رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

در صفحه اصلی سه بلوک محصولات پرطرفدار، محصولات پرفروش و آخرین و جدیدترین محصولات فروشگاه رو نشون میده.

حالا چطور میتونم یک بلوک با محصولات و تیتر دلخواه قرار بدم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،اقا من این سوالو چندین بار پرسیدم به پاسخی نرسیدم و میدونم اینجا جاش نیست ولی اقا بهمن معمولا جواب میدن

ممنون

اقا یه سوال دارم عضویت در خبرنامه پرستا چه فایده ای داره؟فایدش اینه که ما بتونیم به مشتریانی که عضو شدن ایمیل ارسال کنیم،حالا سوال اینجاس چطور میتونیم این کار رو بکنیم؟

یه سوال دیگه اینکه اگه بخوایم برا همه مشتریان ارسال کنیم چه اونا که عضو هستن چه نیستن چه راهی هست؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی شما

لینک به دیدگاه

با اجازه آقا بهمن

عضویت در خبرنامه به شما مدیر فروشگاه این امکان رو می ده که تبلیغات ایمیلی هم داشته باشین، این ایمیل ها رو به همراه ایمیل های مشتری های ثبت نامی، جمع آوری کنین و از طریق سایتهای ارسال کننده ایمیل انبوه ایمیل تبلیغی یا ... ارسال کنین از جیمیل و یاهو هم می شه ولی محدودیتهای خاص خودشون رو دارن

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمامی دوستان

چند روز پیش رنگ قالب نایس من به رنگ سبز دراومد و دیگه هر کاری میکنم تغییر نمی کنه چه کار باید بکنم؟

از بخش پشتیبانی مشکلات خود را مطرح کنید همراه با اطلاعات ورود به مدیریت خود :

www.ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه

با سلام .

می خوام " ریسپانسیو ، سازگار با موبایل و تبلت " رو از قالب نایس 2 بردارم و تو گوشی و تبلت و همجا شبیه کامپیوتر باز کنه ....

لطفا راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام .

می خوام " ریسپانسیو ، سازگار با موبایل و تبلت " رو از قالب نایس 2 بردارم و تو گوشی و تبلت و همجا شبیه کامپیوتر باز کنه ....

لطفا راهنمایی کنید .

وارد ماژول تنظیمات قالب نایس شاپ شوید و غیرفعالش کنید به راحتی .
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چطوری میتونم در قالب نایس شاپ 2 نوار لغزنده قیمت و حق کپی رایت پایین قالب فعال بکنم؟

برای درج کپی رایت وارد ماژول بلوک محتوا شوید .

مورد بعدی هم میتونید وارد پیکربندی ماژول ناوبری لایه ای شوید .

لینک به دیدگاه

سلام

یک سوال داشتم. تو این قالب (یا شاید کلا تو پرستاشاپ) که برچسب های محصولات نمایش داده نمیشه، آیا بازهم تاثیری تو جستجو و سئو داره یا نه ؟

لینک به دیدگاه

امکانات پرستاشاپ ماژول هستند و در هر قالبی میتونید فعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

الان من متوجه نشدم که پاسخ سوال بنده رو دادید یا نه !

1. آیا همینطور که برچسب ها مخفی هستند و احتمالا ماژولش غیرفعال ، بازهم روی سئو تاثیری دارند یا خیر ؟

2. اگر تاثیر ندارند و حتما باید ظاهر شوند از کجا باید فعال و ظاهرشون کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

در قلب نایس شاپ 2 ، تو گوگل وب مستر دو تا لینک 404 داریم که برای موبایله ، میشه حلش کرد ؟

http://site.com/mobile/

http://site.com/m/

به نظر شما مشکلی هست یا اصلا چیز مهمی نیست !

