رفتن به مطلب

مشکل با آمار مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان :

یک مشکلی برام پیش اومده میخواستم راهنماییم کنید .

آماری که توی بخش مدیریت نشون میده چند روزیه ثابت مونده و هیچ تغییری نمیکنه . در صورتی که کانتری که توی صفحه اصلی سایت قرار دادم تغییر میکنه .

لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز از چه کانتری تو سایت استفاده میکنید؟ پیشنهاد میکنم از سایت histats.com که بسیار دقیق هست استفاده کنید که امکانات خیلی عالی به صورت رایگان در اختیارتون قرار میده هم چنین تو آمار بازدید خیلی سخت و یه کاربر رو در طول یک روز یه visitor حساب میکنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

احتیاج به هیچ اسکریپت آماری ندارید و پرستا خودش دارای تمامی امکاناتی هست که خیلی خیلی بیشتر حتی از اسکریپت هایی که شما می شناسید نظیر وب گذر و یا histats می باشد

به برگه آمار پرستا مراجعه کنید

مشکل شما هم اینه که تاریخی که برای آمار تنظیم کردید احتمالا یه روزه

سمت چپ برگه آمار ، تاریخ رو تنظیم کنید و طبق تاریخ بهتون آمار نشون بده

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان

بنده قسمت آمار مدیریت پرستا شاپ رو دیدم و به هیچ وجه قابل مقایسه با آمار گیر histats.com نیست فقط تعداد بازدید ها و نهایتاً مراجعین آنلاین رو به شما نشون میده. در صورتی که آمار گیر فوق اطلاعاتی نظیر

1. تعداد کابران مراجعه کننده (بر حسب هر ای پی در یک 24 ساعت) (Visitor)

2. تعداد صفحات بازدید شده (Page view)

3. ثبت مرورگر، سیستم عامل و حتی رزولوشن صفحه نمایش

4. نمایش صفحاتی که کاربر به سایت ارجاع داده شده به صورت کاملاً دقیق به صورت ثبت لینک کامل اون صفحه

5. نمایش کاربرانی که از طریق موتورهای جستجوگر وارد شد همراه با کلمات کلیدی که سرچ کردن و وارد سایت شدن

6. نمایش تعداد بازدید از صفحات سایت به صورت کاملاً مجزا

7. نمایش بازدید ها بر حسب آی پی و نمایش تمامی صفحات بازدید شده توسط اون آ پی

8. ثبت دقیق کشورهایی که کاربران وارد سایت شدن همراه با آمار کاربران و تعداد بازدید از صفحات (Geolocation)

9. نمایش ترافیک هر صفحه (Traffic by URL)

10. نمایش ترافیک بر حسب عنوان صفحه (Traffic by Title)

11. نمایش میزان زمانی که کاربران داخل هر صفحه بودن به تفکیک آی پی

از دوستان خواهش میشه در رابطه ای که اطلاعات کافی دارن انتقاد کنند و اگه همچین امکاناتی داخل خود پرستا شاپ هست لطفاً به ما هم نشون بدین که دیگه از این آمار گیر استفاده نکنیم!

اگر هم به اطلاعات دقیق تری نیاز دارین میتونید از Google Analytic استفاده کنید که فوق العاده امکانات زیاد و مفیدی داره فقط اینکه چون ایران تحریم هست باید با آی پی غیر ایران ازش استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

هدف ما پاسخ به سوال کننده هست و رفع مشکلش و هدف سوال کننده این ویژگی هایی که نوشتید نیست پس دلیلی بر استفاده از اسکریپت و کم کردن سرعت بارگذاری سایتش و این ویژگی ها نداره و با این توضیح که فروشگاه نیاز به این ویژگی ها نداره و با سایت فرق داره عزیز

البته بازم بعضی از این ویژگی هایی که لیست کردی من در پرستا دیدم و هر بخش شامل بخش های زیر مجموعه ای هست که ویژگی های ریزی که اشاره کردی توی پرستا داره

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیزم منم نسبت به هدف پاسخ دادم (مراجعه به پست اول) ایشون گفتن آمار گیر مدیریت کار نمیکنه و هم اکنون یه اسکریپت رو سایت خودشون دارن بنده هم گفتم به جای اون اسکریپت میتونن از اسکریپت histats.com که بسیار کاربردی و پیشرفته هست استفاده کنند که ایشون رو از آمارگیر مدیریت بی نیاز میکنه.

از همکاری شما بسیار سپاس گذارم. :)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان و جناب new-sra عزیز :

با توجه به راهنمایی new-sra عزیز مشکل حل شد و جای تعجب داره واسه خودم که اصلا به تاریخ سمت چپ صفحه آمار مدیریت پرستاشاپ توجه نکرده بودم .

در ضمن در سایت از statcounter استفاده می کنم .

حالا با توجه به معرفی شما Mousa Najafi عزیز از histats استفاده می کنم .

باز هم از همه دوستان تشکر می کنم .

موفق و پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...