رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری 3

پست های پیشنهاد شده

قالب سبز و خاکستری 3 برای پرستاشاپ 1.5 طراحی گردید . البته خیلی ها شاید بگن چه خبره ، دیگه این سبز و خاکستری رو چرا ول نمیکنی و ... :D

باید بگم هر چیزی در سومین نسخه به کمال میرسه و این آخرین نسخه از سه گانه سبز و خاکستری هست که ارائه میشه .

post-366-14373018784247_thumb.jpg

این قالب که همان ساختار و گرافیک سبز و خاکستری 2 بهره می برد با تغییراتی جزئی در ساختار ، امکانات و ماژول ها آماده است تا در فروشگاه های 1.5 در خدمت کاربران عزیز باشد . :shy:

http://presta-shop.ir/forum/attachment.php?aid=1176 شناسنامه قالب =====================

- نام قالب : سبز و خاکستری ( Green & Grey )

- ورژن قالب : 3.0

- طراحی شده برای پرستاشاپ 1.5

- قالب دو ستونه با ساختار ساده

- مناسب برای : تمامی فروشگاه ها و محصولات

- تاریخ انتشار : 1392/1/30

=========================================

به دلیل مشابه بودن ساختار و امکانات این با قالب با نسخه قبلی ، فقط به توضیحات کوتاه درباره تغییرات آن نسبت به نسخه 2 اشاره می نمایم .

طراحی ماژول اسلایدر جدید :

post-366-14373018785755_thumb.jpg

این اسلایدر که بر پایه اسلایدر دیفالت پرستاشاپ برنامه نویسی شده ، علاوه بر سادگی و سبکی بسیار زیاد ، بسیار شیک و حرفه ای می باشد .

- وجود 5 افکت جذاب جی کوئری ، از جمله افکت های الاستیک و جاذبه

- امکان جالب دیگر که در این اسلایدر فراهم شده ، اینه که جهت اسلایدر رو خود شما میتونید تعیین کنید که افقی باشه یا عمودی ، جهت تغییر اسلایدها میتواند افقی باشد یا عمودی .

- امکان فعال کردن دکمه های کنترلی مثل دکمه play - pause و دکمه های بعدی و قبلی و هم چنین بولت های تعداد اسلایدها از مدیریت ماژول

- امکان فعال کردن حالت بلوری و شیشه ای ، در این حالت اسلایدهای شما توسط یک عکس پوشیده شده و حالت شیشه ای و شفاف تر پیدا میکنند

طراحی ظاهر و امکانات جدید ماژول مدیریت قالب :

post-366-14373018787926_thumb.jpg

به دلیل تعداد تنظیمات بالا در این قالب تنظیمات هر بخش در زبانه های جداگانه قرار گرفته است . در نسخه قبلی تمامی تنظیمات زیر هم قرار گرفته بود و رابط کاربری مناسبی نداشت .

افزوده شدن امکانات به بخش ظاهر قالب ، تعداد 5 پس زمینه جدید فوتر ، 7 پس زمینه جدید سایت و 4 پس زمینه جدید هدر به پس زمینه های قبلی اضافه شدند .

حذف ماژول تبلیغات قبلی و طراحی ماژول تبلیغات اختصاصی ( ماژول گردونه تبلیغات !! )

post-366-14373018788683_thumb.jpg

ماژول قبلی تبلیغات در این قالب حذف و ماژولی به عنوان گردونه تبلیغات از پایه طراحی گردید ، این ماژول این امکان رو میده که یک باکس در سمت راست و یک باکس در صفحه اصلی ستون وسط قرار بدین و در این باکس بی نهایت تبلیغات قرار بدین . هیچ محدودیتی وجود نداره و اصلا هم نگران اشغال فضای فروشگاهتون نباید باشین ، چون در این گردونه ها تبلیغات شما به صورت خیلی روان و شناور جابجا میشوند وعلاوه بر حفظ فضا جذابیت ویژه ای به فروشگاه شما می بخشند .

