رفتن به مطلب

طراحی قالب اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

دوستان کی میدونه برای طراحی قالب برای فروشگاه چه زبان هایی نیاز داره!؟خواهشمندم الکی چیزی نپرونید اگر مطمئن هستید بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام.

من عضو تازه واردم.

نباید خیلی سخت گرفت.

برای طراحی قالب میشه با کمی php و html شروع کرد.

فقط نکته مهم خلاقیت در کار گرافیک است. فتوشاپ ضمیمه کار باشه بهتره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بسته به نیازتون شما می تونید چندین روش مختلف رو برای طراحی وب بکار ببرید:

1. ساده ترین نوع اون که زبان html هست

2. کمی پیچیده تر استفاده ی حرفه ای از javascript ، css و ... در هر زبانی هست

3. زبان php

4. استفاده از ajax و jquery در کارها

5. استفاده از smarty در کارها

6. و زمانی که یک طراح واقعی و حرفه ای بشید می تونید ابتدا در فتوشاپ قالب مورد نظر خودتون رو طراحی کنید و برای اون زبان مورد نظر خودتون اون رو تبدیل به قالب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام خدمت دوستان

همین قالب پرستا شاپ رو چگونه میشه تغییر داد ؟

مثلا طبق سلیقه خدمون درستش کنیم

میشه همین قالب رو تو یه نرم افزار مثل Adobe Dreamweaver CS5 باز کرد

تغییرات دلخواه رو روش انجام داد؟؟؟

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیزم اچ تی ام ال که نیست با دریم ویور باز کنید :دی همونطور که گفتم برای طراحی قالب باید نحوه ی تغییر و کدنویسی tpl اسمارتی، سی اس اس و حتی کمی جاوا اسکریپت و جی کیوئری بلد باشید. البته تغییر قالب پیشفرض کاری نداره. کافیه دونه دونه عکس هاش رو اونطور که میخواین با فتوشاپ تغییر رنگ بدید و ما بقیش هم که به css مربوط میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

من نیاز به یک قالب اختصاصی ( مانند سایت http://2938.ir/default.aspx ) و یک ماژول جهت مشخص نمودن زمان تحویل کالا بر اساس تنظیمات admin و انتخابی برای کار بر باشه باز مثل زمان تحویل در سایت ذکر شده - درضمن کسی میدونه فروشگاه ساز این سایت چیه و آیا رایگانه یا نه ؟

دوستانی که میتونن به آدرس

[email protected]

میل بزنند

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم سفارش خودتون رو از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید تا کار طراحی رو براتون انجام بدیم:

http://bazaar.presta-shop.ir/presta-toolbox/29-prestashop-template-designing.html

همینطور از طریق فرم تماس با ما در همون بازارچه شماره تماستون رو ارسال کنید تا در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته بشه. بازارچه پرستا شاپ پارسی بهترین، ارزون ترین و مطمئن طرین راه برای سفارشات شما عزیزان هستش و تمامی نمونه کارها هم در اونجا موجوده.

بعید میدونم برای این فروشگاه از سیستم آماده استفاده کرده باشند و فکر میکنم از پایه این فروشگاه رو طراحی کرده باشن. البته بازم مطمئن نیستم میتونید افزونه wappalyzer رو روی فایفاکس نصب کنید و مشخصات سایت و سیستم اون رو ببینید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...

به زبان های php و یکمی هم اسمارتی که تو فایلهای tpl به درد میخوره . البته html هم که مهم تر از همه هستش و تقریبا اگه بلد باشید چون زبان پایه هستش میتونید فارسی سازی رو بهتر انجام بدید . در مجموع واسه فارسی سازی شما باید به css مسلط باشید و سایر زبان ها زیاد مهم نیستن و بلد بودنشون کار شما رو سریعتر و بهتر میکنه و واسه فارسی سازی ضروریت ندارن.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

میشه

براورد قیمت طراحی سایت تو مایه های این باشه http://2938.ir/brands.aspx

نمیخوام شبیه اش باشه مثلاً میخوام روی یک قالب کار کنید تو مایه های اون دربیاد قیمت چقدر است

خواهشن ایمیل بفرمائید باتشکر

لینک به دیدگاه

با سلام ودرود

دوستان و اساتید من سفارش طراحی ندارم ولی سفارش ویرایش قالب رو دارم ممنوم میشم هر کی میتونه خواهشا پیام خصوصه بدی

من می خوام قالبم بکگراندش و بلوکاش و رنگ بلوکاش شبیه این قالب باشه تا حدودی خودم انجام دادم اما نتونستم کاملش کنم و خلاصه گیر کردم یکی می خوام قالبم رو شبیه این برام در بیاره و البته اون وسط به جای محصولات پرطرفدار محصولات جدید قرار بگیره و کلا بلوک محصولات جدیدش که وسط قرار گرفته توضیحات و اندازه بلوک ها هم مثل اون باشه

