رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

با سلام قالب نایس شاپ دو رو من هم خریدم قالب خوبی است دوستان کسی است که

یه نگاهی بندازه به سایت من ببینه که تنظیمات سایت رو درست انجام دادم یا

نه ضمنا دیروز ایمیل آپدیت برام اومد مراحل رو انجام دادم باز هم نمیدونم

که درست انجام دادم یا نه متشکر میشم از آقای بهمن و دیگر دوستان اگر یه

دسترسی بدم و سایت رو چک بکنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و احترام

ایا امکان داره فوتر قالب الکترو مارکت رو برای نایس شاپ 2 داشت ؟

توی دمو منظورم اون قسمت عنوان اصلی بلوک هست که میشه متن و توضیحات مربوطه رو نوشت

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از آقا بهمن

چند مورد پیشنهاد و سئوال داشتم و یک مورد هم ایرادی برام پیش اومده که عرض می کنم لطفاً راهنمایی فرمائید.

1- در قسمت شاخه ها قسمت پائین محصولات انگلیسی است

2- برخی قسمت ها اعداد انگلیسی هستند .

3- قسمت توضیحات سبد خرید به نظر عرضش نسبت به سایز فونت ها بزرگ به نظر میرسه . اگه کوچک تر شه جلوه بهتری میده.

4- فوتر قالب مشکی و الکترو مارکت رو میشه در این قالب پیاده کرد ؟ طوری که عصویت در خبرنامه و تصویر بانک های طرف قزارداد یا درگاه ها در فوتر نمایش داده بشه ؟

بازم از طراح محترم قالب که این تاپیک رو ایجاد کردن تشکر می کنم

5- من از ماژول نمایش شاخه ها در صفحه اصلی استفاده می کنم ولی نمیدونم چرا این بلوک مثل سایر بولوک ها با زمینه سفید و یکدست نمیشه و عرض این بلوک نیز کوچکتر از سایر بوک ها به نظر میرسه چطوری می تونم این مورد رو برطرف کنم ؟

6- در اینترنت اکسپلورر 8 عنوان جدید و افکت آن برعکس میوفته و دکمه پرداخت هم همینطور.

7- کد مرجع رو که در تعریف محصول وارد میکنیم به عنوان مدل میاره در صفحه نمایش مشخصات محصول که برخی کالاها مدلشان بصورت کد نیست بهتر است برای این قسمت کد محصول بجای مدل ذکر شود .

post-6546-14373020766832_thumb.png

post-6546-14373020768503_thumb.png

post-6546-14373020770836_thumb.png

post-6546-14373020773925_thumb.png

post-6546-14373020779011_thumb.png

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از آقا بهمن

چند مورد پیشنهاد و سئوال داشتم و یک مورد هم ایرادی برام پیش اومده که عرض می کنم لطفاً راهنمایی فرمائید.

1- در قسمت شاخه ها قسمت پائین محصولات انگلیسی است

2- برخی قسمت ها اعداد انگلیسی هستند .

3- قسمت توضیحات سبد خرید به نظر عرضش نسبت به سایز فونت ها بزرگ به نظر میرسه . اگه کوچک تر شه جلوه بهتری میده.

4- فوتر قالب مشکی و الکترو مارکت رو میشه در این قالب پیاده کرد ؟ طوری که عصویت در خبرنامه و تصویر بانک های طرف قزارداد یا درگاه ها در فوتر نمایش داده بشه ؟

بازم از طراح محترم قالب که این تاپیک رو ایجاد کردن تشکر می کنم

5- من از ماژول نمایش شاخه ها در صفحه اصلی استفاده می کنم ولی نمیدونم چرا این بلوک مثل سایر بولوک ها با زمینه سفید و یکدست نمیشه و عرض این بلوک نیز کوچکتر از سایر بوک ها به نظر میرسه چطوری می تونم این مورد رو برطرف کنم ؟

6- در اینترنت اکسپلورر 8 عنوان جدید و افکت آن برعکس میوفته و دکمه پرداخت هم همینطور.

