رفتن به مطلب

ماژول ثبت درخواست ثبت ایمل به محض ورود به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید دوستان ماژولی میخواستم که این امکان رو بده کاربرانی که وارد سایت میشن حتی به محض ورود یک پنجره باز بشه و درخواست ثبت ایمیل و یا چیزای دیگه رو داشته باشه .... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید... نمونشم سایت نت برگ هستش...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز باید درخواست خودتون رو واضح تر بگید اگه فقط ثبت ایمیل باشه میشه از خود خبرنامه پرستا استفاده کرد اگر چیز دیگه ای هست باید بگید دقیقاً چی هست و اینکه حتی به چه صورت میخواید باشه پاپ آپ باشه یا تو ستون سایت قرار بگیره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام... من فقط میخوام ایمیل ثبت بشه ... که بتونم با بازدید کننده سایتم در ارتباط باشم ...مثالش رو هم ذکر کردم سایت نت برگ netbarg.com یه صفخه پاپ آپ باز بشه ... فقط ایمیل بخواد ...بازم ممنون

لینک به دیدگاه

شروین جان ایشون به صورت پاپ آپ میخوان نه صرفا یک بلوک برای خبرنامه. فکر نمیکنم چیز رایگانی در این مورد پیدا کنید البته بازم بگردید

فکر میکنم باید اختصاصی براتون طراحی بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهرشاد جان من طبق نمونه سایتی که اعلام کردن گفتم و مورد به این صورت بود

به هر حال می تونید از ماژول های رایگان پاپ آپ استفاده کنید و در پیکربندی ماژولش محتواش دریافت میل باشه

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از پاسخ هاتون .... پس ماژول خاص یا رایگانی نداره ؟؟ از این اسکریپت هایی که هستش از اونا چطوری میشه استفاده کرد....تو این سایتای اسکریپت یه چیزایی پیدا کردم...ولی خوب نمیدونم چطوری دیتا بیسش رو ارتباط بدم به پرستا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...