رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

بنده قصد ارتقا پرستاشاپ از نسخه 1.6.0.14 به 1.6.2 دارم و به همین دلیل در فکر ارتقا قالب هستم. آیا ماژول هایی در این مسیر بازنشانی خواهند شد؟ در صورت مذکور لطفا نام ماژول ها را اطلاع بدید تا قبل از اینکار از متون و اطلاعات آن پشتیبان داشته باشیم. بنده در تعدادی از ماژول های غیر قالب الکترومارکت تغییراتی حاصل کردم. آیا بروزرسانی، سورس Css این ماژول ها (که در پوشه هر ماژول وجود دارد) را نیز به حالت پیش فرض بر می گرداند یا تنها سورس اصلی Css کل سایت موجود در Global.css و فایل های شبیه به آن که مختص قالب است را به حالت پیش فرض بازگردانی می کند؟

با تشکر از زحمات شما

از اطلاعات ماژول هایی چون : اسلایدر ، تب ها در صفحه اصلی ، بلوک های متنی با آیکون در فوتر ، آیکون های فوتر پشتیبان بگیرید . ارتقای قالب هیچ تغییری در استایل های ماژول های دیگر نخواهد داد . تنها فایل هایی که داخل پوشه قالب الکترومارکت + ماژول های خود قالب الکترومارکت تغییر خواهند کرد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...
  • پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

post-9504-0-83289100-1453887621_thumb.jpgبا سلام

یه سوال در مورد منوی افقی شاخه ها در الکترومارکت دارم 

من شاخه ای به اسم دیجیتال درست کردم که خودش 4 تا زیرشاخه اصلی داره( موبایل-تبلت- لپ تاپ-دوربین) و هرکدوم از این 4 زیرشاخه هم خودشون زیرشاخه هایی دارن؛ حالا توی منوی افقی هم شاخه اصلی (دیجیتال) رو نمایش میده و وقتی ماوس رو روی دیجیتال نگه میدارم 4 تا زیر شاخه اصلی ( موبایل-تبلت- لپ تاپ-دوربین) رو به همراه زیرشاخه های اونا نمایش میده که  مورد نظر من هم همینه ولی درست در کنار شاخه دیجیتال در منوی افقی شاخه ها مجددا اون 4 تا زیرشاخه اصلی ( موبایل-تبلت- لپ تاپ-دوربین) رو نمایش میده و وقتی ماوس رو روشون نگه میدارم در تبی که باز میشه زیرشاخه های هر کدوم از این 4 تا رو نشون میده که میخوام حذف بشن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تصویرش رو هم ارسال میکنم خدمتتون. با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام لوازم جانبی رو چطور میتونم زیر هر محصول نمایش بدم . اضافه میکنم تو محصول هم براش لوازم جانبی مشخص میکنم اما عمل نمیکنه

چطور میتونم مشخصه های محصول تیک دار بزارم که دیگه لوازم جانبی رو به عنوان محصول اضافه نکنم . مثلا قاب ژله ای طرف تیک بزنه و قیمت افزایش پیدا کنه

ممنون

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifelectro0001.jpgبا سلام

یه سوال در مورد منوی افقی شاخه ها در الکترومارکت دارم 

من شاخه ای به اسم دیجیتال درست کردم که خودش 4 تا زیرشاخه اصلی داره( موبایل-تبلت- لپ تاپ-دوربین) و هرکدوم از این 4 زیرشاخه هم خودشون زیرشاخه هایی دارن؛ حالا توی منوی افقی هم شاخه اصلی (دیجیتال) رو نمایش میده و وقتی ماوس رو روی دیجیتال نگه میدارم 4 تا زیر شاخه اصلی ( موبایل-تبلت- لپ تاپ-دوربین) رو به همراه زیرشاخه های اونا نمایش میده که  مورد نظر من هم همینه ولی درست در کنار شاخه دیجیتال در منوی افقی شاخه ها مجددا اون 4 تا زیرشاخه اصلی ( موبایل-تبلت- لپ تاپ-دوربین) رو نمایش میده و وقتی ماوس رو روشون نگه میدارم در تبی که باز میشه زیرشاخه های هر کدوم از این 4 تا رو نشون میده که میخوام حذف بشن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تصویرش رو هم ارسال میکنم خدمتتون. با تشکر

مشکلم حل شد :)

از قسمت ماژول ها/ ماژولها و سرویس ها/ پیکربندی منوی افقی بالا  میشه به دلخواه آیتم ها رو کم و زیاد کرد.

