رفتن به مطلب

پخش موزیک بر روی سایت

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز برای پخش موزیک از ابزارهای رایگانی که در خود پرستاشاپ موجود است می توانید استفاده کنید

برای شروع یک ماژول اضافه کردن بلوک به ستون سمت چپ یا راست از پرستا دانلود کنید که فراوانه

بعداً که نصبش کردید در بخش پیکربندی و در بخش SOURCE کد زیر را وارد کنید:

و به نکات زیر توجه کنید :

1. در متن کد به جای عبارت های ”Sound-Address“ (این عبارت 2 بار در این کد تکرار شده که هر دو باید تغییر یابد) آدرس فایل موزیکی که می خواهید در سایت یا وبلاگتان پخش شود را وارد کنید. توجه داشته باشید که برای مثال اگر موزیکی در کامپیوتر خود داشته باشید نمی توانید آن را برای دیگران بگذارید مگر آنکه آن را آپلود کنید.

2. پس از انجام مرحله ی اول کد را در جایی که می خواهید نمایش یابد قرار دهید.

نکته: اگر می خواهید موسیقی مورد نظر شما، به طور خودکار پخش نشود، در جایی که عبارت autoStart با رنگ قرمز مشخص شده است، به جای -۱، عدد ۰ را وارد کنید.

اگر تمام موارد را به درستی انجام دهید در بخش کاربری سایتتان خواهید دید که این موزیک پلیر تمامی ابزار های لازم از قبیل پخش، عقب و جلو بردن آهنگ، تنظیم صدا و … دارد و در جایی کوچک و با محیط گرافیکی بی نظیر دیده خواهد شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 months later...

من ماژولی ندیدم کسی سراغ داره ؟

همانطور در پست قبلی هم گفتم کافیه یکی از ماژولهایی که بلوکی به سمت چپ یا راست فروشگاه اضافه می کنند را دانلود و در فروشگاهتان نصب کنید و سپس کد فوق را با توجه به توضیحاتی که داده ام در بخش پیکربندی ماژول مربوطه در تکست باکس مربوطه وارد کرده و ذخیره کنید تا موزیک در سایتتان پخش شود .

من چند نوع از این ماژول ها را که قبلاً دوستان در انجمن قرار داده اند را اینجا برای دانلود راحت تر گذاشتم شما ببینید از هر کدام خوشتان آمد نصب کنید.

اگر هم برایتان سخت بود و نتوانستید اطلاعات ورود به مدیریت سایتتان را برایم پیام خصوصی کنید تا من برایتان انجام دهم.

یا علی

free-block.zip

modified-free-home-block.zip

atsuperblock.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...