رفتن به مطلب

فروشگاه دایت بازار،فروشگاه سلامتی شما

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

فروشگاه دایت بازار با هدف فروش انواع محصولات غذایی بدون قند،بدون چربی،بدون نمک،بدون گلوتن،رژیمی و سالم آغاز به کار کرد.

این فروشگاه با نرم افزار پرستاشاپ نسخه 1.4 راه اندازی گردیده است.

قالب این فروشگاه خریداری شده و توسط دانوش عزیز فارسی شده است.کلیه کارهای گرافیکی مثل اسلایدها و لوگو هم کار دوست عزیزمان ادمین انجمن،مهرشاد است.بدون کمک این دو عزیز راه اندازی این فروشگاه ممکن نبود.ازشون نهایت تشکر رو دارم و امیدوارم همیشه موفق باشند.

به زودی تعداد بسیار زیادی محصول به این فروشگاه اضافه میشود.آماده شنیدن نظرات،پیشنهادات و انتقادات شما دوستان هستیم.

با تشکر.

http://www.dietbazar.ir/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبريك ميگم . ميشه بگين هزينه ين قالب چقدر شده. ممنون

خیلی ممنون.قیمت این قالب 39 دلار بود که با توجه به قیمت دلار در زمانی که قالب رو خریدیم و کارمزد شرکت های واسطه 70000 تومان قیمت این قالب شد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

سایت قشنگی شده، و خیلی راحت لود میشه. ممنون میشم اگه بگین برای منوی بالای سایت از چه ماژولی استفاده کردین.

درضمن ممنون میشم اگه مدیران سایت صلاح میدونن، هاستهایی که سرعت بالایی دارن و از کیفیت خوبی برخوردارن رو از نظر قیمت و ... دسته بندی کنن.

با تشکر

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم همونطور که ایشون فرمودن قالبشون رو خریداری کردن و منوی بالای فروشگاهشون هم یک ماژول پولیه. البته ماژول منوی بالای فروشگاه نسخه ی رایگانش هم در همین انجمن موجوده و می تونید دانلود کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

والا من كه زياد خوشم نيومد

نگفتم نمي خواستم تو ذوفت بزنم ولي اصرار داري گفتم

كلا به يكي مي داديد و يا به من مي نوشتن و كپي قالب دمويي كه ديديد براتون در مياوردن خيلي قيمت كمتري و خيلي بهتر رديف مي كردن برات

مشكل عمده اي كه به نظرم مي اد بهترش كنيد اينه كه فضاي پرت خيلي خيلي زيادي داره

مثلا فاصله محصولاتتون خيلي گنده است و در هر رديف بيشتر محصول جا بديد زيباتر ميشه

به عنوان مثال يه قالب براي مشتري زديم عين ديجي كالا با قيمت 160 هزار با كلي امكانات ديگه

سايتشو نميتونم بدم چون اصلا مشتريم نمي خواد بفهمه كه اين فروشگاه با پرستا هست

لینک به دیدگاه

هرکسی یه نظری داره ولی به نظر من که قالب ایشون بسیار ساده و شیکه. من که خوشم میاد چون قالبش کمتر از عکس استفاده کرده و راحت لود میشه

من خودم زیاد از کپی کردن قالب دیگران خوشم نمیاد به خصوص قالب سایت های معروف. اتفاقا همین چند وقته پیش یه سفارش طراحی قالب داشتیم که براش زدیم ایشون هم مثل سایت دیجی کالا قالب خواسته بودن! ولی در کل من از این قالب سایت دایت بازار خیلی خوشم میاد. سبک، ساده و شیکه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهم ترین چیزی که به نظر من میرسه اینه که رنگ بندی این قالب درست و اصولی هست. مهرشاد جان هم زحمت کشیدن و در اسلایدها این رنگ بندی رو رعایت کردن. این یک کلاس به کار میده که با فروشگاه هم همخوانی داره. چون کار این فرشوگاه محصولات غذایی متناسب با سلامتی است و از رنگ سبز به خوبی استفاده شده.