لینک به دیدگاه

با سلام

میخواستم بدونم ایا این امکان وجود دارد که بخش منو افقی و ماژول منو شاخه ها با هم ترکیب شوند چون به نظرم نیازی نیست دو تا منو داشته باشیم یکیش یه ور سایت باشه یکیش یه ور دیگه بهتر نیست عکس ها تو خود منو افقی جای بگیرند که زیبا تربشه و از اون فضای خالی (منو شاخه ها ) برای کار دیگری استفاده بشود.

مسئله دوم بخش جستجو سایت می باشد : تجربه من نشان داده که 90 در صد مشتریان یا به صورت مستقیم وارد صفحه محصول می شوند و یا توسط جستجو داخل سایت محصولشون را پیدا می کنند ولی متاسفانه در این قالب قسمت جستجو بد طراحی شده و در قسمتی می باشد که اصلا تو دید نیست به نظر من بهتر است قسمت جستجو جای منو شاخه ها بشیند که زیباتر و تو دید تر باشه

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید این قالب ماژول شمارش معکوس محصولات هم همراه خودش داره؟

دموی قالب رو نگاه کنید ، چنین ماژولی وجود ندارد

لینک به دیدگاه

سلام خدمت اقا بهمن و سایر دوستان

وقتی داخل صفحه یک محصول هستیم توضیحات کوتاه رو هر طور که بخوایم میتونیم پاراگراف بندی کنیم و ظاهر مناسبی بهش بدیم حالا من میخوام این ظاهر و پاراگراف بندی تو قسمت دسته بندی محصولات  وقتی حالت نمایش رو افقی میکنم حفظ بشه اما در حال حاضر وقتی حالت نمایش تو یه شاخه رو به صورت سطری نشون داده میشه تمام جمله ها و توضیحات به هم میچسبن و خیلی شلوغ نشون داده میشه.چطور میشه این ویژگی رو اعمال کرد؟

post-9019-0-13335200-1454308428_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت اقا بهمن و سایر دوستان

وقتی داخل صفحه یک محصول هستیم توضیحات کوتاه رو هر طور که بخوایم میتونیم پاراگراف بندی کنیم و ظاهر مناسبی بهش بدیم حالا من میخوام این ظاهر و پاراگراف بندی تو قسمت دسته بندی محصولات  وقتی حالت نمایش رو افقی میکنم حفظ بشه اما در حال حاضر وقتی حالت نمایش تو یه شاخه رو به صورت سطری نشون داده میشه تمام جمله ها و توضیحات به هم میچسبن و خیلی شلوغ نشون داده میشه.چطور میشه این ویژگی رو اعمال کرد؟

سلام و درود

به دلیل حفظ انسجام و یکدستی ظاهر محصولات در اینبخش نیازه که کاراکترهای این بخش محدود و بدون استایل باشه ، در غیر این صورت یک محصول دراز و یک محصول کوتاه و در نهایت باعث بهم ریختگی لیست محصولات میشه . در این بخش نمیتونید از اچ تی ام ال استفاده کنید . اگه میتونید خودتون انسجام این صفحه رو حفط کنید ، تیکت بزنید راهنماییتون میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن میشه راهنمایی کنید :

