رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر برای استفاده از سامانه بانک ملت دو اطلاعیه اومده که باید روی درگاه اعمال بشه

چطور این تغییرات را ایجاد کنم من از نسخه فروشگاه 1.6 استفاده می کنم

اطلاعیه شماره 5 : http://www.behpardakht.com/News21.aspx

اطلاعیه شماره 3 : http://www.behpardakht.com/News18.aspx

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای اطلاعیه اول 5 پست قبلی را مطالعه کنید . برای اطلاعیه دوم هم خیلی وقت هست اعمال شده و احتیاجی نیست تغییراتی بدین

دلتون شاد [sMILING FACE WITH SMILING EYES]

لینک به دیدگاه

با نسخه ۱.۶ سازگار هست دوست من

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

نصب کردم

اما فعال نسیت به پرداخت گفت باید نمادش را داخل سایت باید بزارم چطور این کار را انجام بدم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

جریان این خطا چیه: اطلاعات پرداخت صحیح نیست

مبلغ از حساب مشتری کم می شه و توی سایت هم مبلغ رو نشون می ده ولی تعداد سفارش 0 هست

به شاپرک زنگ زدم گفتن خطای کد نویسی دارم، البته ظاهرا مسئول فنی نبودن و نظرشون کلی بود

لینک به دیدگاه

مجدد به به پرداخت زنگ زدم

تمام پرداخت ها واریز شده ولی مشکل این طرف پا بر جاست

یعنی بعد از پرداخت که می یاد در سایت خطا :

اطلاعات پرداخت صحیح نیست می ده

لینک به دیدگاه

سلام آقا دانوش

مشکل بر طرف شد، هیچ تغییری توی هیچ جای سایت نداده بودم ، الان هم تغییر ندادم

حدسم اینه که از صفحه پرداخت بانک به صفحه حساب مشتری که می یاد یه سری کدها از هاست لود نمی شد که این خطا رو می داد، چون تراکنش ها رو به پرداخت گفت همه اش واریز شده، ماژول ها هم که تغییر ندادم، شاید همین جریان لود باشه

اما اگر دوباره این جوری شد، روی یه پرستا دیگه تست می کنم و خبر می دم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان سلام من ماژول بانک ملت رو نصب کردم ولی هرکاری میکنم فعال نمیشه و تو لیست سبد خریدم نمیاد چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید :(

لینک به دیدگاه

دوستان سلام من ماژول بانک ملت رو نصب کردم ولی هرکاری میکنم فعال نمیشه و تو لیست سبد خریدم نمیاد چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید :(

به منو ماژول 》 پرداخت برید و ببینید که ماژول بانک ملت برای هر دو واحد ریال و تومان تیک خورده ؟

لینک به دیدگاه

به منو ماژول 》 پرداخت برید و ببینید که ماژول بانک ملت برای هر دو واحد ریال و تومان تیک خورده ؟

سلام از اینکه پاسخ دادید ممنونم ولی من هر دو تیکش رو فعال کرده بودم و ارز پیش فرض سایت رو هم روی تومان قرار داده بودم ولی وقتی خواستم به ریال تغییرش بدم دیگه درگاه بانکی من غیر فعال شد :( :( :(
لینک به دیدگاه

مشکل رو با ارتقا پرستاشاپ حل کردم فقط یه سوال دارم اونم اینه که آیا میتونم محصول مجازی فروخته شده رو به جای اینکه به ایمیل خریدار بفرستم این امکان رو بدم که خریدار بتونه دانلود فوری کنه ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه

سلام

این مورد نیاز به شخصی سازی داره. البته ممکنه مشتری شما چند محصول همزمان بخره و شاید استارت خودکار زیاد هم مناسب نباشه. در صورت نیاز باید از طریق بازارچه اقدام کنید تا براورد هزینه و زمان بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

http://upload7.ir/uploads//9661805b280e0fb54964cd0bb7a2f7333a01496f.png با سلام

دست شما درد نکنه بابت ماژل بانک ملت .

من یک مشکلی دارم آن هم این هست که وقتی فاکتور رو می خوان پرداخت کنن تومان رو به ریال تبدیل می کنه و 120 هزار تومان رو می کنه 120 هراز ریال نمایش می ده در بانک .

همونجور که شما فرمودید نرخ تبدیل رو 10 گذاشتم در بومی سازی>واحدهای پول ولی همچنان مشکل وجود داره .

پرستا شاپ ما 1.6 هست لطفا راهنمایی کنید ما رو

با سپاس

لینک به دیدگاه

دوست پست اول رو مطالعه کنید

شما ارز ریال رو تغییر نام دادین!

ارز تومان و ریال هر دو باید موجود باشند و نمیتونید اسم ریال رو تغییر بدید چون اسم فقط نمایشی هست و کد ایزو شناسه ارز هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من این ماژول را نصب کردم و تنظیمات را کامل انجام دادم

اما برای تست این پیغام هنگام خرید میاد

خطا وجود دارد

1. مبلغ نامعتبر است

چه کنم ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...