با سپاس

post-5888-14373021742896_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

در قلب نایس شاپ 2 ، تو گوگل وب مستر دو تا لینک 404 داریم که برای موبایله ، میشه حلش کرد ؟

با سپاس

تنظیمات / قالب ها . در این صفحه قالب موبایل را خاموش کنید .
لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

با سپاس

تنظیمات / قالب ها . در این صفحه قالب موبایل را خاموش کنید .

خب من برای گوشی های هوشمند فعال کردم تا قالب تو گوگل به صورت موبایل فرندلی تشخیص داده بشه و هم برا موبایل و تبلت به صورت بهینه نشون بده. یعنی اگه نخام برا موبایل خاموش کنم اون دو تا ارور رو خواهد داد ؟

مکشلی برا سئو پیش نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

خب من برای گوشی های هوشمند فعال کردم تا قالب تو گوگل به صورت موبایل فرندلی تشخیص داده بشه و هم برا موبایل و تبلت به صورت بهینه نشون بده. یعنی اگه نخام برا موبایل خاموش کنم اون دو تا ارور رو خواهد داد ؟

مکشلی برا سئو پیش نمیاد ؟

خاموش کردن آن گزینه ربطی به این مسئله نداره ، قالب نایس شاپ ریسپانسیو و موبایل فرندلی هست و نیازی به آن گزینه ندارد ، خاموش کنید .
لینک به دیدگاه

امکانات پرستاشاپ ماژول هستند و در هر قالبی میتونید فعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

1. آیا همینطور که برچسب ها مخفی هستند و احتمالا ماژولش غیرفعال ، بازهم روی سئو تاثیری دارند یا خیر ؟

لینک به دیدگاه

1 - پرستاشاپ ماژولی به اسم برچسب به صورتی که در اسکریپت هایی چون وردپرس وجود دارد را ندارد .

2 - پرستاشاپ یک ماژول برچسب دارد که در ستون راست یا چپ یک بلوک ایجاد میکند و برچسب های مهم را نشان میدهد ، اینکه تاثیر در سئو دارد یا ندارد ، گوگل داند و بس . برای فعال کردن آن ماژول برچسب ها را فعال کنید و اگر فعال است و نشان نمیدهد ، از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا برای شما فعال گردد : http://www.ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من یک سایت و قالب احتیاج دارم برای یک سایت فروش مصنوعات چوبی و می‌خواستم ببینم آیا این قالب این امکانات را دارد یا می‌شود بهش اضافه کرد؟

در این قالب می‌شود امکانی که در قالب "پانیذ" هست را اضافه کرد مثل افکت نشاندادن کالاها و مهمتر امکان نشاندادن جزییات کالاها بصورت پنجره ای روی سایت(بدون انتقال دادن به صفحه جداکانه که وسط عکس محصول را میزنیم این فعال می‌شود).
و اینکه تا وقتی که صفحه را پایین نیاورده ایم عکسها را باز نکند (این باعث می‌شد سرعت لود سایت زیادتر بشود) یعنی از ابزار آژاکس استفاده شود یا حتا مثل فیسبوک ادامه محصولات را بعد از اینکه صفحه را پایین آوردیم لود شود.

و همچنین من می‌خواستم چند سوال بپرسم:

۱- آیا این قالب امکان اضافه کردن این خصوصیت را دارد که مشتری برای اینکه سفارشش انجام شود ۱۰ درصد مبلغ را در مراحل سفارش به صورت آنلاین بپردازد؟(این پیش پرداخت در انجام سفارش باشد)

۲- این قالب با همه درگاهای بانکی، روش پستی و پیک موتوری کارمیکند؟

۳- میشه به فروتل وصل شد؟

۴- امکان افزودن اس ام اس برای خبر کردن از خرید به مدیر سایت وجود دارد؟

۵- امکان اضافه شدن سایزهای مختلف با قیمتهای مختلف برای یک کالا وجود دارد؟

۶- امکان دارد که وقتی از مبایل به سایت وارد می‌شویم برخی از منوها را حذف کرد (مثل سرچ و سبدخرید و شاخه ها...) و آنها را کوچکتر(مثل "ورود به حساب" یا در یک منوی کشویی) در بالای صفحه قرار داد. خیلی در ذق میزند و صفحه را اشغال کرده است. 