در بخش شاخه های سایت ما وقتی وارد سایت میشیم سه بخش برای اپلود عکس دارد

1- عکس نمای دسته بندی

2- تصویر کوچک دسته بندی

3- تصاویر بندانگشتی منو

من میخوام عکس ها در به صورت لوگو نمایش داده بشه یعنی مثلا وقتی وارد شاخه موبایل میشویم زیر مجموعه ها نمایش داده میشه همشون عکس داشته باشن ولی فقط وقتی در قسمت اول یعنی - عکس نمای دسته بندی - عکس میگذاریم نمایش میدهد و عیب این قسمت انجاست که عکس در خود شاخه هم نمایش می دهد که باعث می شود یک فضایی گرفته شود

http://ipresta.ir/forum/uploads/monthly_02_2016/post-4261-0-76073600-1454607158_thumb.jpg

ولی ما میخواهیم فقط در این قسمت نمایش دهد

http://ipresta.ir/forum/uploads/monthly_02_2016/post-4261-0-77093700-1454607209_thumb.jpg

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

post-4261-0-16486800-1454622222_thumb.pngpost-4261-0-62453500-1454622234_thumb.png

لینک به دیدگاه

درود

این سایت هم از قالب الکترومارکت استفاده کرده

lotuslaptop.com

امکان داره همچین ماژول شمارش معکوسی به بنده معرفی کنید...و یا اگر با این ظاهر موجود نیست کلا هر ماژول شمارش معکوسی که معرفی کنید خوب هست...ممنون

لینک به دیدگاه

با درود و خسته نباشید خدمت مهندس بهمن عزیز

مهندس در آستانه افتتاح فروشگاه هستیم و الان چشمم خورد به صفحه سبد خرید

یادم میاد قبل از آپدیت به ورژن آخر که منتشر شد همچین مشکلی نبود .

بک گراند چرا تا پایین قسمت فوتر نمیاد ؟ فقط این قسمت و قسمت فیلد های آدرس این مشکل هست . اشکال از ماژول خاصیه یا کدی مشکل داره ؟

چون من حتی فایل های اصلی قالبم جایگزین کردم مشکل حل نشد . :(

تصویر پیوست رو ببینید

.........

مشکل با کمی بررسی حل شد . مشکل از ماژول شهر های ایران بود که تو همین انجمن هم اتفاقا معرفی شده بود که یه جاوا اسکرپیت بالای تگ Html اضافه میکرد و باعث میشد همه چی غلط نمایش داده بشه .

این پست رو پاک نمیکنم شاید بدرد کسی بخوره ;)

post-8190-0-32334700-1454851246_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام درود. دوستان من قابل الکترو مارکت رو میپسندم مشکلی که از لحاظ دید من هست  توی صفحه هر محصول به عنوان مثال لینک زیر

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/electromarket16/home/19--sony-vaio-all-in-one.html

لینک های بلوک های سمت راست دیگه وجود نداره

قالب نایس شاپ دو رو ببینید به این لینک

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/niceshoprevolation/index.php?id_product=27&controller=product

منوهای بلوک های سمت راست رو داره

ایا میشه برای الکترو مارکت هم این امکان رو درست کرد ؟

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

1-در خصوص افزودن ستون در راست یا چپ صفحه اصلی طبق پاسخ شما به یکی از کاربرا عمل کردم ولی نشد.

2- در مورد افزودن منو افقی باز هم طبق پاسخ شما به یکی از کاربرا عمل کردم ولی نشد.

نکنه قالبی الکترومارکتی که افزودم مشکل داشته باشم. اصلا جایی پیدا نکردم که لیسنس رو وارد کنم.

با تشکر فراوان

post-9727-0-30590200-1455400149_thumb.png

post-9727-0-09843500-1455400166_thumb.png

لینک به دیدگاه

خوب از همونجا کمی بیاید پایین تر ستون چپ و راست مشخص میشه

سلام

اومدم پایین تر .حتی آیتم هایی که در ستون چپ و راست باید باشند رو تیک کردم و در نهایت ذخیره  رو زدم. ولی ستون ظاهر نشد. لطفا راهنمایی کنید. تصویر رو میفرستم.

