رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالبو میخوام نصب کنم طبق همون آموزش های pdf ولی موقع نصب ارور میده

خطا در هنگام استخراج فایل های فشرده

فایل زیپ قالب رو یک بار از حالت فشرده خارج کرده و دوباره زیپ کنید و دوباره امتحان کنید . اگر نشد اطلاعات مدیریت را به ایمیل پشتیبانی ارسال نمایید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام چندتا سوال داشتم

1 - میتونم یه والد جداگانه درست کنم که به خانه وصل نباشه ؟

2 - چجوری میتونم برای منوی افقی عکس بزار اینم عکسش

http://upload7.ir/uploads//ee1737bba4e3bd4013ae181478870252f141d2b8.png

3 - میشه کاری کرد توی منو افقی زیر مجموعه دسته ها هم نشون بده مثلا همین عکس بالا بهداشت پوست خودش چند بخش (زیر دسته) دیگه داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام چندتا سوال داشتم

1 - میتونم یه والد جداگانه درست کنم که به خانه وصل نباشه ؟

2 - چجوری میتونم برای منوی افقی عکس بزار اینم عکسش

3 - میشه کاری کرد توی منو افقی زیر مجموعه دسته ها هم نشون بده مثلا همین عکس بالا بهداشت پوست خودش چند بخش (زیر دسته) دیگه داشته باشه

همه شاخه ها در پرستاشاپ باید زیر مجموعه شاخه خانه باشند .

برای گذاشتن عکس به منو ، به ویرایش آن شاخه رفته و بندانگشتی اضافه کنید

سوال سوم هم خیر

لینک به دیدگاه

با سلام

1- تو قالب نایس 2 وقتی محصول جدید اضافه می کنم دیگه آیکن جدید روی تصویر محصول نمی آید

آیا این امکان رو نداره ؟

2- چرا وقتی ماژولهای ارسال برای دوستان و اضافه به علاقمندی رو فعال می کنیم نمایش داده نمی شود (در قالب قبلی این امکاتات رو داشت )

3- چطوری می تونم محصولات پرفروش رو در صفحه اول سایت اضافه کنم و در ستون سمت راست (فعلا محصولات پرطرفدار و آخرین و جدیدترین محصولات فروشگاه) فعال هست . ماژولها همه فعال هستند .

4- در ویرایش زنده وقتی وارد می شوم نمی توانم ماژول شمارشگر معکوس را که در پایین قرار گرفته را به اول سایت زیر تبلیغات بیاورم

و آخرین سوال که مربوط به قالب شاید نباشه چطور می توانم آیکنهای شبکه های اجتماعی و حق کپی برداری را در فوتر قرار بدم منظورم در آخر سایت هست (ممنون میشم این رو هم جواب بدید چون واقعا نتونستم مازولش رو پیدا کنم )

با تشکر

لینک به دیدگاه

1- تو قالب نایس 2 وقتی محصول جدید اضافه می کنم دیگه آیکن جدید روی تصویر محصول نمی آید

2- چرا وقتی ماژولهای ارسال برای دوستان و اضافه به علاقمندی رو فعال می کنیم نمایش داده نمی شود (در قالب قبلی این امکاتات رو داشت )

3- چطوری می تونم محصولات پرفروش رو در صفحه اول سایت اضافه کنم و در ستون سمت راست (فعلا محصولات پرطرفدار و آخرین و جدیدترین محصولات فروشگاه) فعال هست . ماژولها همه فعال هستند .

4- در ویرایش زنده وقتی وارد می شوم نمی توانم ماژول شمارشگر معکوس را که در پایین قرار گرفته را به اول سایت زیر تبلیغات بیاورم

و آخرین سوال که مربوط به قالب شاید نباشه چطور می توانم آیکنهای شبکه های اجتماعی و حق کپی برداری را در فوتر قرار بدم منظورم در آخر سایت هست (ممنون میشم این رو هم جواب بدید چون واقعا نتونستم مازولش رو پیدا کنم )

1 - باید لینک بدین

2 - ارسال به دوستان که ماژولش کار نمیکنه ، فعال کردن یا نکردنش فرقی نمیکنه . علاقه مندی ها هم انشالله در آپدیت بعدی قرار میدیم

3 - اگه محصولی فروش بره اون بخش ها خود به خود فعال میشن

4 - این مورد مربوط به قالب نیست ، اگر در ویرایش زنده نمیتوانید از همون بخش جایگاه ها اینکارو انجام بدین

5 - برای کپی رایت به ماژول بلوک محتوا بروید و در کادر داخل ماژول میتوانید کپی رایت خود را درج نمایید .

