رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام . یه مشکلی که باهاش مواجه شدم . زمانی که تو قسمت توضیحات محصول وارد میشم . بعضی اوقات مشخصات محصول دوبار تکرار میشه . بعضی اوقاتم درسته . لطفا بررسیش کنید . ممنون

ضمنا در قسمت ثبت سفارش و زمان انتخاب نوع ارسال . آیکون های بستن پنجره و ثبت سفارش غیب میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشید آقا بهمن

اگه هنوز آپدیت آماده نشده دو مورد دیگه هم هست که عرض می کنم امروز خود به خود فونت های قیمت تبدیل به اعداد انگلیسی شدن با اینکه رو. فارسی تنظیم بود و تنظیم مجدد هم کردم درست نشد 2- رنگ قسمت خاکستری سید خرید و جساب کاربری یه کم متفاوت هستند و اندازه یکی یه ذره بزرگتر (ورود به حساب بزرگتر و پر رنگ تر به نظر میرسه)

لینک به دیدگاه

در ماژول تبلیغات چطور میتونم کد تبلیغ مربوطه رو درج کنم که با کلیک روی تصویر به سایت مورد نظر منتقل بشه ؟

به ماژول تبلیغات برین و عکساتون رو بذارین و لینک هم میتونید همونجا بذارین . به صورت کد نیست .

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید .

تو ماژول اطلاعیه ، قسمتی هست که میشه لینک گذاشت . من میخوام برای محصولات یکی از شاخه ها ، یه اطلاعیه بذارم که لینکش اینه :

http://www.parsipet.net/index.php?id_category=33&controller=category

لینک رو قبول نمیکنه و این ارور رو نشون میده :

An error occurred while attempting to save

نمیشه کاری کرد که این مدل لینک رو هم قبول کنه ؟

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید .

تو ماژول اطلاعیه ، قسمتی هست که میشه لینک گذاشت . من میخوام برای محصولات یکی از شاخه ها ، یه اطلاعیه بذارم که لینکش اینه :

http://www.parsipet.net/index.php?id_category=33&controller=category

لینک رو قبول نمیکنه و این ارور رو نشون میده :

An error occurred while attempting to save

نمیشه کاری کرد که این مدل لینک رو هم قبول کنه ؟

بررسی خواهم کرد .
لینک به دیدگاه

سلام . من این قالب رو خریدم .

چون تا حالا با پرستاشاپ 1.6 کار نکردم ، نمیدونم قالب رو چطور نصی کنم ؟

توی راهنمای نصب هم اصلا درست توضیح داده نشده .

ممنون میشم کمک کنید .

لینک به دیدگاه

سلام . من این قالب رو خریدم .

چون تا حالا با پرستاشاپ 1.6 کار نکردم ، نمیدونم قالب رو چطور نصی کنم ؟

توی راهنمای نصب هم اصلا درست توضیح داده نشده .

ممنون میشم کمک کنید .

با پشتیبانی قالب مطرح کنید و اطلاعاتتون رو به ایمیل پشتیبانی بفرستین تا براتون نصب بشه
لینک به دیدگاه

من قالب ناس شاپ2 دارم ولی برخی ماژول ها برای من کار نمیکنه

مثلا ماژول : برچسب ها ، علاقه مندی ، معرفی کالا به دوستان و...

نصب هستند ولی اجرا نمیشن برای همه اینجوری هست؟

لینک به دیدگاه

هاست من url آشنا ساپورت نمیکنه و مجبور شدم url محلی رو روشن کنم تا عکسام بیاد!

راه حلی داره؟ سئو سایتم ضعیف میشه؟؟؟

به پشتیبانی سرور بگم حل شدنیه؟

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات ماژول نمایش اسلاید فعاله ولی داخل سایت نشون داده نمیشه .. خیلی تو تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم http://ipresta.ir/forum/images/smilies/sad.gif

کش مرورگر رو هم خالی کردم بازم تغییری نکرد

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات ماژول نمایش اسلاید فعاله ولی داخل سایت نشون داده نمیشه .. خیلی تو تنظیمات گشتم چیزی پیدا نکردم http://ipresta.ir/forum/images/smilies/sad.gif

کش مرورگر رو هم خالی کردم بازم تغییری نکرد

کافیه ماژول اسلایدر رو تنظیم دوباره بزنید . یعنی به جای رفتن به پیکربندی ، فلش سمت چپش رو بزنید تا منویی باز بشه و اونجا رو تنظیم دوباره کلیک کنید و بعد عکساتون رو بذارید دوباره .
لینک به دیدگاه

. برای عکس گذاشتن تو منو ها ، از تنظیمات شاخه تصویر رو میزارم ولی تو سایت نمایش نمیده .؟

به بخش کاتالوگ / شاخه ها بروید . به ویرایش شاخه مورد نظر رفته و یک عکس بندانگشتی اضافه کنید .
لینک به دیدگاه

. برای عکس گذاشتن تو منو ها ، از تنظیمات شاخه تصویر رو میزارم ولی تو سایت نمایش نمیده .؟

به بخش کاتالوگ / شاخه ها بروید . به ویرایش شاخه مورد نظر رفته و یک عکس بندانگشتی اضافه کنید .

