رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال داشتم من وقتی توی سایتم روی دسته کالای دیجیتال کلیک میکنم ستون سمت چپ کاتالوگ میاد که میشه بر اساس نوع و سازنده اینجور چیزها محصولات رو انتخاب کرد . حالا من میخوام یه کاری کنم اینجور نباشه روی کالا دیجیتا کلیک کرد سمت چپ تمام زیر مجموعه های کالا دیجیتال رو نشون بده بعد مثلا روی فلش مموری کلیک کردی بعد توی صفحه فلش مموری این کاتالوگ بیاد

میخوام جوری باشه که وقتی رفت قسمت فلش مموری سازنده ها و ویژگی های خودش بیاد برای انتخاب یا قسمت موبایل ویژگی های خودش بیاد نه مثل الان که فقط کاتالوگ توی شاخه اصلی نشون داده میشه بعد تمام سازنده ها هم نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید

ببخشید یه خورده طولانی هم شد

ادرس سایت iliakala.com

مثلا کسی روی دسته موبایل کلیک کرد سمت چپ اینجور بشه و دسته های دیگه بر اساس سازنده و ویژگی های خودشون

http://uupload.ir/files/ghvf_s.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این سوال رو یک کاربر دیگه هم سوال کرده بود که جوابی نداده بودید!

در صفحه محصول دموی قالب، محصولات مرتبط وجود نداره، آیا امکان فعال کردنش هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال داشتم من وقتی توی سایتم روی دسته کالای دیجیتال کلیک میکنم ستون سمت چپ کاتالوگ میاد که میشه بر اساس نوع و سازنده اینجور چیزها محصولات رو انتخاب کرد . حالا من میخوام یه کاری کنم اینجور نباشه روی کالا دیجیتا کلیک کرد سمت چپ تمام زیر مجموعه های کالا دیجیتال رو نشون بده بعد مثلا روی فلش مموری کلیک کردی بعد توی صفحه فلش مموری این کاتالوگ بیاد

میخوام جوری باشه که وقتی رفت قسمت فلش مموری سازنده ها و ویژگی های خودش بیاد برای انتخاب یا قسمت موبایل ویژگی های خودش بیاد نه مثل الان که فقط کاتالوگ توی شاخه اصلی نشون داده میشه بعد تمام سازنده ها هم نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید

ببخشید یه خورده طولانی هم شد

ادرس سایت iliakala.com

مثلا کسی روی دسته موبایل کلیک کرد سمت چپ اینجور بشه و دسته های دیگه بر اساس سازنده و ویژگی های خودشون

سلام و درود بر شما

سوالتون نامربوط به قالب هست ( مربوط به ماژول ناوبری لایه ای پرستاشاپ هست ) در تاپیک جداگانه ای مطرح کنید .

این سوال رو یک کاربر دیگه هم سوال کرده بود که جوابی نداده بودید!

در صفحه محصول دموی قالب، محصولات مرتبط وجود نداره، آیا امکان فعال کردنش هست؟

بله میشه فعال کرد
لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

امکانش هست تو نسخه وب و موبایل قالب نايس شاپ 2 ، بالا و گوشه یه جایی باشه ک بشه شماره موبایل ، وايبر ، واتس اپ رو قرار بدیم؟ یعنی تو اپديت این امکان قرار داده بشه ؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام

دو سوال داشتم:

1. در مورد جستجوی لایه ای که توی انجمن جوابشو پیدا نکردم: این ماژول فقط در شاخه های اصلی سایتم در کنار صفحه نمایش داده میشه مثلا در منوی صوتی-تصویری و در شاخه فرعی اون مثلا دستگاه پخش دی وی دی نمایش داده نمیشه، برای تنظیمش چطور باید عمل کرد، آیا اصلا این امکان وجود داره؟

2. در قالب الکترومارکت یک ماژول به اسم ماژول تب هست (ماژول تب ، محصولات ، مناسبت ها یا محتوای دلخواه در صفحه اصلی) آیا امکان تهیه این ماژول به طور جداگانه هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

دو سوال داشتم:

1. در مورد جستجوی لایه ای که توی انجمن جوابشو پیدا نکردم: این ماژول فقط در شاخه های اصلی سایتم در کنار صفحه نمایش داده میشه مثلا در منوی صوتی-تصویری و در شاخه فرعی اون مثلا دستگاه پخش دی وی دی نمایش داده نمیشه، برای تنظیمش چطور باید عمل کرد، آیا اصلا این امکان وجود داره؟

2. در قالب الکترومارکت یک ماژول به اسم ماژول تب هست (ماژول تب ، محصولات ، مناسبت ها یا محتوای دلخواه در صفحه اصلی) آیا امکان تهیه این ماژول به طور جداگانه هست؟

ممنون

لطفا سوالاتتون رو در بخش تیکت مطرح کنید .

