رفتن به مطلب

عدم نمایش عکس محصولات در فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

شاید باورش براتون سخت باشه اما منم یه مشکل مشابه پیدا کردم. :D

محصولات از صفحه یک به بعد نمایش داده نمیشه. یعنی وقتی چند تا صفحه میشه صفحه 2 رو انتخاب می کنی هیچی نشون نمیده. :s

یو آر ال آشنا رو هم غیر فعال کردم اما فایده نداشت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان مجبور به سرچ در سايت هاي خارجي شدم و ايراد پيدا شد. واسه من ايراد از  watermark madule بود ظاهرا باگ داره و با غيرفعالسازيش مشكل حل شد.

اين لينك هم يه سر بزنيد تريك هاي مختلف رو توضيح داده:

http://www.templatemonster.com/help/prestashop-1-6-x-how-to-fix-missing-product-images-issue.html

لینک به دیدگاه

من وقتی صفحه دوم به بعد محصولات انتخاب می کنم هیچ کدوم از محصولاتم دیگه نشون نمیده. و پیغام میده هیچ محصولی وجود ندارد.

باید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

مشکل من اینه که به محض ورود به سایت و پنل کاربری مشتری (حساب کاربری مشتری در موقع خرید محصول ) تصاویر محصولات محو و به حالت علامت سئوال نمایش داده میشود . 

لطفا در این رابطه کسی اطلاع داره اطلاع رسانی کنه ممنون . 

لینک به دیدگاه

دوستان من به یک مشکل عجیب در نمایش عکس هام برخوردم !!!! :-/

من دوست دارم زبان فروشگاهم فقط فارسی باشه بنابر این زبان انگلیسی را در مدیریت غیر فعال کردم ! بعد از این حالت عکس های سایتم (البته فقط آنهایی که استاتیک هستند) نشان داده نمی شوند و بجاش برچسب آنها که static image هست نشان داده می شود!!!!

حتی آدرس عکس ها را تغییر دادم ! روش هایی که هم دوستان در مورد عکس های بند انگشتی و ... بود را هم امتحان کردم . ولی مشکلم حل نشد !!!!

به نظرتان مشکل در کجا هست؟ خیلی گیج شدم ! می ترسم کد های CSS را دست کاری کنم کل سایت بره رو هوا !!!! :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

پس از نصب پرستاشاپ تصاویر محصولات در بخش فروشگاه نمایش داده نمیشه در حالی که سایر تصاویر هست و در بخش مدیریت نیز تصاویر وجود دارد. علت چیست؟

عکس مشکل اتچ شد.

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gif201405/post_3992_1401276289_9e6eff35d361af66514793e270d97631.attach

سلام مشکل شما خیلی ساده هستش  و فقط کافیه در فایل .htaccess   که در روت هاستتون قرار داره  کد های زیر را فرار دهید.

کل کد های درون اون فایل را پاک کنید و کد زیر را قرار دهید 

# ~~start~~ Do not remove this comment, Prestashop will keep automatically the code outside this comment when .htaccess will be generated again
# .htaccess automaticaly generated by PrestaShop e-commerce open-source solution
# http://www.prestashop.com - http://www.prestashop.com/forums

<IfModule mod_rewrite.c>
<IfModule mod_env.c>
SetEnv HTTP_MOD_REWRITE On
</IfModule>

RewriteEngine on

#Domain: ebaymarket.ir
RewriteRule . - [E=REWRITEBASE]
RewriteRule ^api$ api/ [L]

RewriteRule ^api/(.*)$ %{ENV:REWRITEBASE}webservice/dispatcher.php?url=$1 [QSA,L]

# Images
RewriteRule ^([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$1$2$3.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$1$2$3$4.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$3/$1$2$3$4$5.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$3/$4/$1$2$3$4$5$6.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$1$2$3$4$5$6$7.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$6/$1$2$3$4$5$6$7$8.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$6/$7/$1$2$3$4$5$6$7$8$9.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$6/$7/$8/$1$2$3$4$5$6$7$8$9$10.jpg [L]
RewriteRule ^c/([0-9]+)(\-[\.*_a-zA-Z0-9-]*)(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/c/$1$2$3.jpg [L]
RewriteRule ^c/([a-zA-Z_-]+)(-[0-9]+)?/.+\.jpg$ %{ENV:REWRITEBASE}img/c/$1$2.jpg [L]
# AlphaImageLoader for IE and fancybox
RewriteRule ^images_ie/?([^/]+)\.(jpe?g|png|gif)$ js/jquery/plugins/fancybox/images/$1.$2 [L]