post-9727-0-77745500-1455480523_thumb.png

لینک به دیدگاه

با سلام. آیا این قالب هنوز هم پشتیبانی میشه ؟ چون در صفحه ی فروش قالب لینک پشتیبانی در انجمن وجود نداره و اگه پشتیبانی نمیشه بریم سراغ قالب های دیگه ؟

ضمنا تنظیمات عکس محصولات در این قالب به صورت پیشفرض پرستا شاپ هست یا برای اینکه عکس ها خوب دیده بشن رو تنظیم خاصی باید تنظیم بشن ؟ چون من محصولاتم رو وارد کردم و میترسم بعدا که این قالب رو خریدم مجبور به ویرایش عکس ها بشم. با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

اومدم پایین تر .حتی آیتم هایی که در ستون چپ و راست باید باشند رو تیک کردم و در نهایت ذخیره  رو زدم. ولی ستون ظاهر نشد. لطفا راهنمایی کنید. تصویر رو میفرستم.

دوست عزیز برای مشکلاتی که دلیل نامعلومی دارن یا با سوال و جواب در تاپیک حل نمیشن ، تیکت ارسال کنید ، در اینجا که نمیشه کلیه مشکلات رو رفع کرد ، برخی مشکلات نیاز به دسترسی هاست و بخش مدیریت پرستاشاپ شما داره که ازبخش تیکت میتونید ارسال کنید تا بررسی کنیم

با سلام. آیا این قالب هنوز هم پشتیبانی میشه ؟ چون در صفحه ی فروش قالب لینک پشتیبانی در انجمن وجود نداره و اگه پشتیبانی نمیشه بریم سراغ قالب های دیگه ؟

ضمنا تنظیمات عکس محصولات در این قالب به صورت پیشفرض پرستا شاپ هست یا برای اینکه عکس ها خوب دیده بشن رو تنظیم خاصی باید تنظیم بشن ؟ چون من محصولاتم رو وارد کردم و میترسم بعدا که این قالب رو خریدم مجبور به ویرایش عکس ها بشم. با تشکر

سلام ، بله این قالب پشتیبانی میشه ، پشتیبانی قالب ها در انجمن نیست ، در بخش پشتیبانی مشتریان و به صورت تیکت هست . تنظیمات عکس ها به صورت پیشفرض نیست ،  اما عکس ها مربعی هستند و نیازی نیست تنظیم خاصی انجام بشه ، بعد از نصب قالب مشکلی برای عکساتون پیش نمیاد و نیازی به ویرایش عکسا نیست .

سلام و خسته نباشید

لوگو روش های پرداخت تو سایت من بهم ریخته عکس رو براتون اپلود کردم چطور میتونم مرتبشون کنم؟؟؟

احتمالا یکی از ماژول های پرداختتون ظاهر و کد نویسی ناسازگاری داره .

لینک به دیدگاه

سلام

من یک عکس تو بند انگشتی گذاشتم و یک عکس یگم  تو عکس نمای دسته بندی تو بخش شاخه اصلی گذاشتم الان میخوام یک عکس دیگه بذارم و عکس دیگر آپلود میکنم  و دوباره همون عکس قبلی رو سایت میاد داخل پنل  عکس جدید میاد اما وقتی سایت باز میکن عکسی قبلی میاد ممنون راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

من یک عکس تو بند انگشتی گذاشتم و یک عکس یگم  تو عکس نمای دسته بندی تو بخش شاخه اصلی گذاشتم الان میخوام یک عکس دیگه بذارم و عکس دیگر آپلود میکنم  و دوباره همون عکس قبلی رو سایت میاد داخل پنل  عکس جدید میاد اما وقتی سایت باز میکن عکسی قبلی میاد ممنون راهنمایی کنید

این از کش هست ، از پارامترهای پیشرفته / کارایی ، سمت چپ / بالا ، پاک کردن حافظه موقت را کلیک کنید . سپس کش مرورگر خود را خالی کنید

کلا هر موردی که در مدیریت تغییر داده میشه اما در بخش کاربرای تغییر نمیکنه مربوط به کش هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...