رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

معرفی محصول بصورت حراج از امکانات خود پرستاشاپ است

برای ایجاد پیشنهاد شگفت انگیز باید ماژول بنر تایمر تخفیف معکوس رو از سایت پرستا استور تهیه کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید

شاخه ها یا دسته ها ( category ) که در دموی قالب ، بالای قالب هست از کجا میشه مدیریت و ویرایشون کرد؟

شاخه های ستون راست را بلد هستم ولی قسمت بالای قالب را خیر.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست عزیز اگر درست متوجه شده باشم: در ماژول ها " منوی افقی" رو جست جوی کنید و پیکربندی کنید به صورت خودکار نیست.

دوستان من می‌خوام قابلیت ظاهر شدن با پایین اومدن اسکرول رو به کلی بردارم ، چه‌گونه این کارو کنم؟

لینک به دیدگاه

امکان برداشتن انیمیشن قالب وجود نداره. شاید در یکی از آپدیت های آینده این قابلیت رو به قالب اضافه کنم که بتونید فعال و غیر فعال کنید انیمیشن رو

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من امروز این قالب خریدم یک سوال خیلی ساده و اینه چطور ستون راست رو در صفحه اول فعال کنم

در بخش تنطیمات قالب فعال کردم ولی صفحه اول فروشگاه ستون راست نمیاد

ولی در بقیه صفحات ستون راست هست لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در برخی قالب های فارسی این موضوع برعکس هست. یعنی در تنظیمات قالب باید ستون چپ رو فعال کنید

اما اگر این کار رو هم کردید و بازم نشون نداد باید به مسیر ماژول ها - موقعیت ها رفته و عبارت displayLeftColumn رو با استفاده کلیدهای Ctrl+F پیدا کنید. هر ماژولی رو که میخواهید در صفحه اصلی در ستون نمایش داده بشن رو ویرایش کرده و از قسمت استثناها کلید Ctrl رو نگه دارید و صفحه index رو از حالت انتخاب شده (highlight) خارج کنید و ذخیره کنید

لینک به دیدگاه

سلام

منم تازه قالب پانیذو نصب کردم و محصولاتو که به فروشگاه اضافه کردم توی نمایش بصورت جدول 3تایی نشون میده درصورتی که توی دمو پانیذ 4تایی هستش

http://www.lovest.ir/14-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-

ممنون میشم راهنمایم کنید

لینک به دیدگاه

در برخی قالب های فارسی این موضوع برعکس هست. یعنی در تنظیمات قالب باید ستون چپ رو فعال کنید

اما اگر این کار رو هم کردید و بازم نشون نداد باید به مسیر ماژول ها - موقعیت ها رفته و عبارت displayLeftColumn رو با استفاده کلیدهای Ctrl+F پیدا کنید. هر ماژولی رو که میخواهید در صفحه اصلی در ستون نمایش داده بشن رو ویرایش کرده و از قسمت استثناها کلید Ctrl رو نگه دارید و صفحه index رو از حالت انتخاب شده (highlight) خارج کنید و ذخیره کنید

بله دقیقا استثناها مشکل ساز شده بود

دوستانی که مثل من خیلی با پرستا کار نکردن منظور از استثناها اینه که مثلا ماژول محصولات جدید در صفحه اصلی نشون نده که برای منindex ماژول ها همه در استثنا بود و ستون نشون نمیداد

و همونطور که ادمین عزیز فرمودن حتما باید در بخش تنطیمات قالب هم ستون ها فعال باشه

لینک به دیدگاه

سلام

منم تازه قالب پانیذو نصب کردم و محصولاتو که به فروشگاه اضافه کردم توی نمایش بصورت جدول 3تایی نشون میده درصورتی که توی دمو پانیذ 4تایی هستش

http://www.lovest.ir/14-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-

ممنون میشم راهنمایم کنید

تیکت بذارید چک میکنم

لینک به دیدگاه

یکی به من کمک کنه

من دیشب این قالب رو خریدم

الان تو سایتم آپلودش کردم و با موفقیت آپلود شد

ولی وقتی انتخابش میکنم برای فروشگاهم یه صفحه سفید میاد

لینک به دیدگاه

سلام

برای صفحه سفید جستجو کنید، بارها توضیح داده شده

ضمنا قالب نصب رایگان دارد و میتونید تیکت بذارید و اطلاعات رو بفرستید تا طراح قالب براتون نصب کند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

موقع خرید از بازارچه کد لایسنس به شما نمایش داده میشه. اگر اون رو جایی یادداشت نکردید به حساب کاربری خود در بازارچه مراجعه کرده و از بخش جزییات سفارش شماره لایسنس خودتون رو پیدا کرده و در ماژول وارد کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام.

قالب خوبیه ولی بنده یه مشکلی باهاش دارم.

وقتی یک موضوع رو انتخاب میکنی در هر سطر 3 محصول نمایش داده میشه! که این باید 4 تا باشه.

لطفا راهنمایی کنید که چطور 4 تاش کنم.

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام

من از این قالب استفاده میکنم

چند تا سوال دارم 

اول اینکه آیا امکان عوض کردن رنگ پس زمینه در این قالب هست؟ 

دوم اینکه امکان قرار دادن فیلم مربوط به هر محصول در صفحه خاص خودش هست ؟ اگر هست ماژول رو معرفی بفرمایید

سوم آیا امکان قرار دادن فایل PDF دستور العمل کارکرد محصولات در صفحه خودشان  هست یا نه؟

سپاس

لینک به دیدگاه

پاسخ سوالاتتون:

1. خیر. مگر این که css بلد باشید و یک فایل مثلا zz.css در پوشه themes/paniz/css/autoload بسازید و بکگراند رو اورراید کنید (آموزش فایرباگ رو مطالعه کنید)

2. اگر بخواهید تو توضیحاتش بذارید میتونید از ادیتور خود پرستا موقع افزودن توضیحات ویدیو بذارید اما اگر جای دیگری مد نظرتونه باید ماژول تهیه کنید

3. میتونید از بخش ضمیمه (پیوست) موقع افزودن محصول فایل های مرتبط با محصول رو قرار بدید

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام.

این قالب یک نقص داره، از تصاویر بند انگشتی در زیر شاخه‌ها پیشتیبانی نمیکنه! (امکان ضروری و دیفالت)

لطفاً پیگیری کنید

http://s6.picofile.com/file/8220022126/Snapshot_2015_10_30_175306.png

لینک به دیدگاه

سلام من یک سوال دارم 

این قالب رو خریدم و کد لایسنس رو گرفتم ولی دامین خودم رو عوض کردم و دامین قبلی کلا حذف شده 

الان چرا لایسنس قالب رو توی ماژول iconfig می زنم کاری نمیکنه 

ضروری سریع جواب بدین باتشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...