رفتن به مطلب

تنظيمات ماژول هديه روز تولد

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزيز

در قسمت مديريت،براي پيكربندي ماژول هديه روز تولد ، زير قسمتي كه ماژول را فعال تيك ميزنيم با عبارت : "علاوه بر این، شما باید یک دستور خودکار بسازید که فراخوانی کند فایلhttp://www.farnamgostar.com/modules/birthdaypresent/cron.php هر روز" روبرو ميشويم. لطفاً هريك از دوستان ميتوانند در اين مورد راهنمايي بفرمايند. سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا سلام بر شما دوست پرستاشاپی من .

دوما بریم سر اصل مطلب .

ببینید برای اینکه پرستاشاپ تشخیص بده که کی روز تولد اعضا میباشد و یک کوپن تخفیف یا هدیه برای آنها ارسال کند باید آدرس زیر هر 24 ساعت یکبار باز بشه .حالا شما میتونید خودتون هر روز این آدرس رو تو مرورگرتون باز کنید که این کار خیلی سختیه . برای همین cron به کمک شما میاد و اتوماتیک هر روز براتون باز میکنه . حالا چطوری از کرون استفاده کنیم ؟؟؟

من نمیدونم کنترل پنل سایت شما سی پنل هست یا دایرکت ادمین . من دایرکت ادمین رو توضیح میدم سی پنل هم شبیه اونه

اول وارد قسمت مدیریت هاستتون میشید . اونجا بین گزینه ها میگردین و روی cron jobs کلیک میکنید

بعدش مثل تصویر زیر تنظیم کنید که از یکم تا سی و یکم هر ماه هر روز ساعت 9 این آدرس رو خودش اتوماتیک براتون باز کنه :D

میبینید چقدر سادست ;)

تشکر لازم نیست ;) :rolleyes:

post-366-14373017372273_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استاد بزرگوار و عزيز پرستا شاپ

از اينكه بيدريغ ما را از راهنمائي هاي ارزشمندتان بهره مند ميفرمائيد سپاس بي پايان دارم. اميدوارم موفقيت روزافزون قرين ايامتان باشد. كنترل پنل سايت من سي پنل هست. فقط يك گزينه بالاي همه تنظيمات بود به نام common setting كه من نميدونستم روي چي تنظيمش كنم و خالي گذاشتم.به نظر جنابعالي لازمه اونو روي روز يا وقت ديگري تنظيم كنم . سپاس

لینک به دیدگاه

بهترین کار تو سی پنل اینه که همه گزینه های پایینی رو بهشون دست نزنید و COMMON SETTING رو روی ONCE A DAY بزارید. به همین راحتی هر روز یکبار اجرا میکنه واستون . البته اگه خودتون تنظیمات رو انجام داده اید مشکلی نیست . میتونید بزارید همون جوری بمونه .

اینم یه آموزش کرون جاب برای شما و دوستان علاقه مند :

http://www.mahanhost.com/members/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=5

:D

قربون همه پرستاشاپی ها

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام

من ماژول هدیه روز تولد را نصب و کران جاب رو هم در سی پنل برای روزانه یک نوبت فعال کرده ام و هر روز یک ایمیل ارسال میکنه ولی هیچ تخفیف یا هدیه ای رو اعلام نمیکنه برای کاربر

تاریخ تولد کاربر باید بصورت چی باشه میلادی یا شمسی ؟ آیا ممکنه بخاط نوع تاریخ باشه ؟

لینک به دیدگاه

دو حالت بيشتر نداره

1 : پيكربندي و تنضيمات شما كه براي اين ماژول اعمال كرديد شايد درست نيست

2 : تاريخ نسخه بومي به دليل بومي سازي شده و هجري شده باعث ايجاد تداخل با هسته اصلي پرستا كه ميلادي هست مي كنه

لینک به دیدگاه

سپاس شروین عزیز

تنظیمات کران جابز که در سی پنل درسته و هر روز هم یک ایمیل ارسال میکنه

در ماژول هم برای نمونه ارسال رایگان رو فعال کردم برای هدیه تولد

تاریخ تولد خودم رو هم تغییر دادم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد

هم در 1.3.1 و هم در 1.4.6.2

لینک به دیدگاه

پس ميتونه از متن ايميلش باشه

چك كنيد ببينيد متن ايميل خالي نيست!

ميل ها توي پوشه mail خود ماژول يا پوشه mail موجود در ريشه هاست

زير پوشه fa

لینک به دیدگاه

• 2 years later...
  • 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...