در مورد جستجوی لایه ای در تاپیک های مربوطه پست بزنید .

در مورد ماژول تب در الکترومارکت ، مختص همون قالب هست ( جداگانه کار نمیکند )

لینک به دیدگاه

با سلام

آقا بهمن یک سوال داشتم من برای اولین بار می خوام با پرستاشاپ کار کنم البته با CMS های مختلف مثل جوملا کاملا آشنا هستم... خلاصه می خوام این قالب رو خریداری کنم. می خواستم بدونم پشتیبانی این قالب شامل چه مواردی هست؟ و اینکه بسته نصبی خود پرستاشاپ به همراه قالب و تمامی ماژول ها ارائه میشه یا اینه خودم باید قالب و ماژول هاشو نصب کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

آقا بهمن یک سوال داشتم من برای اولین بار می خوام با پرستاشاپ کار کنم البته با CMS های مختلف مثل جوملا کاملا آشنا هستم... خلاصه می خوام این قالب رو خریداری کنم. می خواستم بدونم پشتیبانی این قالب شامل چه مواردی هست؟ و اینکه بسته نصبی خود پرستاشاپ به همراه قالب و تمامی ماژول ها ارائه میشه یا اینه خودم باید قالب و ماژول هاشو نصب کنم؟

با تشکر

با سلام

برای اولین بار هیچ وقت قالب نمیخرن و هزینه نمیکنن . قبل از رسیدن به میحث خرید قالب و ماژول ابتدا با خود پرستاشاپ یه مدتی کار کنید ( شاید جزو چند درصدی باشین که بعد از کار با پرستاشاپ باهاش کنار نمیاین یا نمیتونید خودتون رو سازگار کنید و اگه قالب و ماژول هم خریدهباشین پولتون هدر میره )

پشتیبانی قالب ها در بخش قوانین و مقررات در بازارچه توضیح داده شده است ( صرفا خود قالب تحویل داده میشود و برای استفاده باید قبل از خرید قالب پرستاشاپ را نصب کرده باشید )

لینک به دیدگاه

سلام ما اگر بخوایم دامین رو عوض کنیم باید چیکار کنیم ؟

منظورم لایسنس هست میشه لایسنس این دامین رو پاک و روی دامین جدید بزارم

چون از اسم دامین راضی نیستیم میخوایم عوضش کنیم

لینک به دیدگاه

سلام ما اگر بخوایم دامین رو عوض کنیم باید چیکار کنیم ؟

منظورم لایسنس هست میشه لایسنس این دامین رو پاک و روی دامین جدید بزارم

چون از اسم دامین راضی نیستیم میخوایم عوضش کنیم

بخش تغییر دامنه در قوانین بازارچه رو بخونید ، سپس از طریق بخش تیکت درخواستتون رو ارسال کنید
لینک به دیدگاه

سلام و احترام مجدد خدمت جناب رستم پور عزیز

ببخشید یه مشکل برام پیش اومده جناب رستم پور

اقای رستم پور دیشب چند تا ماژول اپدیت کردم ماژولای خود پرستا که درخواست اپدیت میده بعد صفحه اول قالبم بهم ریخته شد

لطفا یه نگاه بکنید و اگه امکان داره مشکل رو به من بگید تا اگه از دستم کاری بر میاد خودم حل کنم اگر هم نیازه شما دست بکار شید

ممنون از پشتیبانی عالیتون

http://uupload.ir/files/x31g_untitled2-1.jpg

اینطوری بهم ریخته شدن یعنی محصولات بهم چسبیدن و فونتشم خراب شده

همیشه 4تا عکس بالا نشون میداد 4تا پایین

بعدم فونتش خرابه

فقطم تو صفحه اصلی اینطور شده

لینک به دیدگاه

اقای رستم پور دیشب چند تا ماژول اپدیت کردم ماژولای خود پرستا که درخواست اپدیت میده بعد صفحه اول قالبم بهم ریخته شد

لطفا یه نگاه بکنید و اگه امکان داره مشکل رو به من بگید تا اگه از دستم کاری بر میاد خودم حل کنم اگر هم نیازه شما دست بکار شید

بعدم فونتش خرابه

از بخش پشتیبانی و تیکت انجمن مشکلتون رو مطرح کنید ، در تاپیک به این موارد رسیدگی نمیگردد

لینک به دیدگاه

بعدم فونتش خرابه

از بخش پشتیبانی و تیکت انجمن مشکلتون رو مطرح کنید ، در تاپیک به این موارد رسیدگی نمیگردد

به ایمیل پشتیبانی (همون ایمیل پرستاشاپ)و به یاهو ای دی پیام دادم.

