رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

خب به صورت پیشفرض کدوم حالت انتخاب شده؟نمیشه حالت پیشفرض رو به صورت لیست مشخص کرد؟

حالت پیشفرض حالت گرید هست

دوستان این قالب با پرستای 1.6.0.6 سازگاری داره؟؟؟

سازگار هست اما نسخه های قبلی ، اکنون اگر بخواهید از این قالب استفاده کنید باید ابتدا پرستاشاپ خود رابه نسخه 1.6.0.14 ارتقا دهید که فعلا توصیه نمیشه . قالب الکترومارکت به زودی با پرستاشاپ 1.6.1 سازگار خواهد شد ، تا آن موقع صبر کنید و سپس پرستاشاپ خود را ارتقا دهید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

من الان پرستای 1.6.0.6 رو دارم،قالبمم دیفالت هست،اگه بخوام الکترومارکت بریزم روش از کدوم ورژن الکترومارکت باید استفاده کنم؟اگه امکانش هست لینک سازگار با ورژن پرستای من رو بدین تا قالب رو خریداری کنم!

لینک به دیدگاه

سلام من هفته پیش جمعه با درخواستی که دادم پرستا شاپ رو از 1.6.0.6 به 1.6.0.14 برام بازارچه به روز کرد . و الکترومارکت خودم را با توجه به نکاتی که گفته بودید به روز کردم اما الان سایت به هم ریخته است و بالا نمیاد لطفا راهنمایی کنید. 

لینک به دیدگاه

من الان پرستای 1.6.0.6 رو دارم،قالبمم دیفالت هست،اگه بخوام الکترومارکت بریزم روش از کدوم ورژن الکترومارکت باید استفاده کنم؟اگه امکانش هست لینک سازگار با ورژن پرستای من رو بدین تا قالب رو خریداری کنم!

قالب مناسب نسخه 1.6.0.6 دیگه آپدیت نمیشه ، یعنی اگه باگی چیزی توش باشه باید بسازید باهاش ، برای همین توصیه نمیشه خریداری کنید ، بهتره پرستاشاپ خود را ارتقا دهید .

سلام من هفته پیش جمعه با درخواستی که دادم پرستا شاپ رو از 1.6.0.6 به 1.6.0.14 برام بازارچه به روز کرد . و الکترومارکت خودم را با توجه به نکاتی که گفته بودید به روز کردم اما الان سایت به هم ریخته است و بالا نمیاد لطفا راهنمایی کنید. 

این موارد در تاپیک قالب حل و پیگیری نیست ، از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید با مشخصات کامل وورد به هاست و مدیریت .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

چرا این قالب نمایش سریع به صورت لایت باکس نداره؟

بعدشم تو نمایش محصول برای هر رنگ عکس مخصوص رو نمایش نمیده. خود قالب این قابلیت رو داره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

چرا این قالب نمایش سریع به صورت لایت باکس نداره؟

بعدشم تو نمایش محصول برای هر رنگ عکس مخصوص رو نمایش نمیده. خود قالب این قابلیت رو داره؟

ممنون

در مورد نمایش سریع ، خوب دلیل نیاز نیست ، هر قالبی به یه شکلی طراحی میشه و در این قالب هم چنین قابلیتی قرار ندادیم .

در مورد رنگ و عکس محصول ، اگر در دمو مشاهده کرده اید که که رنگ هر عکس رو نشون نمیده ، باید خدمتتون عرض کنم روی دمو محصولات به صورت الکی وارد میشوند .

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیزم من یه سوالی داشتم در فروشگاه بدو کالا www.bodokala.com قسمت خبرنامه بخشی از آن ترجمه نشده وقتی ایمیل را وارد کرده و تایید میکنیم پیام هایی که اعلام می شود لاتین است به قسمت ترجمه ماژول خبرنامه رفتم و نتوانستم چیزی پیدا کنم برای تغییر به فارسی لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیزم من یه سوالی داشتم در فروشگاه بدو کالا www.bodokala.com قسمت خبرنامه بخشی از آن ترجمه نشده وقتی ایمیل را وارد کرده و تایید میکنیم پیام هایی که اعلام می شود لاتین است به قسمت ترجمه ماژول خبرنامه رفتم و نتوانستم چیزی پیدا کنم برای تغییر به فارسی لطفا راهنمایی کنید.

از بخش پشتیبانی تیکت بزنید با مشخصات هاست و مدیریت
لینک به دیدگاه

من قبلا یه سوالی پرسیدم که متاسفانه جوابی نگرفتم و دوباره میپرسم.

