره نصب کنید و دیباگ رو خاموش کنید مشکل احتمال زیاد حل میشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام

چندین بار این کار رو انجام دادم ولی همچنان مشکل به قوتش خودش باقی هست !!

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

من از ماژول بانک ملت استفاده می کنم سایت من تومان هست برای تومان نرخ تبدیل را 1 و 0.1 هم گذاشتم اما وارد صفحه بانک میشه ریال هست .

آقا دانوش لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

واحد پول فروشگاه تون چی هست؟

کد های iso رو درست وارد کردین؟

ماژول ها- پرداخت، ماژول بانک ملت تیک تومان رو زدین؟

همه اینها توی همین تاپیک توضیح داده شده

لینک به دیدگاه

دوست من بانک ملت با ریال کار میکنه. ما نمیتونیم تغییری در بانک بدیم چون ارز رایج کشور ریال هست

تومان در فروشگاه شما تبدیل به ریال شده و پس از بازگشت مجدد به تومان تبدیل می شود.

اگر اشتباه تبدیل می شود پست اول را بخوانید

لینک به دیدگاه

واحد پول فروشگاه من تومان هست.

کد iso را IRT گذاشتم درگاه کار نکرد و گفت مبلغ اشتباهه الان کد IRR هست.

درماژول تیک تومان وجود نداره

آقا دانوش من نرخ تبدیل را 1 و 0.1 گذاشتم اما باز هم مبلغ من را به ریال تبدیل نمیکنه.پست اول را هم خواندم تنها چیزی که هست همین نرخ تبدیل که من انجام دادم نشد

لینک به دیدگاه

در ماژول رو نگفتم، در منو ماژول ها- منو پرداخت

که وارد شدین باید بانک ملت رو مشاهده کنین و واحد ارز هم باشه و تیک خورده باشه

اگه تبدیل رو انجام نمی ده: به واحد پول برین اینجوری تعریف کنین

تومان کد ایزو 365 نرخ تبدیل 1

ريال کد ایزو 364 نرخ تبدیل 10

سیو کنین و تمام

موقع پرداخت محصول 1000 تومانی فروشگاه، 10000 ريال حساب می شه، چون بانک ها با ريال کار می کنن

لینک به دیدگاه

من راهنمای افزودن نرخ ارز صحیح توی سایت پیدا نکردم

من یک واحد پولی دیگر با کد iso 365 IRT toman تومان ایجاد کردم واحد های داخل صفحه اصلی تومان هست اما وقتی سفارش میدیم واحد ها ریال میشه بدون تبدیل شدن تومان به عدد و همان عدد وارد صفحه بانک میشه شما لطفا خودتون ببینید . http://e-digital.ir

لینک به دیدگاه

تبدیل ها 1 به 100 هست

یعنی یک تومان 100 رياله

آموزش تنظیم ارز مرجع رو یکی دو روزه با عکس سعی می کنم آماده کنم بزارم دوستان استفاده کنن

یه نکته هم یادتون باشه، از منو بومی سازی ارز مرجع باید ارز فعال رو انتخاب و سیو کنین مثلا وقتی فقط تومان فعال هست باید از اینجا تومان رو انتخاب کنین و سیو کنین تا نرخ فروشگاه هم تبدیل به تومان بشه

لینک به دیدگاه

آقا بهنام صدتا آموزش هم بذارید وقتی دقت نمیکنن همین سوالات رو میپرسن

من به وضوح نوشتم نرخ ارز پیش فرض باید ۱ باشه. ببینید توی عکس نرخ ارز تومان توی سایت ایشون چند هست!

لینک به دیدگاه

آقا دانوش بخش مشارکت مالی که داوطلبانه هست و استقبال خوبی هم ازش کردن کجاست؟

من یکی دو تا از محصولاتتون رو با درج لینک و شرایطی که اعلام کرده بودین گذاشتم، لینک مشارکت تون رو هم بزارم حداقل حق مطلب رو ادا کرده باشم

آقا بهمن توی یه ماژول نوشته بودن اگر کسی از این ماژول استفاده کرد و راضی بود یه مبلغی مشارکت داشته باشه؛ هر چی گشتم اون هم پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

1- جدیداً درگاه بانک ملت میگه باید لوگوی بانک ملت رو به بهپرداخت تغییر بدیم چطوری میتونم تصویر رو عوض کنم ؟

2- چطوری میتونم لوگوی همین درگاه ها رو در فوتر یا در ستون چپ یا راست فروشگاهم قرار بدم ؟

3- اطلاعات ترمینال و پسورد و یوزر نیم رو وارد ماژول کردم ولی موقع پرداخت خطا میده و میگه IP نامعتبره در حالی که ای پی که هایت اعلام کرده رو به پشتیبانی بانک ملت دادم گفت ای پی قبلا ست شده و مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

۱.تصویر بانک ملت در پوشه ماژول رو تغییر بدید

۲.از ماژول های بلوک html استفاده کنید

۳. این خطا فقط از طرف بانک صادر میشه و قطعا آی پی اشتباه ثبت کردین

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...