البته نمی دونم اون فروشگاه چطوری کار کرده که محصولات جدیدش تو بلوک سمت چپش یه محصولاتی دیگه رو نشون میده و محصولات جدیدیش تو بلوک وسط یه چیزایی دیگه رو نشون میده می خوام شبیه اون باشه

ممنون میشم اگه کسی میتونه وایرایش کنه قالبم رو مثل نمونه ای که میزارم و هزینشم رو تو یپام خصوصی بهم اعلام کنه

با تشکر از همگی

فروشگاه خودم

http://citymdb.ir/city/

فروشگاه نمونه ای که می خوام شبیه اون باشه قالبش

http://www.setishop.com/

درود

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام من احتیاج به قالب اختصاصی ندارم ولی میخواهم این قالب شاد شاپ رو روی فروشگاه هم نصب کنم این قالب ست شده برای وورد پرس نوشته شده کسی میتونه برای من به پرستا شاپ ترجمه کنه چون قالب خیلی زیبایی و از گرافیک بالایی برخوردار لطفا هر کسی میتوه دوستانه برای من و برقییه به طور کامل ترجمه کنه به ایمیل من هم خبر بده.

[email protected]

http://img.freescript.ir/shadshop_theme_freescript.ir.jpg

دانلود :به صورت مستقیم با حجم

لینک به دیدگاه

با سلام من احتیاج به قالب اختصاصی ندارم ولی میخواهم این قالب شاد شاپ رو روی فروشگاه هم نصب کنم این قالب ست شده برای وورد پرس نوشته شده کسی میتونه برای من به پرستا شاپ ترجمه کنه چون قالب خیلی زیبایی و از گرافیک بالایی برخوردار لطفا هر کسی میتوه دوستانه برای من و برقییه به طور کامل ترجمه کنه به ایمیل من هم خبر بده.

[email protected]

1. فکر نکنم کسی کار به این پردردسری رو براتون مجانی انجام بده

2. قالب های خیلی بهتر و حرفه ای تر از این هم هست که میشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

من دوتا پرسش داشتم از دوستان یکی اینکه سیستم و زبان مورد استفاده در فروشگاه ساز پرستاشاپ فارسی چیست و دوم اینکه اگر قالب اختصاصی نیاز داشته باشیم شرایط به چه شکل خواهد بود بنده یک قالب تقریبا شبیه به این سایت نیاز دارم http://021021.irبا امکانات فروشگاهی کامل . باتشکر 

لینک به دیدگاه

سلام 

زبان پرستاشاپ :php

برای سفارش قالب اختصاصی باید از طریق سیستم تیکت (  https://ipresta.ir/support ) اقدام کنید تا براورد هزینه و زمان بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست من بهتره قبل از ورود به هر حیطه ای ، کمی اطلاعات کسب کنید ، اینکه در اول راه بسم الله بریم یه قالب اختصاصی سفارش بدیم و یه سیستم فروشگاه ساز که اصلا باهاش کار نکردیم و نمیشناسیم و حتی زبان برنامه نویسیش هم نمیدونیم رو انتخاب کنیم و بخوایم باهاش کسب و کاری راه اندازی کنیم ، مسلما و قطعا در همون ابتدای راه شکست میخوریم و فقط هزینه هایی که کردیم بر باد میره با کلی پشیمانی و افسوس

راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به چیزی خیلی بیشتر از قالب شبیه فلان سایت یا بهمان سایت نیاز دارد . اینکار برنامه ریزی ، مشخص کردن اهداف ، استخدام نیروی کار و دانش کافی مدیریت را میطلبد .

برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین باید مسیر زیر رو طی کنید :

1 - اهدافتون رو مشخص کنید ، اینکه چی میفروشید ، به چه افرادی و یک برنامه کوتاه مدت و یک برنامه بلند مدت برای خود بنویسید

2 - ببینید چه نیازهایی و چه امکاناتی در فروشگاه خود نیازمندید و همه را لیست کنید

3 - به دنبال فروشگاه ساز های معروف بروید و آنها را دانلود و چند هفته ای با هر کدام کار کنید به صورت تستی روی لوکال هاست . ببینید کدام یک با نیازهای شما بیشتر همخوانی دارد

4 - هزینه های طراحی و برنامه نویسی هر کدام را مجزا حساب کنید و ببینید انتخاب کدام یک به نفع شماست

5 - فروشگاه سازی که انتخاب میکنید را حداقل چند هفته باید روی آن کار کنید  اطلاعات کسب کنید تا دانش شما در مورد آن به حدی برسد که بتوانید مشکلات سطحی و کوچک به وجود آمده در سایت خود را در آینده برطرف کنید ، یا اگر میخواهید این مرحله را رد کنید باید یک نفر کاربلد استخدام کنید تا کارهای سایت را برای شما انجام دهد و این هم نیازمند هزینه می باشد

وقتی همه این مراحل طی شد میتوانید به دنبال هزینه کردن و قالب اختصاصی و ... باشید . بدون این مراحل بهترین قالب دنیا هم کمکتون نمیکنه و شکست حتمی خواهد بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...