رفتن به مطلب

پیغامLink to database cannot be established

پست های پیشنهاد شده

من فروشگاهم تا امروز کار میکرد تا اینکه امشب اومدم بزنم باید بالا یا پیغام زیر مواجه میشه و بالا نمی آد.

Link to database cannot be established

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام چک کردم

نه دیتابیس پاک شده نه رمز عوض کردم فایل تنظیمات رو هم چک کردم مشکلی همه چیز درسته یه دفعه این طوری شد میخواید مشخصات رو براتون پ خ کنم یه نگاه بندازید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 5 months later...

من هم این مشکل و دارم با اینکه تنظیمات setting.inc درسته و دیتابیس کامل ایمپورت شده بازم این مشکل رو دارم

حتی ip سایت به جای db server name مینویسم بازم این مشکل هست

لینک به دیدگاه

سلام

دیگه منم از این مشکل دارم رنج میبرم ازطرف سرو که باید بگم عالیه مدتهاست باهاش کار میکنم همه نوع اسکریپت و ... ساپورته

نمیدونم دلیله این مهم چیست؟؟؟؟؟

Link to database cannot be established.

البته این خطا موقت میباشد ولی باز چشت میخوره بهش یه حالی میشی

لینک به دیدگاه

اگر این مشکل هر از چندگاهی مشاهده میشه به این دلیل هست که هاست شما محدود درخواست همزمان از دیتابیس داره.

اگر دیتابیس شما به اسکریپت دیگه ای مشترک هست از یک دیتابیس جدا استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام دوستان وقتتون بخیر

منم امروز با این مشکل مواجه شدم کسایی که این مشکلو داشتن خود به خود درست شده؟ یا من باید کاره خواستی انجام بدم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر

منم امروز با این مشکل مواجه شدم کسایی که این مشکلو داشتن خود به خود درست شده؟ یا من باید کاره خواستی انجام بدم

اگه خود به خود اینجوری شده ، صبر کنید یکی دو ساعت فوقش درست میشه ، این مشکل مربوط به هاستتون هستش و خود به خود درست میشه

لینک به دیدگاه

و اگر مثلا دو ساعت بعد ديديد درست شده و شما هيچ تغييري هم انجام نداديد مطمين باشيد و بدانيد مشكل از هاستتونه و مي تونيد به پست هاي ابتدايي اين سربرگ مراجعه كنيد
لینک به دیدگاه

• 8 months later...

دوستان خيالتون جمع كه اين مشكل از پرستا شاپ هست نه از هاست چون اين مشكل تو نسخه هاي قبلي روي هاست پيش نميومد ولي با نسخه 1.5 روي همون هاست به اين مشكل بر ميخوريم .

اگه كسي تونسته اين مشكل رو رفع كنه اعلام كنه كه ما هم از دستش خلاص بشيم

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل اگه از پرستاشاپ باشه باید همه این مشکل رو داشته باشند، نه فقط شما

ضمنا اینجا مربوط به مشکلات نسخه 1.4 هست ، لطفا به محل ارسال پستهاتون دقت کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این پیغام معمولاً در هاست هایی که نسخه mysql شان باگ داره دیده میشه

مثلاً در هاستهایی که به نوعی زیر مجموعه هاست آمریکایی youhosting هستند این پیغام زیاد دیده میشه برای شناخت این هاستها می توانید آی پی سرورهایشان را بررسی کنید که معمولاً در رنج های 31.170.166.1 هستند البته هر هاست دیگری می تواند این مشکل را داشته باشد اما در یک سال گذشته بیشترین موارد مشکل mysql از طرف youhosting بوده است.

البته این نظر منه و شاید نظر متخصصان انجمن چیز دیگری باشه اما با تست های مکرری که در انواع هاستها و نسخه های پرستاشاپ انجام دادم می توانم به جرات بگویم با احتمال 99 درصد این مشکل از هاست است.

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...