میخواستم بدونم که من چطور باید محصولات رو در بلوک پر فروش و بلوک محبوب در بدنه اصلی قالب تغییر بدم.چون الان مثلا تو بلوک محبوب هنوزم محصولات 1 ساله پیش هستن.

لینک به دیدگاه

من قبلا یه سوالی پرسیدم که متاسفانه جوابی نگرفتم و دوباره میپرسم.

میخواستم بدونم که من چطور باید محصولات رو در بلوک پر فروش و بلوک محبوب در بدنه اصلی قالب تغییر بدم.چون الان مثلا تو بلوک محبوب هنوزم محصولات 1 ساله پیش هستن.

محصولات پرفروش رو نمیتونید تغییر بدین ، چون هیچ تنظیمی نداره و براساس تعداد فروش ، هر محصولی بیشترین فروش رو داشته ، بالاتر از همه نمایش داده میشود ( ممکن است برخی مواقع محصولی فروش بیشتری داشته اما نمایش داده نمیشه ، در این مواقع مشکل از کش هست ، به پارامترهای پیشرفته / کارایی رفته و از سمت چپ / بالا ، پاک کردن حافظه موقت رو کلیک نمایید )

در مورد محصولات محبوب ، هر محصولی تیک شاخه خانه رو داشته باشه میاد اونجا نمایش داده میشه ، برای برداشتن محصولات فعلی و گذاشتن محصولات جدید ، کافیست به ویرایش محصول مورد نظر رفته و تیک شاخه خانه اونو بردارین تا محصول از اون بخش حذف بشه .

سلام

خسته نباشید

کی به آخرین ورژن پرستاشاپ آپدیت میشه ؟

متشکر

در حال آماده کردن آپدیت هستیم .

لینک به دیدگاه

من اون کاری که شما گفتین رو کردم اما متاسفانه هر محصولی که داخل صفحه هست رو که تیکش رو بر میدارم باز یکسری دیگه جایگزین میشه که باید برم دوباره تیک اونها رو بردارم و کار خیلی زمانبری هست و در کل اصلا نمیشه....در ضمن نمای قشنگی هم نداره که محصولات بدون قیمت و یا اینکه محصولات قدیمی و برای چند ساله پیش داخل سایت نشون داده بشن که خود همین باعث میشه که مشتری از بین بره چون فکر میکنه سایت قدیمیه و از سایت خارج میشه.

ایا نمیشه کاریش کرد چون واقعا نمیشه این همه محصول رو تک تک باز کرد و تیکشون رو برداشت.یعنی جوری باشه که هر محصولی که خودمون به دلخواه می خواهیم رو انتخاب کنیم و اونجا نشون داده بشه؟

ممنون از جواب قبلتون.

لینک به دیدگاه

من اون کاری که شما گفتین رو کردم اما متاسفانه هر محصولی که داخل صفحه هست رو که تیکش رو بر میدارم باز یکسری دیگه جایگزین میشه که باید برم دوباره تیک اونها رو بردارم و کار خیلی زمانبری هست و در کل اصلا نمیشه....در ضمن نمای قشنگی هم نداره که محصولات بدون قیمت و یا اینکه محصولات قدیمی و برای چند ساله پیش داخل سایت نشون داده بشن که خود همین باعث میشه که مشتری از بین بره چون فکر میکنه سایت قدیمیه و از سایت خارج میشه.

ایا نمیشه کاریش کرد چون واقعا نمیشه این همه محصول رو تک تک باز کرد و تیکشون رو برداشت.یعنی جوری باشه که هر محصولی که خودمون به دلخواه می خواهیم رو انتخاب کنیم و اونجا نشون داده بشه؟

ممنون از جواب قبلتون.

این ماژول یکی از ماژول های پیشفرض پرستاشاپ هست و شکل و ساختار و امکاناتش همینی هست که مشاهده میکنید ، میتوانید سفارش دهید تا یک ماژول براتون برای اینکار بنویسن که در پیکربندی اون ماژول بتونید محصولات دلخواه رو انتخاب کنید و نمایش داده بشه ( از بخش تیکت )

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

من دیروز با کارشناسان برای طراحی سایت با پرستاشاپ صحبت کردم آقای ذاکریان به خوبی منو راهنمایی کرد و پرستا رو روی هاست سی پنل به صورت تستی نصب کردم.