7- کد مرجع رو که در تعریف محصول وارد میکنیم به عنوان مدل میاره در صفحه نمایش مشخصات محصول که برخی کالاها مدلشان بصورت کد نیست بهتر است برای این قسمت کد محصول بجای مدل ذکر شود .

1 - ماژول لیست علاقه مندی ها رو خاموش کنید

2 - در نظر گرفته میشه در آپدیت های آتی

3 - ......

4 - خیر

5 - ماژول های دیگر به خصوص رایگان که جزو قالب نیستند پشتیبانی هم ندارند . از جایی که دانلود کردین یا خریدین میتونید پشتیبانی دریافت کنید

6 - با اینترنت اکسپلورر 8 سازگاری کاملی نداره این قالب ، تا جایی که میشد سازگار شده در آپدیت قبلی .

7 - حتما لحاظ میشه در آپدیت بعدی

لینک به دیدگاه

ماژول شاخه ها رو خریدم بهشون گفتم گفتند باید از قالب تغییرات بدین ما نمیتونیم به قالبتون دست بزنیم . اگه امکان داشته باشه راهنمایی بفرمائین کدوم فایل های رو از هاست باید ویرایش کنم خودم تغییرات رو بدم

منظورم از بخش دوم عرض توضیحاتی که هنگام افزودن محصول به سبد خرید باز میشه و دو دکمه پرداخت و ادامه خرید داره بود که نسبت فونت ها به صفحه باز شده کوچیکه و عرض کادر خیلی بزرگه .

بازم تشکر میکنم از حسن توجه تون

لینک به دیدگاه

ماژول شاخه ها رو خریدم بهشون گفتم گفتند باید از قالب تغییرات بدین ما

نمیتونیم به قالبتون دست بزنیم . اگه امکان داشته باشه راهنمایی بفرمائین

کدوم فایل های رو از هاست باید ویرایش کنم خودم تغییرات رو بدم

منظورم از لخش دوم عرض توضیحاتی که هنگام افزودن محصول به صبد خرید باز

میشه و دو دکمه پرداخت و ادامه خرید داره بود که نسبت فونت ها به صفحه باز

شده کوچیکه و عرض کادر خیلی بزرگه .

بازم تشکر میکنم از حسن توجه تون

ربطی به قالب نداره ، مگه ماژول نیست که مشکل داره ظاهرش ؟! خوب باید ماژول ادیت بشه .یه همچین مسئله ساده ای رو هر کسی میتونه بفهمه که وقتی ماژول با قالب سازگار نیست باید ماژول ادیت بشه و استایل ماژول ،

ماژول رو با قالب سازگار میکنن نه قالب رو با ماژول :) باید فایل css ماژول ادیت بشه . احتمالا خواستن از سرشون باز کنن .

لینک به دیدگاه

سلام

من یه مشکل برام پیش اومده لطفا کمکم کنید

قسمت محصولات پر طرفدار که مشخص میکنم هر کاری میکنم نمیشه تغییری توش انجام بدم

یه محصول قبلا داشتم الان کلا اون محصولو ندارم و حذف کردم ولی اومده تو محصولات پرطرفدار و پاک هم نمیشه خیلی جالبه

حالا زشتیشم اینجاست که اون محصول عکس نداره خیلی بد شده لطفا کمک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

یه محصول قبلا داشتم الان کلا اون محصولو ندارم و حذف کردم ولی اومده تو محصولات پرطرفدار و پاک هم نمیشه خیلی جالبه

ممنون

پارامترهای پیشرفته / کارایی

کش رو خالی کنید

لینک به دیدگاه

سلام و احترام

ایا امکان داره فوتر قالب الکترو مارکت رو برای نایس شاپ 2 داشت ؟

توی دمو منظورم اون قسمت عنوان اصلی بلوک هست که میشه متن و توضیحات مربوطه رو نوشت

بهمن عزیز ممنون میشم سوال منم پاسخ بدید

قالب ها سلیقه ای هست منوی اصلی الکترو مارکت صفحه اولش خیلی عالیه ( اون قسمت که موس میره رو عکس ها یه موج ایجاد میشه رو عکس ) ایا این ماژول هست میتونیم روقالب نایس شاپ 2 استفاده کنیم ؟