ممنون

لینک به دیدگاه

به ایمیل پشتیبانی (همون ایمیل پرستاشاپ)و به یاهو ای دی پیام دادم.

ممنون

پشتیبانی کلیه قالب ها از ایمیل و یاهو و تاپیک ها به بخش پشتیبانی انجمن منتقل شده است :

http://www.ipresta.ir/support/

با نام کاربری و رمز عبور بازارچه میتوانید وارد بخش پشتیبانی شوید .

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم بدونم من بعد از خرید قالب می تونم آن را برای تست و آماده سازی روی localhost نصب کنم؟ و یا اینکه پشتیبانی بر روی هاست و دامینم نصب خواهد کرد؟ چون بحث ماژول های همراه قالب هم هست که فکر کنم تنظیماتشون بهتر توسط پشتیبانی صورت بگبره.

و در آخر اطلاعات جعلی در دمو هم امکانش هست به همراه قالب نصب بشه که به عنوان یک راهنما کمک زیادی خواهد کرد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم بدونم من بعد از خرید قالب می تونم آن را برای تست و آماده سازی روی localhost نصب کنم؟ و یا اینکه پشتیبانی بر روی هاست و دامینم نصب خواهد کرد؟ چون بحث ماژول های همراه قالب هم هست که فکر کنم تنظیماتشون بهتر توسط پشتیبانی صورت بگبره.

و در آخر اطلاعات جعلی در دمو هم امکانش هست به همراه قالب نصب بشه که به عنوان یک راهنما کمک زیادی خواهد کرد.

با تشکر

این قالب رو بله میتونید ، البته روی لوکال هاست پشتیبانی نداریم .

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

1. ایمیل آپدیت قالب برای بنده ارسال نشده است

2. چطور پرستا شاپ را آپدیت کنم؟

3. در حال حاضر وقتی محصولی را برای اضافه به سبد خرید انتخاب می کنیم (دکمه خرید را میزنیم) ارور زیر اعلام می شود ، مشکل از کجاست؟

Impossible to add the product to the cart.

textStatus: 'parsererror'

errorThrown: 'SyntaxError: Unexpected token <'

responseText:

لینک به دیدگاه

با سلام

یک مشکلی در قالب نایس شاپ 2 دارم و اون اینه که در شاخه فرعی تعداد محصولات موجود فقط در صفحه اول نمایش داده و مثل صفحه شاخه اصلی رفتن به صفحه دوم یا دکمه نمایش همه و یا انتخاب تعداد نمایش محصولات رو نداره

مثال: شاخه اصلی صوتی و تصویری ---> شاخه فرعی اسپیکر بزرگ :

در شاخه اسپیکرهای بزرگ 27 محصول وجود داره اما فقط 12 محصول در صفحه اول نمایش داده میشه و دکمه رفتن به صفحه 2 وجود نداره.

شاخه صوتی و تصویری

شاخه اسپیکر بزرگ

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام آقا بهمن

اندازه لوگوی نسخه موبایل چند در چنده ، همون اندازه لوگوی مرورگر وب رو آپلود کردم ولی تو نسخه موبایل نمایش داده نمیشه؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

اندازه لوگوی نسخه موبایل چند در چنده ، همون اندازه لوگوی مرورگر وب رو آپلود کردم ولی تو نسخه موبایل نمایش داده نمیشه؟

آدرس سایت؟
لینک به دیدگاه

سلام. من امروز این قالب رو خریداری کردم. ولی فایلی برای دانلود نه در ایمیلم و نه در پنل کاربری وجود نداره.

لطفا راهنماییم کنید از کجا باید دانلودش کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

من چند روزه قالب نایس شاپ2 نصب کردم. ازش راضی هستم. فقط یه مشکلی دارم. تو هر ردیف به جای 4 تا محصول 6 تا نشون میده. و به خاطر همین عکسا رو کوچیک نشون میده. و چیدمان صفحه به هم خورده.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

اینم آدرس سایتم

http://www.buy3d.ir

لینک به دیدگاه

سلام

من چند روزه قالب نایس شاپ2 نصب کردم. ازش راضی هستم. فقط یه مشکلی دارم. تو هر ردیف به جای 4 تا محصول 6 تا نشون میده. و به خاطر همین عکسا رو کوچیک نشون میده. و چیدمان صفحه به هم خورده.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

اینم آدرس سایتم

http://www.buy3d.ir

لطفا دسترسی به بخش مدیریت رو در بخش پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی گردد .
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...