تغییرات در صفحه تولیدکننده ها و توزیع کننده ها و نمایش بهتر و شکیل تر این صفحات

تغییرات کوچک در ماژولهای محصولات هم شاخه و فروش ضربدری برای زیباتر شدن و هماهنگی بیشتر

- تغییر در افکت جی کوئری

تغییرات در صفحه محصول برای سئوی بهتر ، اعم از اضافه شدن کلمات کلیدی به زیر توضیحات ( مانند وردپرس ) و افزوده شدن عنوان متا قبل از توضیحات محصول برای سئوی قویتر

-----------------------------------------------------------------------------------------------

این قالب برای خریداران نسخه قبلی رایگان ارائه میگردد

برای مشاهده دموی قالب اینجا کلیک کنید

( توجه داشته باشید که در این دمو طبق سلیقه شخصی بنده پس زمینه سایت + پس زمینه هدر و فوتر و چیدمان ماژول ها انجام گرفته و این موارد کاملا قابل تغییر از ماژول مدیریت قالب می باشند )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 166
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

درود و درود ...

من رو که وسوسه کرده ...

کاش یه دمو هم بذارید ...

3 تا سوال ...

اول اینکه نصب قالب رو هم خودتون انجام میدید ؟؟؟

دوم اینکه اگر بخایم تغییرات جزیی روی قالب انجام میدید ؟؟

سوم اینکه به نفرات اولی که بخرن تخفیف نمیدید ؟؟؟

کلیه عملیات نصب و تنظیم قالب ، آپدیت قالب توسط خود ما در مواقعی که ایرادات یا باگ های احتمالی کشف یا گزارش گردد ، به صورت رایگان در طول مدت زمان 6 ماهه پشتیبانی انجام می گیرد . :shy:

تغییرات جزئی هم انجام میشه ، البته باید هزینه تغییرات رو پرداخت کنید ، هزینش هم بستگی به گسترده بودن تغییرات داره .

قالب نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده هم از نظر ماژول ها هم کد نویسی و هم سئو ، همچنین از قالب قبلی هم ارزونتره یه مقدار ! بنابراین جای تخفیف وجود ندارد متاسفانه .

دمو هم تا 24 ساعت آینده قرار داده میشه در همین تاپیک .

لینک به دیدگاه

به خدا توی ایران باید از امثال شما دوست عزیز حمایت بشه ...

من که بی صبرانه منتظرم دمو رو ببینم ...

تخفیف هم ندید به ما بازم جای تشکر دارید ....

لینک به دیدگاه

درووود به بهمن خان عزیز که اینقدر زحمت می کشند....من هم بی صبرانه منتظر دموی این قالب هستم...فقط یک سوال...با توجه به اینکه نسخه 1.5 تازه اومده ایا این قالب تمام امکانات و ویژگی های قالب قبلی رو داره؟یعنی منظورم اینه که شما هم توصیه می کنید از نسخه 1.5.2 پرستا شاپ و این قالب به جای نسخه 1.4.9 و ورژن 2 قالب استفاده کنیم یا همچنان امکانات و ماژول های 1.4.9 بیشتره؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

درووود به بهمن خان عزیز که اینقدر زحمت می کشند....من هم بی صبرانه منتظر دموی این قالب هستم...فقط یک سوال...با توجه به اینکه نسخه 1.5 تازه اومده ایا این قالب تمام امکانات و ویژگی های قالب قبلی رو داره؟یعنی منظورم اینه که شما هم توصیه می کنید از نسخه 1.5.2 پرستا شاپ و این قالب به جای نسخه 1.4.9 و ورژن 2 قالب استفاده کنیم یا همچنان امکانات و ماژول های 1.4.9 بیشتره؟

ممنون.

این قالب امکانات بیشتری نسبت به نسخه قبلی خودش داره ، بهینه تر و کامل تره . تمام امکانات قالب قبلی رو هم داره .