اما صفحات محصولاتش به دلم نمیشینه و نایس شاپ 2 به نظرم جالب تر هست

قسمت بالای فوتر قالب الکترو مارکت یه قسمت هست عنوان اصلی بلوک رو نوشته که میشه تش توضیحات نوشت ایا این ماژول رو میشه برای نایس شاپ 2 داشت ؟ و یا حداقل میشه صفحه محصول الکترو مارکت رو مثل نایس شاپ 2 کرد ؟

من بین انتخاب قالب الکترو و نایس شاپ 2 گیر کردم... ایا در دستور کارتون نیست قالب جدید ؟ میترسم بخرم قالب جدید بیاد و از اون خوشم بیاد. سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام

1- اولین کالایی که انتخاب می کنم و در خلاصه سبد خرید پرداخت رو میزنم میگه سبد خرید خالی است ولی وقتی ادامه خرید رو میزنم به سبد خرید اضافه میشه .

جدیداً مبلغ تخفیف خورده رو روش خط نمیکشه و هر دو قیمت در بخش تخفیف میاد. مشکل از کجاست ؟ پیکربندی مجدد کردم و کش رو هم خالی کردم ولی درست نشد

post-6546-1437302085284_thumb.png

لینک به دیدگاه

بهمن عزیز ممنون میشم سوال منم پاسخ بدید

قالب ها سلیقه ای هست منوی اصلی الکترو مارکت صفحه اولش خیلی عالیه ( اون قسمت که موس میره رو عکس ها یه موج ایجاد میشه رو عکس ) ایا این ماژول هست میتونیم روقالب نایس شاپ 2 استفاده کنیم ؟

اما صفحات محصولاتش به دلم نمیشینه و نایس شاپ 2 به نظرم جالب تر هست

قسمت بالای فوتر قالب الکترو مارکت یه قسمت هست عنوان اصلی بلوک رو نوشته که میشه تش توضیحات نوشت ایا این ماژول رو میشه برای نایس شاپ 2 داشت ؟ و یا حداقل میشه صفحه محصول الکترو مارکت رو مثل نایس شاپ 2 کرد ؟

من بین انتخاب قالب الکترو و نایس شاپ 2 گیر کردم... ایا در دستور کارتون نیست قالب جدید ؟ میترسم بخرم قالب جدید بیاد و از اون خوشم بیاد. سپاس

هیچ امکانی که در یک قالب وجود داشته باشه رو نمیتونید در قالب های دیگه داشته باشین . قالب های بنده کلا همینطوری هستند و هر امکانی که برای یک قالب طراحی میکنم غیرقابل استفاده در قالب های دیگر هست . بعنی اختصاصی برای همون قالبه .

با سلام

1- اولین کالایی که انتخاب می کنم و در خلاصه سبد خرید پرداخت رو میزنم میگه سبد خرید خالی است ولی وقتی ادامه خرید رو میزنم به سبد خرید اضافه میشه .

جدیداً مبلغ تخفیف خورده رو روش خط نمیکشه و هر دو قیمت در بخش تخفیف میاد. مشکل از کجاست ؟ پیکربندی مجدد کردم و کش رو هم خالی کردم ولی درست نشد

مشکل اولتون مربوط به قالب نیست ( بارها در انجمن در مورد مشکل کوکی بحث شده ) . مشکل دومتون هم که قبلا وجود نداشته اگه الان ایجاد شده حتما دستکاری کردین .
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون

پارامترهای پیشرفته / کارایی

کش رو خالی کنید

خالی کردم قبلا فایده نداشت خیلی شکل سایتو بد کرده

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر دکمه ورود به حساب و عضویت مجزا شوند بهتر است . چون افرادی که برای اولین بار وارد سایت می شوند دنبال عضویت میگردن

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی داخل توضیحات اسلایدر متنی رو مینویسم میخام متنم روی تصویر بیاد .. ولی این اتفاق نمی افته ... اسلایدر دیگه ای میتونم بزارم !؟؟!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقا بهمن

دوتا مورد کوچک بود خواستم بگم واسه آپدیت بعدی

1- در ماژول محصولات جدید در ستون سمت راست قیمت خط اصلی و خط خورده دو نشون نمیده و فقط قیمت بعد تخفیف رو نشون میده.