لینک به دیدگاه

سال جدید رو به همه مخصو صا مدیران انجمن تبریک می گم انشالله سال خوب و پر رونقی را داشته باشید

......................ببخشید آقا بهمن من جواب شماره 1 رو متوجه نشدم (لینک بدین) میشه بیشتر توضیح بدید

لینک به دیدگاه

سلام

بعد از نصب قالب منو سایت بهم ریخت دلیلش چی میتونه باشه

قالب با نسخه 1.6.0.6 سازگاری دارد . نسخه دیگری نصب نکنید و فقط نسخه همین انجمن .

سال جدید رو به همه مخصو صا مدیران انجمن تبریک می گم انشالله سال خوب و پر رونقی را داشته باشید

......................ببخشید آقا بهمن من جواب شماره 1 رو متوجه نشدم (لینک بدین) میشه بیشتر توضیح بدید

سال نو شما هم مبارک . لینک سایتتون رو منظورم بود که بدین نگاه کنم . همین
لینک به دیدگاه

ببخشید آدرس سایت almas-shop.ir

محصول (سوپر اسیستنت )دیشب اضافه کردم

آیکون جدید نداره فکر کنم کلا تو قالب :) دمو رو نگاه کردم اونجا هم نیست . یادداشت میشه تو آپدیت بعدی لحاظ خواهد شد .
لینک به دیدگاه

اون ماژول تخفیف ویژه صفحه اول (تایم دار) از کجا گرفتید؟ اسم ماژول رو لطف می کنید
لینک به دیدگاه

اون ماژول تخفیف ویژه صفحه اول (تایم دار) از کجا گرفتید؟ اسم ماژول رو لطف می کنید

ببخشید دیر جواب دادم

پ خ کردم براتون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام آقا بهمن 1 مشکل

من می خواهم نماد بگیرم ولی 2 مورد را ایراد می گیرند

1. آدرس باید در صفحه تماس با ما باشد

2. شماره تلفن باید در صفحه تماس با ما باشد

من همه موارد را در پرستاشاپ چک کردم قسمتی برای ادیتش پیدا نکردم

میشه بفرمائید از چه آدرسی می تونم صفحه تماس با ما را در قالب نایس شاپ ادیت کنم

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال داشتم

توی دسته ها که میری دسته پیش فرض رو که میزنی(زنانه که از قبل بوده )سایدبار سمت چپ یه قسمت میاد نوشته کاتالوگ میشه اجناس رو از روی قیمت رو رنگ و ... انتخاب کرد . ولی توی دسته جدید که خودم زدم اینجور چیزی نیست چجور میتونم توی همه دسته ها اینکار رو بکنم

مشکل حل شد پیداش کردم ببخشید

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن 1 مشکل

برای این مورد قالب نایس شاپ یک ماژول اختصاصی داره همراهش . ماژول اطلاعات اضافه در فرم تماس . در بخش سایر ماژول ها
لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن 1 مشکل

برای این مورد قالب نایس شاپ یک ماژول اختصاصی داره همراهش . ماژول اطلاعات اضافه در فرم تماس . در بخش سایر ماژول ها

آقا بهمن بنده در اون قسمت متن قرار دادم ولی در سایت قرار نمی گیره؟

مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

با سلام :

این قالب رو خریداری کردم ، بعد از خرید به یک مشکل اساسی بر خوردم ، بنظرم اگه این مشکل برطرف بشه فروش قالب هم بیشتر میشه و افراد زیادی رو بخودش جذب میکنه .... مشکلش تو قمست منو هست ، قسمت منو خیلی ساده طراحی شده و بدرد فروشگاه های بزرگ نمی خوره چون در قسمت منو این قالب فقط شاخه اصلی و فقط یک زیر شاخه امکان نمایش است و شاخه خیلی کوچک هست .... از طراح محترم درخواست دارم قسمت منو رو پیشرفته تر کند مانند فروشگاه های معرف مثل دیجی کالا منو خیلی خوبی داره .... اگه امکانش است عرض منو باز شده رو بیشتر کنید و نمایش شاخه اصلی ، زیر شاخه و زیر شاخه های دیگر رو هم ممکن کنید و فقتی بر روی هر شاخه قرار میگیریم رنگ متن بصورت قشنگی عوض بشه ... بنظرم با رفع این مشکل قالب خیلی خوبی میشه ...

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

قسمت تماس با ما! رو از کجا باید ادیت کنم؟

خدمات مشتریان - ارتباط با ما-----

درقسمت تماس با ما میخوام یک متنی رو اضافه کنم! اگه امکانش هست راهنمایی کنید!

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...