میشه گفت نسخه 1.5 دیگه جدید نیست خیلی وقته منتشر شده ، الان دیگه توصیه اینه از نسخه 1.5 استفاده کنید ، چون ماژول ها برای این نسخه به حدی رسیده که دیگه نیاز نیست رو نسخه قبلی باقی بمونید . خدا روشکر اکثر ماژول های بانکی و واسطه های پستی برای نسخه 1.5 منتشر شده . پس با خیال راحت به نسخه جدید سلام کنید :D

لینک به دیدگاه

تشکر از آقا بهمن که این قالب رو برای بنده روی نسخه 1.5 درست کردند و روی سایتم طبق زمان بندی که قول داده بودند نصب کردند

واقعا کارشون عالیه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام ... بهمن جان میشه بگی ماژول محصولات پیشنهادی که توی دمو هم هست بر چه اساسی محصول رو پیشنهاد میده به مشتری ؟؟؟ یا به عبارتی چطور میشه کاری کرد که محصولی توی این ستون قرار بگیره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

همون محصولات پرطرفدار هست ، محصولاتی که تیک خانه رو داشته باشن تو بخش وابستگی تو قسمت انتخاب شاخه محصول ، نمایش داده میشن .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز منهم از سبزو خاکستری 3 استفاده می کنم که خیلی عالی بود و نتنها ضاهر خوبی داشت بلکه ماژول های خوبی داشت و احتیاج به گرفتن چند ماژول جدا گانه ندارید

که می تونید به این آدرس یه نگاهی بش بندارید www.emertad.com

لینک به دیدگاه

اصلاحیه و آپدیت شماره یک قالب :

اولین آپدیت قالب رو آماده کرده ام ، این آپدیت امکان جدیدی به قالب اضافه نخواهد کرد ، بلکه تمرکز بیشتر آن حذف موارد بی کاربرد و اضافه قالب و بهینه شدن کد نویسی و سرعت قالب میباشد.

لیست مهم ترین موارد تغییر یافته و باگ های رفع شده در قالب :

1 - ( حل شد ) احتلال در کارکرد ماژول جستجوی لایه ای با قالب

2 - ( حل شد ) حذف قیمت از ماژول محصولات پرفروش در صفحه اصلی به دلیل مشکلاتی خاص و نداشتن کارایی

3 - ( بهینه شد ) کاهش سایز قالب و بهینه شدن فایل های js و افزایش سرعت لود

4 - ( حل شد ) مشکل و باگ در فایلهای product.tpl و product.js که باعث ایجاد اختلال در قیمت محصولات دارای تخفیف به همراه ترکیبات میگردید ( تشکر ویژه برای یکی از مشتریان که این مشکل رو گزارش داده بودند و پس از بررسی های بسیار برطرف گردید )

5 - ( تغییر اساسی ) تغییر در صفحه محصول و تغییر در ساختار بخش نمایش عکسهای محصول

6 - ( حذف گردید ) حذف پلاگین زوم jqzoom از صفحه محصول ، که باعث ایجاد مشکلاتی برای قیمت محصولات تخفیف دار میشد و راه حلی برای رفع آن پیدا نشد ( همچنان در نسخه 2 قالب موجود است )

7 - (تغییر اساسی ) تغییرات و بهینه سازی ها در بخش نظرات در صفحه محصول و حذف موارد بی کاربرد و بی مورد

8 - ( حل شد ) تغییرات جزئی در بخش لوازم جانبی و شخصس سازی ها برای زیبایی بیشتر

9 - ( بهینه شد ) بهینه سازی ماژول تنظیمات قالب و حذف موارد ناکارمد مانند موزیک پس زمینه و چند مورد دیگر

و چند مورد ریز دیگر ....

نکته مهم : در این آپدیت ، چند مورد بازگشت به عقب داریم که برخی امکانات ریز قالب که به دردنخور و ناکارمد بودند حذف شده اند . به جای این موارد در آپدیت بعدی امکانات بهتری بررسی و اضافه خواهد شد . تمرکز بنده روی هر چه بهینه تر کردن این قالب برای فروش محصولات بوده و با هر آپدیت قالبی بهتر و بهینه تر خدمت دوستان ارائه خواهم داد .

آپدیت در مدت زمان کوتاهی روی تمامی فروشگاه هایی که خریداری کرده اند نصب خواهد شد .

تمرکز آپدیت بعدی روی سئو و ظاهر قالب خواهد بود .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

اگر قصد راه اندازی فروشگاه فروش فایل دارین ، بهتره با قالب اختصاصی برای همین کار شروع کنید ، البته با همین قالب هم میتونید اما همیشه بهتره با ابزار مناسب شروع کنید تا بتونید نتیجه خوبی بگیرین .

