رفتن به مطلب

حذف فیلد کدپستی

akam

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من ورژن 1.6.0.6 دارم، در بخش quick-order می خوام فیلد کد پستی نمایش داده نشه،

فایل های address.tpl و authentication.tpl رو فقط بخش هایی که div در مورد postcode بود را کامنت کردم.

جواب نمیده، چرا به نظرتون؟

همینطور برای فیلد birth date

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بومی سازی /کشورها

ویرایش ایران

مصداق لقمه از پشت گردن .... بود!!!

ممنون

برای birth date در حالت guest یا create account تنظیماتی داریم یا همونجوری که گفتم باید کامنت کنم؟

لینک به دیدگاه

برای تاریخ تولد باید کامنتش کنید توی قالب. که اگر اشتباه نکنم اگر میخواید توی تموم قسمت های سایت غیر فعالش کنید 2 یا 3تا فایل رو باید ویرایش کنید .

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام آقا وحید

شما برای حذف تاریخ تولد باید یه آشنایی جزیی به html داشته باشید و از قالب اون بخش رو حذف کنید و یا از ماژول هایی که فیلد ها را کاهش میدن که تجاری هستن استفاده کنید .

البته تاجایی که یادم هست شما از سبد خرید دی بی اس تم استفاده میکردین و فکر کنم اون خودش قابلیت حذف اون فیلد رو داشته باشه .

اگر هم برای سایت دیگه ای یا قالب دیفالت میخواید استفاده کنید . بگین تا بیشتر راهنمایی کنم و یا فایل اصلاح شده را براتون ضمیمه کنم .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

ممنونم از راهنمایی

سبد دی بی اس تم برای این کار خوبه . منتها مشکل اینه بعضی فقط میخوان ثبت نام کنن و بعدا خرید کنند . سبد موقع خرید یک ای دی هم ایجاد میکنه

اگر فایل تصحیح شده رو قرار بدید به من و دیگران لطف بزرگی کردید .

اگر یاد بدید بقیه فیلد ها رو چطور میشه کم کرد که دیگه نور الا نور هست

لینک به دیدگاه

برای کاهش فیلدهای ثبت نام یک ماژول با عنوان ماژول لاگین و عضویت پرستا استور هست که میتونید هر فیلدی رو که میخواین حذف و یا اجباری و محدود کنین.

لینک به دیدگاه

برای کاهش فیلدهای ثبت نام یک ماژول با عنوان ماژول لاگین و عضویت پرستا استور هست که میتونید هر فیلدی رو که میخواین حذف و یا اجباری و محدود کنین.

گرونه اقا . با همین تصحیح فایل بهتر کار راه میفته ;)

لینک به دیدگاه

سلام آقا وحید

شما برای حذف تاریخ تولد باید یه آشنایی جزیی به html داشته باشید و از قالب اون بخش رو حذف کنید و یا از ماژول هایی که فیلد ها را کاهش میدن که تجاری هستن استفاده کنید .

البته تاجایی که یادم هست شما از سبد خرید دی بی اس تم استفاده میکردین و فکر کنم اون خودش قابلیت حذف اون فیلد رو داشته باشه .

اگر هم برای سایت دیگه ای یا قالب دیفالت میخواید استفاده کنید . بگین تا بیشتر راهنمایی کنم و یا فایل اصلاح شده را براتون ضمیمه کنم .

موفق باشید .

سلام اخوی

ما منتظریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...