2- در ماژول تخفیف ویژه ستون سمت راست قیمت اصلی خط خورده رو به رنگ قرمز و همرنگ قیمت بعد تخفیف نشون میده

3- در قسمت ماژول تخفیف های ویژه قیمت ها در بعضی از کالاها کتار هم و در برخی زیر هم است که باعث نامنظمی میشه

post-6546-14373020983544_thumb.png

لینک به دیدگاه

post-6971-14373020987445_thumb.pngبالای محصولات این علامت اومده ... چه چیزی رو ترجمه کنم تا متن توش نمایش داده بشه...

پ.ن : محصولات بطور پیشفرض روی اجازه خرید قرار دارند

لینک به دیدگاه

بالای محصولات این علامت اومده ... چه چیزی رو ترجمه کنم تا متن توش نمایش داده بشه...

پ.ن : محصولات بطور پیشفرض روی اجازه خرید قرار دارند

این ترجمه نیست ، این متنی هست که برای موجود بودن یا نبودن کالا هنگام ساخت محصول وارد کرده اید . باید تک تک محصولات رو ویرایش کنید و اون عبارت رو پاک کنید . و یا از ماژول تنظیمات قالب ، نمایش موجود بودن یا نبودن محصول رو غیرفعال کنید .
لینک به دیدگاه

میشه اسلایدر قالب پیشفرض رو جای این اسلایدر قرار بدم ؟! مشکلی ایجاد نمیکنه ؟!

همون پیشفرضه این فقط اسمش فرق میکنه . میتونید تست کنید ببینید کار میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

میشه اسلایدر قالب پیشفرض رو جای این اسلایدر قرار بدم ؟! مشکلی ایجاد نمیکنه ؟!

همون پیشفرضه این فقط اسمش فرق میکنه . میتونید تست کنید ببینید کار میکنه یا نه

ماژول قبلیو غیر فعال کردم و ماژول قالب پیشفرضو فعال کردم ولی تغییری نکرد .. ببینید من میخام اسلایدر پیشفرض بعلاوه اون دو تصویری که جلوی اسلایدر پیشفرض قرارداره رو بزارم رو قالب شما ..post-6971-14373021014523_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اقا ما دو هفته پیش یه سوالی پرسیدیم کسی جوابمون رو نداد متاسفانه. چطور میشه فونت پیشفرض رو کمی بزرگتر کرد؟ با تشکر فراوان

یه سوال دیگه من هر کاری کردم این بنرهای پایین صفحه اول رو که یادم رفته چطور اومدن اینجا نتونستم حذف کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

http://narita.ir/

لینک به دیدگاه

اقا ما دو هفته پیش یه سوالی پرسیدیم کسی جوابمون رو نداد متاسفانه. چطور میشه فونت پیشفرض رو کمی بزرگتر کرد؟ با تشکر فراوان

قالب های عمومی و آماده که قالب نایس هم جزوی از آنهاست شخصی سازی نمیشوند ( یکی از بندهای قوانین موجود در بازارچه ، فونت ها استاندارد هستند و کمی تغییر کنن کل سایت بهم میریزه و از کادرها میزنه بیرون ) در مورد اون کادرها هم ماژول theme configure رو غیرغعال کنید

ماژول قبلیو غیر فعال کردم و ماژول قالب پیشفرضو فعال کردم ولی تغییری نکرد .. ببینید من میخام اسلایدر پیشفرض بعلاوه اون دو تصویری که جلوی اسلایدر پیشفرض قرارداره رو بزارم رو قالب شما ..

این کار غیر ممکن هست در این قالب . اینا فقط رو قالب پیشفرض کار میکنه .
لینک به دیدگاه

متشکرم از جوابگویی شما اما عوض کردن فونت فکر کنم اشکالی بوجود نیاره اگر لطف کنید و بگید که چطور میشه یک فونتی که کمی درشت تر از این فونت الان قالب باشه استفاده کرد ممنون میشم مثل فونت کودک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...