دنیای حیرت انگیزی داره و امکانات آن بسیار زیاد است و برای این همه امکانات شکر گذاری نتوان کرد :)

سوالی که دارم می خوام قالب الکترو مارکت رو بخرم و توی بعضی از کامنت ها دیدم که سایتشون به دلایل مختلفی به مشکل خورده ، می خواستم ببینم:

1-برای خرید الکترو مارکت نیاز به چه ورژنی از پرستا هست که به خوبی کار کنه و مشکلاتی رو بوجود نیاره و البته بعدا میشه اون رو آپدیت کرد به نسخه های بالاتر؟

2-من با وردپرس خوب کارکردم ولی به عنوان یه تازه کار در پرستاشاپ "می خوام ببینم پرستا هم مثل وردپرس می مونه و یه پوسته به اون اضافه می کنید و به امکانات خود cms تغییری ایجاد نمیشه؟ یا اینکه امکانات اون تغییر میکنه با توجه به نوع قالب؟" --منظورم از امکانات ، کاتالوگ محصول و امکاناتی است که به ما می ده تا بهتر مدیریت انجام بدیم--

3-برای سوالات در مورد خود پرستا که قسمت های مختلفش چه کار هایی انجام میدن باید کجای تاپیک رو بررسی کرد؟ --مثلا آیتم هایی به عنوانAction در جایگاه ها وجود دارد نمی دانم چی هستند؟--

نهایت سپاس از شما و همکارانتون 

لینک به دیدگاه

خیلی خوش اومدید به دنیای پرستاشاپ. قبل از هر چیز خواهشی ازتون دارم که لطفا سوالات نا مرتبط رو در یک تاپیک نپرسید

1. فعلا قالب الکترومارکت با نسخه 1.6.0.14 سازگار می باشد. در صورتی که آپدیت برای قالب بیاد میتونید پرستاتون رو به نسخه بالاتر ارتقا بدید که البته تضمینی برای سازگاری قالب با نسخه های بالاتر وجود نداره

2. خیر تغییر قالب تاثیری روی محتوا و محصولات سایتتون نداره. البته کار کردن با پرستا کمی متفاوت تر و تخصصی تر از وردپرسه

3. بهترین راه جستجو میان چند هزار تاپیک انجمن هست. اون action و ... مربوط به هوک های تخصصی پرستاشاپه که توصیه میکنم به عنوان یه تازه وارد فعلا بهش کاری نداشته باشید :) شاید هیچ وقت نیازی به استفاده از اون اکشن ها پیدا نکنید. البته در مورد هوک های پرستاشاپ کمی بدونید بد نیست (جستجو کنید)

لینک به دیدگاه

سلام و با تشکر از شما که وقت برایم گذاشتید و منو راهنمایی کردید.

سوالاتی در مورد سئوی پرستا داشتم که آیا جایی داره در قالب که فقط متن وارد کنیم مثل یک پست در ورد پرس که توی انجمن ها زیاد گشتم و ندیدم ، اگه تو این تاپیک میشه جواب بدید که چه بهتر و گرنه بگید توی کدوم قسمت باید سوالم رو بپرسم؟؟؟

بازم ممنون از دقت نظرتون ، موفق باشید

لینک به دیدگاه

فروشگاه بالینو ؟؟ چه قدر به بامیلو شبیه !!!

از توضیح دقیق و کاملتون که البته به من کمک نکرد ممنون

از دوستان دیگه کسی هست من رو کمک کنه؟؟

سئوی سایت در سایت های فروشگاهی که فقط محصول ارائه می دن و اصولا جایی برای تحلیل و توضیحات کامل برای محصولات وجود ندارن بسیار سخت است و فقط سوال من در مورد اینه که جایی که داره که در مورد یه محصول توضیح کامل (بدون قیمت محصول در آن صفحه و مواردی که به فروش ختم بشه) داشته باشه ، مثل بلاگی ، چیزی ، چون سئوی سایت باید روی اطلاعاتی که به کاربر داده میشه تمرکز داشته باشه نه اینکه فقط یه صفحه خرید باز بشه و کاربر رو مجبور به خرید کنید

مگه پرستا اینقدر بی در و پیکره که حتما باید کار کنی تا دست بیاد؟؟؟؟

اول تحقیق و آموزش ، بعدا راه اندازی و نتیجه .... ، اگه قرار باشه هر کاری رو بدون فکر شروع کرد و بدون علم ادامه داد که نمیشه ، اونوقت باید هر روز دنبال اینو اون توی cms بگردیم ، پرستا توی این دوسه روزی که من دارم باهاش روی سی پنل به صورت تستی کار میکنم cms بسیار قدرتمندیه که این امکانات رو براش تعبیه کردن و البته مستند سازی هم شده ، شما بهتره اول مستندات رو نگاه کنید و بعدا به افراد تازه کار پیشنهاد بدید.