لینک به دیدگاه

یه خبر خوب http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/smile.gif

با کمک مهندس بهمن، قالب سبز و خاکستری 3 روی سایت نصب و پیکر بندی شد

و کلیه مشکلات قبلی مرتفع شد .

به زودی ارائه دی وی دی ها شروع خواهد شد .

اولین دی وی دی ها ، راندهای مسابقات موتور جی پی 2013 که هم اکنون در حال برگزاری می باشند خواهد بود .

در مورد این قالب باید بگم که من کاملا راضی هستم و کلیه نیازهای یک فروشگاه حرفه ای را پوشش می دهد .

پشتیبانی : سرعت جوابگویی و پشتیبانی بسیار کوتاه و رسیدگی ها بسیار مسئولانه انجام می شود .

در نهایت از ایشان و تیمشان بابت تمامی زجماتشان تشکر می کنم

www.Mx2Race.com

بانک DVD و دانلود کلیپ ورزشهای اکشن

دانلود مستقیم با کیفیت اچ دی و...

لینک به دیدگاه

اگر قصد راه اندازی فروشگاه فروش فایل دارین ، بهتره با قالب اختصاصی برای همین کار شروع کنید ، البته با همین قالب هم میتونید اما همیشه بهتره با ابزار مناسب شروع کنید تا بتونید نتیجه خوبی بگیرین .

با سلام و وقت بخیر

ضمن تشکر و قدردانی از تمامی تلاش های شما

من دو سوال داشتم

1. من در فروشگاه خود، قرار است فروش فایل و هم چنین محصولات پستی مثل های فیلم یا نرم افزارهای تخصصی رو در زمینه دانشگاهی داشته باشم، به نظر شما این قالب مفید است؟

2. آیا قالب بهتری نیز برای این کار در نظر دارید(لطفا راهنمایی کنید)

ممنونم

لینک به دیدگاه

با سلام و وقت بخیر

ضمن تشکر و قدردانی از تمامی تلاش های شما

من دو سوال داشتم

1. من در فروشگاه خود، قرار است فروش فایل و هم چنین محصولات پستی مثل های فیلم یا نرم افزارهای تخصصی رو در زمینه دانشگاهی داشته باشم، به نظر شما این قالب مفید است؟

2. آیا قالب بهتری نیز برای این کار در نظر دارید(لطفا راهنمایی کنید)

ممنونم

با اینکه توصیه میشه همیشه برای شروع یکمی بیشتر هزینه کنید تا بتونید با قدرت تر استارت بزنید و زودتر مطرح بشین ، اما بله این قالب میتونه نیازهای شما رو برآورده کنه در حد یک قالب اشتراکی که به جز شما چندین نفر دیگه هم دارن ازش استفاده میکنن .

من میتونم بهتون برادارنه دو پیشنهاد داشته باشم :

1 - اگه فکر میکنید به صورتی فعالیت خواهید کرد که اکثر فروشگاه های رقیب شما فعالیت میکنند و به قول معروف نمیخواین زیاد متمایز تر از بقیه باشین یا فوقش در حد استاندارد میخواین فعالیت کنید همین قالب نیازهای شما رو برآورده میکنه و حتی برای اینکار زیادی هم هست ، میتونید خریداری کنید و با ده بیست تومن بیشتر هم که پرداخت میکنید چند جای قالب هم براتون تغییر داده بشه تا با محصولات شما همخوانی بیشتری داشته باشه .

2 - اگه میخواین متمایز از بقیه باشین و در حد استاندارد به بالا و حرفه ای در شغل خودتون و در میان رقبا سری بلند کنید و به اصطلاح آوازه ای داشنه باشین ، خیر به هیچ وجه از قالب اشتراکی که به جز شما افراد زیاد استفاده میکنند بهره نبرید ، چون اعتبار شما رو در سطح حرفه ای زیر سوال میبره نزد مشتریانتون . حرف من فقط این قالب نیست ، حرف من اینه که در سطح حرفه ای هیچ قالب اشتراکی جوابگو نیست به هیچ وجه ممکن . این برخلاف سود و منفعا شخصی بنده و حتی انجمن هست ، اما باید همیشه حرف درست رو بیان کرد و راه درست رو نشون داد . با کمی هزینه بیشتر میتونید بین رقبا متمایز و خاص باشین . :)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و خسته نباشید

