رفتن به مطلب

سبد خرید خالی

mokarx

پست های پیشنهاد شده

در فروشگاه هر چی محصول اضافه میکنم سبد خرید خالیه

محصولات پر طرفدار هم هیچ محصولی نداره

در بخش مدیریت شاخه ها را خالی نشان میده در حالی که یک شاخه اصلی و 5 زیر شاخه ایجاد کردم ولی تو خود فروشگاه نشان میده

موقع اضافه کردن عکس به محصولات هم خطا بارگذاری می دهد

قبلا این جور نبود

هر دو ماژول از اول دوباره نصب کردم ولی توفیقی نکرد

بالای صفحه این مشکل را می نویسه

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hanimir/public_html/classes/Category.php on line 535

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست گرامی لطفاً آدرس سایت رو بنویسید برای نمایش محصول در قسمت پرطرف دار باید تیک دسته بندی خانه در محصولات مورد نظر خورده باشد احتمال این همه مشکلات میتونه همون اروری باشه که داخل سایت نشون میده چون اگه بعضی جاها ارور تولید بشه بعضی نقاط دیگر هم تداخل ایجاد میکنه اگر امکانش هست یه بار دیگه فروشگاه ساز خود رو پاک کنید و دوباره نصب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این یک هشدار هست و مشکلی برای فروشگاه ایجاد نمی کند اما چون به شاخه ها مرتبط هست ممکنه به علت وجود مشکلی در بخش شاخه ها باشه که ممکنه از دیتابیس یا کد باشه. شما نیاز به بررسی توسط یک فرد آشنا دارید و در انجمن مشکلتون حل نمیشه. ساده ترین راه شاید حذف و نصب دوباره باشه چون به نظر میاد تازه نصب کردید.

در ضمن در پرستا 1.5 شاخه ها و محصولات در دو بخش جدا هستند

لینک به دیدگاه

یه بار فروشگاه را پاک کنم و دوباره نصب کنم!

کلی زحمت کشیدم تا نزدیک به 85 محصول را وارد کردم

و نصب مجدد چاره ساز نیست

پرستا شاپ خیلی حساسه

یه مشکل در یک ماژول کل سیستمو از کار میندازه

شاپ اسکریپت هسته قویتری داره با هر بادی نمیلرزه

به یه چیز دارم عادت میکنم

کامپیوتر را خاموش کنم و برم چند ساعت دیگه برگردم و وقتی دوباره سایتم را برسی کنم ببینم کل مشکلات حل شده باشند

جاگیری سبد خرید و چند مورد دیگه را انجام دادم و پس از چند ساعت وقتی برگشتم تا حدودی یه سری از مشکلات حل شده به نظر می رسند

فقط محصولات پر طرفدار در یه ستون نمایش داده می شوند که به این هم راضی هستم

کم مونده بود کل فروشگاه را پاک کنم و برم به سراغ یه فروشگاه ساز دیگه

http://hanim.ir/

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز شما چند وقته با پرستا شاپ کار میکنید؟ چه قدر روی هسته پرستا شاپ مطالعه داشتین؟ چقدر به کدهای پرستا شاپ مسلط هستید؟ این موارد اصلاً ربطی به هسته فروشگاه ساز نداره به جرات میتونم بگم هسته پرستا شاپ نسبت به رقیبای خودش هیچ کم و کسری نداره بلکه حتی خیلی بهتر و هوشمندانه تر هم طرح ریزی شده قصد من از سوال های بالا تخریب شما نیست ولی بنده که فقط یک سال هست با پرستا شاپ کار میکنم و همچنین با سیستم مدیریت های دیگه مثل جوملا و وردپرس کار کردم این حالت تو اون ها هم مشاهده میشه و حتی این اتفاق میوفته با نصب یک ماژول سایت صفحه سفید نشون میده با صرف نظر این این مباحث بهتر هست که صفحه هاست سازگار با پرستا شاپ رو هم داخل خود سایت پرستا شاپ مطالعه کنید چون که حتی یک هاست نامناسب همونقدر تاثیر منفی رو فروشگاه شما داره که یه کد تاثیر داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان توجه داشته باشید هر کسی را بهر کاری ساختند ، ببینید هر اسکریپتی برای یک گروه از کاربرا ساخته شده ، یکی با پرستاشاپ تا سال ها کار میکنه حتی به یه مشکل هم برنمیخوره ، یکی هم هر روز خدا مشکل جدیدی براش پیش میاد ، متاسفانه تغییرات بدون آگاهی و بکاپ نگرفتن مداوم از دیتابیس سایت باعث میشه خیلی ها به مشکل بربخورن .

مورد مهم اول اینه که خیالتون از بابت هاست راحت بشه ( یه هاست خوب برای همیشه بگیرین هم خودتون رو راحت کنید هم پرستاشاپ رو ! )

مورد بعدی عدم دخل و تصرف در فایل های اصلی پرستاشاپ و قالبه ( وقتی آشنایی ندارین اصلا دست نزنید ، حتی یه نقطه جابجا بشه از کد ها کلی مشکل به وجود میاره )

مورد بعدی عدم نصب ماژول هایی هست که به کارکردشون اطمینان ندارید و فقط از ماژول های هر نسخه رو همون نسخه استفاده کنید ، مثلا من بسیار مشاهده کردم که کاربرا میان هر چی دم دستشون میرسه نصب میکنن رو سایت ، نکنید اینکارو )

پرستاشاپ اصلا حساس نیست بلکه جون سخت هم هست . تو وردپرس یه ماژول ناسازگار نصب کنید صفحه سفید میشه و دیگه بالا نمیاد ، من قبلا وردپرس هم داشتم فروشگاه با پرستاشاپ 1.4.1 هم داشتم ( فروشگاه بازی و نرم افزار ) که حدود یکسال باهاش کار کردم هیچ مشکلی هم به وجود نیومد .

در کل به نحوه استفاده و شناخت فرد از سیتم پرستاشاپ ، همه چی بستگی داره .

سایت شما رو هم دیدم ، این مشکل ممکنه از کش باشه .

از پوشه زیپ شده پرستاشاپ که دانلود کردین ، تم رو دوباره در پوشه خودش آپلود کنید 99 درصد مشکلتون حل میشه . نشد اطلاعات مدیریت رو پیام خصوصی بدین بررسی بشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...