رفتن به مطلب

ماژول ارسال به یک دوست

hamid

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی از دوستان میتونه مشکل ماژول ارسال به یک دوست رو حل کنه,در زمان ارسال این خطا رو میده An error occurred during the process که خودم یک دفعه درست کردم ولی باز نمیدونم چرا خراب شد که این دفعه دیگه درست نمیشه.

در ضمن ماژول به همین اسم لطفا بمونه تغییر نام ندید.از لینک زیر میتونید دانلود کنید.

sendtoafriend2.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی یک ماژول رو تغییر نام میدید دقت کنید. تمام نام کلاس ها و تابع ها رو باید تغییر بدید وگرنه با هم تداخل پیدا می کنن و دیگه هیچکدوم کار نمیکنن.

اگر 2 تا دارید یکی یکی هر دو رو ابتدا حذف کنید و بعد از روی سرور پاک کنید و بعد اصلی رو فعال کنید. احتمالا درست بشه.

لینک به دیدگاه

پس باید ماژول رو کلاً با همه توابع و کلاس‌هاش تغییر نام بدی. اسم فایل‌ها هم باید تغییر کنه. این طوری میشه یک ماژول جدید و میتونی نصب کنی.

لینک به دیدگاه

دوستان برای پاک کردن کامل یک ماژول باید داده های دیتابیس مربوط به اون ماژول رو هم از PS_Modules پاک کنید. البته فکر نمی کنم این مشکل ارتباطی با دیتابیس داشته باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من اين ماژول باخبرسازی توسط ایمیل رو نصب و پيکر بندی کردم. ميخاستم ببينم وقتی مشتری ايميل خودش را برای آگاهی از زمان در دسترس بودن محصولی وارد ميکنه اين ايميل کجا ثبت ميشه و چطور ميشه به مشتری اطلاع داد؟

اگه سوالم رو اينجا مطرح کردم به خاطر اينه که ارسال موضوع جديد انجمن کار نميکنه و هر بار خواستم موضوع جديدی رو ارسال کنم با پيام " هيچ پيامی وارد نشده لطفا پيام خودرا وارد کنيد مواجه شدم"

لینک به دیدگاه

این ایمیل در پایگاه داده ثبت میشه .باهاش کار نکرده ام تا به حال ولی فکر کنم اتوماتیک ارسال میکنه خود پرستاشاپ

قسمت اطلاع رسانی به مدير درست کار ميکنه ولی برای مشتر کار نکرد. خودم محصولی رو ايميل دادم و بعد از فعال سازی محصول هيچ ايميلی ارسال نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...