لینک به دیدگاه

والا من كه زياد خوشم نيومد

نگفتم نمي خواستم تو ذوفت بزنم ولي اصرار داري گفتم

كلا به يكي مي داديد و يا به من مي نوشتن و كپي قالب دمويي كه ديديد براتون در مياوردن خيلي قيمت كمتري و خيلي بهتر رديف مي كردن برات

مشكل عمده اي كه به نظرم مي اد بهترش كنيد اينه كه فضاي پرت خيلي خيلي زيادي داره

مثلا فاصله محصولاتتون خيلي گنده است و در هر رديف بيشتر محصول جا بديد زيباتر ميشه

به عنوان مثال يه قالب براي مشتري زديم عين ديجي كالا با قيمت 160 هزار با كلي امكانات ديگه

سايتشو نميتونم بدم چون اصلا مشتريم نمي خواد بفهمه كه اين فروشگاه با پرستا هست

دوست عزیز شاید شما یادتون نیاد ولی من از شما هم طی ایمیل درخواست کمک کردم ولی شما فرمودید که به علت سربازی وقت ندارید.

من خودم به شخصه اعتقاد ندارم که مثلا یک سایت که قالب قشنگی داره رو بخوایم مرجع قالب برای بسیاری از سایت ها قرار بدیم(دیجی کالا این روزها برای بسیاری از دوستان همینطوره)

من به دنبال قالب هایی با موضوع محصولات خودم سرچ کردم و این قالب رو کاملا هماهنگ با سلیقه خودم دیدم.

من خودم از این خلوتی سایت خیلی خوشم میاد و همین موضوع هم سرعت لود سایت رو بالا برده.

در نهایت از وقتی که گذاشتید و نظر دادید بسیار متشکرم و از هر نظری استقبال میکنم به هر حال من در این عرصه تازه کارم و لی شما حسابی کار کردید.

باقی دوستان هم اگر نظر بدهند خیلی خوشحال میشم.

با تشکر دوباره از شما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

قالب خوب و سبکی هستش . از نظر من که طراح قالب هستم این قالب سایت شما اولا از نظر کدنویسی به بهترین شیوه ممکن نوشته شده ، ثانیا کاملا با موضوع و محصولاتی که میفروشین مطابقت داره . این قالب به نحوی طراحی شده که عملا شما رو خسته نمیکنه و کاربر بهش زیاد عادت نمیکنه که حس دلزدگی بهش دست بده . با اینکه ایرادات جزئی تو ارتفاع و اندازه کادرها وجود داره ولی در مجموعه قالب شیک و حرفه ای برای پرستاشاپ میباشد .

لینک به دیدگاه

اره يادم هست و الان كه انتقالي گرفتم و به خونم نزديكم و تونستم بيشتر در خدمتتون باشم

ما هدف مشتري رو برآورده مي كنيم و درخواستش و نظري در مورد هدف درخواستيش نميديم بلكه تنها پيشنهاد مي ديم

حالا من وقت نداشتم دوستان كه بودن

منظور منم اين بود كه بعد از ديدن اين قالب و دموش به كسي مي دادين براتون شبيه سازي مي كرد هموني كه پسنديديد

به هر حال B.A.H.M.A.N خان عزيز هم كه دستي توي قالب زدن داره با من موافق اين ارتفاعات و اندازه ها هست حتما يه فكري بكنيد در اين مورد

لینک به دیدگاه

قالب خوب و سبکی هستش . از نظر من که طراح قالب هستم این قالب سایت شما اولا از نظر کدنویسی به بهترین شیوه ممکن نوشته شده ، ثانیا کاملا با موضوع و محصولاتی که میفروشین مطابقت داره . این قالب به نحوی طراحی شده که عملا شما رو خسته نمیکنه و کاربر بهش زیاد عادت نمیکنه که حس دلزدگی بهش دست بده . با اینکه ایرادات جزئی تو ارتفاع و اندازه کادرها وجود داره ولی در مجموعه قالب شیک و حرفه ای برای پرستاشاپ میباشد .

دوست عزیز این ایرادات چی هستن؟ وو آیا امکان تصحیح اون ها وجود داره یا نه؟

ممنون میشم توضیح بدید؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

نمیشه گفت ایراد . بیشتر برمیگرده به نظر شخصی هر فرد .سایت شما زیباست ولی جا برای زیباتر شدن هنوز هم وجود داره

از نظر من ارتفاع کادر هر محصول 80 الی 100 پیکسل اضافه هستش و با حذف این مقدار هم 300 پیکسل جمعا ارتفاع صفحه اصلی شما کمتر میشه و هم شکل و شمایل سایت شما زیباتر میشه . اصولا باید صفحه اصلی کمترین اسکرول رو داشته باشه .

امکان تصحیح خیلی راحته کافیه مقادیر زیر رو تو فایل global.css جایگزین کنید

#center_column div.products_block div.product_desc {    color: #595A5E;    height: 7em;    overflow: hidden;}

تو این بخش ارتفاع رو از 7 به 4 کاهش بدید . :cool: :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...