رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش در جستجو

پست های پیشنهاد شده

سلام

1-هنگامی که کالایی را جستجو میکنیم مثلا نمایش میدهد 35 مورد یافت شد ولی همیشه فقط و فقط 12 مورد را نمایش میدهد.

2-آیا میشود متن صفحه page not find را تغییر داد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال اولتون گاهی پیش میاد و فکر میکنم مشکل از ماژول ناوبری لایه ای هست  و زیاد هم اهمیت نداره .

و اما در مورد سوال دومتون ، بله از بخش ترجمه ها میتونید متن هر صفحه و هر بخشی رو عوض کنید و محدودیتی ندارد

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان.

درمورد اون مشکلشون که گفتین احتمالا مربوط به ماژول ناوبری هست منم مشکل مشابهی دارم که خب اگه ماژول ناوبریم رو غیر فعال کنم حل میشه . تا الان فک میکردم مشکل از قالب هست و تداخلی با ماژول ایجاد کرده ولی این چند روزه چند نفر دیگه رو هم دیدم که مشکل منو داشتن که مینویسه 1 از 32 ولی فقط یک صفحه 12 تایی کالا رو نشون میده .

این مشکل رو من فقط توی مرورگر کروم اندروید دارم ولی بقیه مرورگر ها این مشکل پیش نمیاد .

راه حلی براش وجود نداره ؟

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست که فقط پایین صفحه جایی که باید شماره صفحه رانمایش بدهد تا بشود به صفحه بعد برویم نیست.اگر این گزینه ها را نمایش بدهد مشکلی نیست.و مشکل فقط در مرورگر کروم هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...