می خواستم بدونم که اگر ما این قالب رو نصب کنیم تمام امکاناتی که در demo وجود داره در قالب خریداری شده نیز هست؟

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

می خواستم بدونم که اگر ما این قالب رو نصب کنیم تمام امکاناتی که در demo وجود داره در قالب خریداری شده نیز هست؟

بله وجود داره و صد البته امکانات مدیریتی بیشتری که در دمو قابل مشاهده نیست ;) اصولا دموی یک قالب امکانات کمتری نسبت به قالب خریداری شده توسط شما داره ، حالا فرقی نمیکنه کدوم قالب باشه .
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

نماد بهتون یه فایل اچ تی ام ال میده ، اون فایل رو باید در هاستتون در جایی که پرستاشاپ نصبه بذارید ، بعد یه خط کد هم میده که iframe توش داره ، اونم بذارید تو جایی که تو تنظیمات قالب تعیین شده .

لینک به دیدگاه

دو سوال در مورد این قالب:

1- برای قرار دادن کد تبلیغ سایت دیگر در سایت چه باید کرد؟

آیا در قسمت "گردونه تبلیغات 1" می توان این کدهای HTML را قرار داد؟

2- چطور یک محصول را در قیمت محصولات پیشنهادی قرار دهیم؟ (هر کاری کردم نشد!)

لینک به دیدگاه

دو سوال در مورد این قالب:

1- برای قرار دادن کد تبلیغ سایت دیگر در سایت چه باید کرد؟

آیا در قسمت "گردونه تبلیغات 1" می توان این کدهای HTML را قرار داد؟

2- چطور یک محصول را در قیمت محصولات پیشنهادی قرار دهیم؟ (هر کاری کردم نشد!)

برای اینکار در تنظیمات قالب یدونه گزینه به اسم نماد اعتماد وجود داره ، در اون بخش اگه کدی قرار دادین یدونه اینتر بزنید و پایینش هر کدی دوست داشتین بذارین ، اگه هم کدی قرار ندادین همونجا کپی کنید . در گردونه تبلیغات نمیشه و فقط عکس مسشه قرار داد اونجا .

محصولات پیشنهادی هم همون محصولات پرطرفداره . کافیه موقع ایجاد محصول تیک شاخه خانه رو هم بزنید .

لینک به دیدگاه

چندتا سوال ؛

وقتی منو افقی فعال هست بخش جستجو و حساب کاربری میریزه بهم و میان پایین هدر

ماژول منو افقی ویرایشش باز نمیشه

وقتی قسمت خرید انی رو فعال میکنم داخل مرحله دوم ، قسمت ورود و ... با بخش خرید انی کمی قاطعی میشه

لگو رو تو چه سایزی باید اعمال کرد تا داخل هدر قرار بگیره ؟

لینک به دیدگاه

چندتا سوال ؛

وقتی منو افقی فعال هست بخش جستجو و حساب کاربری میریزه بهم و میان پایین هدر

ماژول منو افقی ویرایشش باز نمیشه

وقتی قسمت خرید انی رو فعال میکنم داخل مرحله دوم ، قسمت ورود و ... با بخش خرید انی کمی قاطعی میشه

لگو رو تو چه سایزی باید اعمال کرد تا داخل هدر قرار بگیره ؟

نباید ماژول ها رو بازنشانی یا حذف کنید و یا دوباره از اول نصب کنید ، در این صورت کل قالب بهم میریزه . من براتون دوباره درستش کردم

منوی افقی نیز الان برین ویرایشش باز میشه و مشکلی نداره و من تست کردم .

اینم سایز لوگو

217px × 129px

برای بقیه هم منتظر آپدیت بعدی قالب باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

من قالب سبز و خاکستری 3 رو چند روز پیش خریداری کردم و مدیران پرستاشاپ

برای من قالب رو نصب کردند.حالا می خواهم پرستاشاپم رو حذف کنم و یه

پرستاشاپ جدید بسازم.قالب رو از کجا بیارم و دوباره نصب کنم؟

با سلام و خسته نباشید.

در صفحه محصول نام کالا نمایش داده نمی شود،لطفا برای رفع مشکل راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...