# Dispatcher
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^.*$ - [NC,L]
RewriteRule ^.*$ %{ENV:REWRITEBASE}index.php [NC,L]
</IfModule>

AddType application/vnd.ms-fontobject .eot
AddType font/ttf .ttf
AddType font/otf .otf
AddType application/x-font-woff .woff
<IfModule mod_headers.c>
	<FilesMatch "\.(ttf|ttc|otf|eot|woff|svg)$">
		Header add Access-Control-Allow-Origin "*"
	</FilesMatch>
</IfModule>

#If rewrite mod isn't enabled
ErrorDocument 404 /index.php?controller=404

# ~~end~~ Do not remove this comment, Prestashop will keep automatically the code outside this comment when .htaccess will be generated again
لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام وقتی که من محصول را ایجاد میکنم هنگام گذاشتن تصویر تصویر به صورت علامت سوال دیده میشه

در نمای فروشگاه هم به همین شکله

تمامی موارد بالا را هم انجام دادم ولی درست نشد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام وقتی که من محصول را ایجاد میکنم هنگام گذاشتن تصویر تصویر به صورت علامت سوال دیده میشه

در نمای فروشگاه هم به همین شکله

تمامی موارد بالا را هم انجام دادم ولی درست نشد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 3 years later...
در در ۱۳۹۳/۳/۱۸ در 19:25، ramtin2025 گفته است :

سلام

عکسهاتون مشکلی ندارند و ایجاد شده اند

لینک آشنا رو غیر فعال کنید ببینید حل نمیشه

همچنین به بخش سئو برید و روی دکمه ذخیره کلیک کنید

لینک تصاویر شما اشتباهه و نیاز به بررسی دقیق تری داره

موفق باشید

مشکل من هم حل شد . خیلی ممنونم 🙏

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۲/۵ در 00:40، hossein_548 گفته است :

مشکل من هم حل شد . خیلی ممنونم 🙏

اگر مشکلتون با خاموش کردن URL آشنا حل شده، باید مشکل رو از هاستتون پیگیری کنید (مطمئن هم بشید که mod_rewrite در سرور فعال باشه). به هیچ عنوان توصیه نمیشه URL آشنا خاموش باشه در سایتتون و در سئوتون تاثیر منفی داره

لینک به دیدگاه

• 8 months later...
در در ۱۳۹۳/۳/۷ در 17:53، دانوش گفته است :

تنظیمات - تصاویر - ایجاد دوباره بند انگشتی ها

من روی سایتم تم نصب کردم و تیم پشتیبانی تم در حال ترجمه اون هستن و اینکه نمای سایت دیروز بالا میومد ولی امروز نمیاد 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۸/۱۴ در 10:14، Anahita Hooshiary گفته است :

من روی سایتم تم نصب کردم و تیم پشتیبانی تم در حال ترجمه اون هستن و اینکه نمای سایت دیروز بالا میومد ولی امروز نمیاد 

ببینید سوال شما مثل اینه که من بگم ماشینم تا دیروز راه میرفت امروز راه نمیره مشکلش چیه؟

مشکلتون رو باید دقیق و با جزییات شرح بدید:

۱. آدرس سایت؟

۲. قالبی که استفاده می‌کنید؟

۳. دقیقا بعد چه تغییری این اتفاق افتاد؟

۴. متن خطایی که می‌گیرید چیه؟

۵. نسخه دقیق پرستاشاپتون چنده؟

۶. با پشتیبانی قالبتون مشکل رو مطح کردید؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

مشکل خیلی راحت حل میشه.

فایل htaccess  حذف کنید.از هاست یک سایت دیگه که این مشکل رو نداره فایل htaccess  بردارید و جایگزین قبلی تو public_html کنید.مشکل حل میشه.فایل رو من اینجا میزارم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.

ویرایش شده توسط admin
حذف پیوست
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ در 23:32، tanhaei گفته است :

سلام

مشکل خیلی راحت حل میشه.

فایل htaccess  حذف کنید.از هاست یک سایت دیگه که این مشکل رو نداره فایل htaccess  بردارید و جایگزین قبلی تو public_html کنید.مشکل حل میشه.فایل رو من اینجا میزارم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.

فایل htaccess برای هر دامنه و بر اساس تنظیمات فروشگاه متفاوت هست و نمیشه از یک فایل htaccess روی تمام سایت‌ها استفاده کرد.

ساده‌ترین راه اینه که از هاستتون پوشه public_html فایل htaccess رو rename کنید سپس به بخش مدیریت پرستاشاپتون و بعد به بخش پارامترهای فروشگاه - بازدید و سئو مراجعه کنید و یکبار روی کلید ذخیره کلیک کنید تا فایل htaccess تون رو بازسازی کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...