لینک به دیدگاه

سلام

من یک سایت و قالب احتیاج دارم برای یک سایت فروش مصنوعات چوبی و می‌خواستم ببینم آیا این قالب این امکانات را دارد یا می‌شود بهش اضافه کرد؟

در این قالب می‌شود امکانی که در قالب "پانیذ" هست را اضافه کرد مثل افکت نشاندادن کالاها و مهمتر امکان نشاندادن جزییات کالاها بصورت پنجره ای روی سایت(بدون انتقال دادن به صفحه جداکانه که وسط عکس محصول را میزنیم این فعال می‌شود).

و اینکه تا وقتی که صفحه را پایین نیاورده ایم عکسها را باز نکند (این باعث می‌شد سرعت لود سایت زیادتر بشود) یعنی از ابزار آژاکس استفاده شود یا حتا مثل فیسبوک ادامه محصولات را بعد از اینکه صفحه را پایین آوردیم لود شود.

و همچنین من می‌خواستم چند سوال بپرسم:

۱- آیا این قالب امکان اضافه کردن این خصوصیت را دارد که مشتری برای اینکه سفارشش انجام شود ۱۰ درصد مبلغ را در مراحل سفارش به صورت آنلاین بپردازد؟(این پیش پرداخت در انجام سفارش باشد)

۲- این قالب با همه درگاهای بانکی، روش پستی و پیک موتوری کارمیکند؟

۳- میشه به فروتل وصل شد؟

۴- امکان افزودن اس ام اس برای خبر کردن از خرید به مدیر سایت وجود دارد؟

۵- امکان اضافه شدن سایزهای مختلف با قیمتهای مختلف برای یک کالا وجود دارد؟

۶- امکان دارد که وقتی از مبایل به سایت وارد می‌شویم برخی از منوها را حذف کرد (مثل سرچ و سبدخرید و شاخه ها...) و آنها را کوچکتر(مثل "ورود به حساب" یا در یک منوی کشویی) در بالای صفحه قرار داد. خیلی در ذق میزند و صفحه را اشغال کرده است. 

سلام بر شما

خیر دوست عزیز قالب های عمومی همان چیزی هستند که در دموی آنها میبینید و امکان شخصی سازی و افزودن امکانات و کم کردن امکانات و تغییر امکانات رو ندارن . از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید و درخواست طراحی قالب اختصاصی نمایید تا طبق نیازهای شما طراحی بشه براتون .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا بهمن عزیز کی آپدیت میاد؟

فرمودید اخر هفته

و اینکه بجای حذف مطالب ما اگه واسه اینه که به موضوع ربطی نداره لااقل یا یه تذکر بدید و پاک کنید یا منتقل کنید به تاپیک مربوطه

البته اینم بگم ما هم از رو ناچاری سوالاتمونو میاریم اینجا میپرسیم اخه خودمون که تاپیک جدا میزنیم جواب دادن خیلی طول میکشه

ممنون از پیگیری شما

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول HTMLbox v1.5.2 رو برای قرار دادن کد آمار گیر histats نصب کردم اما وقتی کد رو قرار می دم تو مدیریت ماژول وقتی روی preview می زنیم آیکون آمارگیر رو نشون میده ولی تو قالب نشون نمیده! 

دوستان می تونن راهنمایی کنند ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام آقا بهمن عزیز

من به جای کد نماد اعتماد میخوام یه عکس بزارم که به شکل پاپ آپ باز شه.

چون نماد رو واسه دامنه اصلی دارم و در حال حاضر گرفتنش واسه این زیر دامنه طول میکشه.

میشه راهنمایی کنید به چه صورت عمل کنم که در سمت راست بالای صفحه یه عکس بزارم که به صورت popup نمایش داده بشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...