برای خرید قطعی باید حس اعتماد رو از اطلاعاتی که به کاربر میدید فراهم کنید و گرنه این همه سایت فروشگاهی ، چرا هیچ کدوم مثل دیجی کالا نمیشن که اول تحلیل و بررسی کالا ها رو گذاشت و بعد رفت سراغ فروش کالا.......

---از تمامی استادید شرمنده که این مطلب رو توی این تاپیک گذاشتم ---

دوست عزیز اگه میخواین در این انجمن بمونید و استفاده ببرید لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید. لطفا سوالات خودتون رو در بخش های مناسب مطرح کنید و از بی احترامی به کاربرانی که لطف میکنن بهتون جواب میدن در صورتی که هیچ وظیفه ای ندارن و مثل شما کاربر این انجمن هستند خودداری کنید .

هیچ بی احترامی مخصوصا به کاربرانی که هیچ سودی از این انجمن عایدشون نمیشه و لطف میکنن و در این انجمن وقت میذارن تحمل نخواهد شد .

تاپیک بزودی پاکسازی و پست های نامربوط پاک خواهد شد

لینک به دیدگاه

من می خوام قالب رو ابتدا روی یه دامنه روی سی پنل به صورت تستی بالا بیارم و تمام تستهام رو ابتدا روی اون انجام بدم و سپس به یه حدی از تسلط به اون و آشنایی با نحوه ایجاد محصول و ... شدم روی دامنه اصلی بیارم بالا (چون نمی خوام لینک های تستی در ایندکس گوگل نشون داده شه و سئو سایت به ... بکشه)

سوالی که هست با خرید این قالب فقط امکان استفاده بر روی یک دامنه وجود داره ؟؟؟  

راستش داشتم می خریدمش و بهم گفت نام دامنه رو وارد کن تا لایسنس رو برای اون دامنه صادر کنیم !!!!

گفتم اول بپرسم و بعد خرید کنم ، می گن ندانستن عیب نیست ، نپرسیدن عیبه...

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه میخواین در این انجمن بمونید و استفاده ببرید لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید. لطفا سوالات خودتون رو در بخش های مناسب مطرح کنید و از بی احترامی به کاربرانی که لطف میکنن بهتون جواب میدن در صورتی که هیچ وظیفه ای ندارن و مثل شما کاربر این انجمن هستند خودداری کنید .

تاپیک بزودی پاکسازی و پست های نامربوط پاک خواهد شد

شما درست میگید ، من از ایشون معذرت می خوام

لینک به دیدگاه

من می خوام قالب رو ابتدا روی یه دامنه روی سی پنل به صورت تستی بالا بیارم و تمام تستهام رو ابتدا روی اون انجام بدم و سپس به یه حدی از تسلط به اون و آشنایی با نحوه ایجاد محصول و ... شدم روی دامنه اصلی بیارم بالا (چون نمی خوام لینک های تستی در ایندکس گوگل نشون داده شه و سئو سایت به ... بکشه)

سوالی که هست با خرید این قالب فقط امکان استفاده بر روی یک دامنه وجود داره ؟؟؟

راستش داشتم می خریدمش و بهم گفت نام دامنه رو وارد کن تا لایسنس رو برای اون دامنه صادر کنیم !!!!

گفتم اول بپرسم و بعد خرید کنم ، می گن ندانستن عیب نیست ، نپرسیدن عیبه...

ممنون

سوالات مربوط به خرید رو از بخش بازارچه و تیکت مطرح نمایید

Www.ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من هرکاری میکنم در صفحه اصلی قسمت سربرگها.عکس کنار نوشته ها قرار نمیگیرد.صفحات قبل هم توضیح دادید که اول سطر باشد.اما هرکاری میکنم عکس یا زیر نوشته قرار میگیرد یا بالای نوشته.

ممنون میشم راهنمایی کنید اگر هم نیاز به تیکت هست بگید که

سوال دومم هم در مورد ویژگی های محصول هست که ترتیب نمیشه بهشون داد.هربار مرتب میکنی از دوباره بهم میخورن.ممنون میشم جوابم رو بدهید

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...