قسمتی به اسم نصویر بندانگشتی ندارم ...(تصویری که پیوست شد رو ببینید)

post-6971-14373020694375_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قسمتی به اسم نصویر بندانگشتی ندارم ...(تصویری که پیوست شد رو ببینید)

اگه ندارین این بخش رو ، برین صفحه ماژول ها ، ماژول شاخه ها رو پیدا کنید و تنظیم دوباره بزنید . بعد برگردین ، این بخش اضافه میشه .

لینک به دیدگاه

محصول اول رو وقتی اضافه میکنم تو سایت نشون میده اما وقتی محصول بدیو ثبت میکنم میرم تو سایت ، اصلا محصولی وجود نداره ؟!!! ینی غیب میشن !!

توضیح: ماژولی ب اسم جست و جوی لایه ای پیدا نکردم که بخام غیر فعالش کنم ..

لینک به دیدگاه

سلام حضور آقا بهمن .

ما بیصبرانه منتظر آپدیت جدید هستیم و خسته نباشید میگیم .

در بخش محصولات جدید وقتی تخفیف اعمال میشه قیمت قبلی رو به انگلیسی می نویسه

در صفحه محصول تعداد موجودی رو با فونت انگلیسی مینویسه و به نظر میاد یکم سایزش کوچیکه

در صفحه محصول رنگ رفید رو نشون نمیده و تعداد و تنوع رنگ کنمتری داره مثلاً رنگ استیلی رو با سیاه نمیشه تشخیص داد موقع تعریف رنگ ها فقط 10 یا 12 رنگ داشت و نمیشد انتخاب صحیحی کرد .

فیلد سایز ام اعداد انگلیسی هستن و با کادر آن با رنگ انگار قاطی شدن

یک پیشنهاد دیگه هم داشتم که اگر میشد تصویر محصول درون کادر قراربگیره زیباتر به نظر خواهد رسید .

لطفاً در آپدیت بعدی بررسی فرمائید با سپاس فراوان

post-6546-14373020699234_thumb.png

post-6546-14373020703453_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام مشکل قبلیم (پست #93 ) هنوز حل نشده که امروز میرم تو فروشگاه رفتم دیدم قیمتا خود به خود تبدیل به ریال شده !!!! آقا یه راه حل بدید آبروم میره اینجوری جلو مردم :/

post-6971-14373020702563_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

میخواستم یه چنتا باگ کوچولم گزارش کنم که ایشالا با آپدیت بعدی دیگه قالب بدون باگی داشته باشن همه

باگ ها تو عکسا معلومه

فقط من جای ماژول ارسال به دوستانو پیدا نکردم اگه وجود نداره و تو این قالب قرار بگیره خیلی قالب بی نقصی میشه

با تشکر

post-3897-1437302070446_thumb.png

post-3897-14373020705211_thumb.png

post-3897-14373020706047_thumb.png

post-3897-14373020707049_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام مشکل قبلیم (پست #93 ) هنوز حل نشده که امروز میرم تو فروشگاه رفتم دیدم قیمتا خود به خود تبدیل به ریال شده !!!! آقا یه راه حل بدید آبروم میره اینجوری جلو مردم :/

دوست عزیز قیمت ها که به قالب ربط نداره . در تاپیک دیگری مطرح کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت ها که به قالب ربط نداره . در تاپیک دیگری مطرح کنید .

غیب شدن محصولات هم به قالب ربطی نداره ؟! بعضی وقتا میرم تو سایت میبینم هیچ محصولی نیست .. با مرورگر و گوشی هم میرم همینطوره .. !؟
لینک به دیدگاه

غیب شدن محصولات هم به قالب ربطی نداره ؟! بعضی وقتا میرم تو سایت میبینم هیچ محصولی نیست .. با مرورگر و گوشی هم میرم همینطوره .. !؟

چنین مشکلی رو تا حالا برای این قالب کسی گزارش نداده ، هر موقع این مشکل پیش اومد براتون از طریق ایمیل پشتیبانی قالب ، اطلاع بدین تا بررسی بشه .
لینک به دیدگاه

آپدیت قالب نایس شاپ به شماره 2.4 به تاریخ 1393/10/18 منتشر شد .

موارد مهم این آپدیت : دوستان شرمنده ، به دلیل کمبود وقت ، مواردی که در این آپدیت انجام شده رو نتونستم یادداشت کنم :)

این آپدیت حداکثر طی 3 ساعت از زمان این پست به ایمیل تمامی مشتریان ارسال خواهد شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...