رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای تغییر دامنه ، قوانین بازارچه رو مطالعه کرده و سپس تیکت بزنید تا سریال جدید براتون ساخته بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام.

این قالب یک نقص داره، از تصاویر بند انگشتی در زیر شاخه‌ها پیشتیبانی نمیکنه! (امکان ضروری و دیفالت)

لطفاً پیگیری کنید

http://s6.picofile.com/file/8220022126/Snapshot_2015_10_30_175306.png

قبل از خرید قالب دموی اون رو کامل مشاهده کنید

عکس زیرشاخه ها در این قالب به طور کامل حذف گردیده چون کاربردی ندارند

لینک به دیدگاه

قالب پانیذ، ای نماد (نماد الکترونیکی) را درکجای سایت می تواندنشان دهد و اگر نشان دهد دارای چهارچوب خاصی است؟

این قالب ( پانیذ) ماژول نماد را دارد؟ که به راحتی بتوان آن را فعال یا غیرفعال کرد؟

ویا باید بصورت جداگانه ماژول نصب می شود؟

قالب پانیذ ، ماژول شمارنده تخفیف را می توان بروی آن نصب کرد و سازگاری با ورژن 1.6.0.14 را دارد ؟

لینک به دیدگاه

قالب پانیذ، ای نماد (نماد الکترونیکی) را درکجای سایت می تواندنشان دهد و اگر نشان دهد دارای چهارچوب خاصی است؟

این قالب ( پانیذ) ماژول نماد را دارد؟ که به راحتی بتوان آن را فعال یا غیرفعال کرد؟

ویا باید بصورت جداگانه ماژول نصب می شود؟

قالب پانیذ ، ماژول شمارنده تخفیف را می توان بروی آن نصب کرد و سازگاری با ورژن 1.6.0.14 را دارد ؟

برای نماد اعتماد باید ماژول رایگان نماد را دانلود و نصب کنید که جایگیری های اون مشخص هست در ماژول

ماژول شمارنده معکوس رو میتونید نصب کنید بصورت جداگانه اما ممکنه از نظر ظاهری نیاز به سازگاری داشته باشه

لینک به دیدگاه

پشیبانی محترم 

با تقدیم سلام

من قالب پانیذ رو خرید کردم و متاسفانه برای ای نماد چهارچوب مشخصی ندارد که لوگوی ای نماد در آن نشان دهد. و تنظیمات خود ماژول که پیکربندی را انتخاب می کنیم و مکان نمایش را با توجه به پیش فرض ها ( بالا سایت ، ستون راست یا چپ و فوتر ) انتخاب می کنیم . نمایش نماد را یا بروی اسلایدشوها نشان می دهد یا در پایین ترین محصول و اصلا در یک چهارچوب یا قاب که مثل بقیه سایت ها که معمولا تعریف شده است . ندارد. 

با توجه به اینکه دیروز من از شما سئوال کردم قالب پانیذ جایگاه خاصی برای ای نماد دارد .و شما جواب دادید " جایگیری های اون مشخص هست در ماژول " که مشخص نیست . اگر به سایت خودتان مراجعه کنید زمانی که از بازارچه پرستا شاپ خرید انجام می دهید. دقیقا در زیر شاخه ها نماد الکترونیک خود را در یک چهارچوب خاص و جای مشخص گذاشته اید .

این قالب جای مشخص ندارد اگر هم دارد لطفا راهنمایی بفرمایید . چون ما نیاز داریم که در یک چهارچوب خاص و جای مشخص آن را نمایش بدهیم.

لینک به دیدگاه

راه حل شما اینه:

1. ماژول اینماد (inamad) رو از سایت دانلود و نصب کنید

2. وارد پیکربندی (ویرایش) ماژول شده و اون رو در ستون چپ قرار بدید و داخل متنش بنویسید مثلا نماد اعتماد اینترنتی

3. فایل eNamadLogo.htm رو در مسیری که پرستاشاپ رو نصب کردید آپلود کنید

4. از بخش ماژول ها - موقعیت ها عبارت displayLeftColumn رو جستجو کرده و ماژول نماد رو به بالاترین قسمت بکشید

توجه کنید که تا زمانی که نماد سایت شما رو تایید نکنه هیچ لوگویی در سایت شما نمایش داده نخواهد شد

لینک به دیدگاه

باسلام مجدد

باتشکر از راهنمایی حضرتعالی نشان نماد پس از جابجایی در displayLeftColumn در جایگاه خود و در چهارچوب مشخص راه اندازی شد . 

سپاسگرازیم.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

هنگامی که قالب پانیذ رو نصب کردم قالب پانیذ با اون ساختاری که داشت ظاهر نشد و تمامی عکس ها و محصولات قالب دیفالت ظاهر شد و عملا بهم ریختگی شدید از لحاظ ظاهر شد . 

سئوالم این است که قبل از نصب باید اقدامی انجام می دادم که بدان شکل نشود ؟ 

و یا اینکه قالب رو پاک کنم و  دوباره نصب کنم و چه اقدامی باید انجام بدهم تا همان ظاهر زیبا و حرفه ای رو داشته باشم ؟ 

متشکرم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

میتونید یکبار قالب پیشفرض رو انتخاب و نصب کنید سپس دوباره قالب پانیذ رو انتخاب و نصب کنید. با این کار تنظیمات قالب پانیذ مجدد اعمال می شوند (فعال/غیر فعالسازی ماژول های مورد نیاز، تنظیم مجدد موقعیت ها و ...)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام بر دوستان و مدیران

من بعد از نصب قالب پانیذ مشکل عدم ایندکس شدن صفحات جدید را در گوگل داشتم که با آپدیت پرستاشاپ به 1.6.1.2 جدید از ماژول iblockreinsurance ایراد و ارور syntex errore  ....  می داد که با حذف این ماژول گوگل بعد از دوماه شروع به ایندکس کردن نمود. دوستانی که این مشکل رو دارند ماژول را حذف کنند تا در آپدیت بعدی مدیران و نویسندگان محترم مشکل را حل کنند. در ضمن نسخه‌ی جدید هیچ عدم هاهنگی با قالب پانیذ (به جز مواردی که در نسخه 1.6.1.0 وجود دارد) پیدا نکرده است. پیروز باشید. 

آدرس وب سایت جهت مشاهده نسخه جدید پرستاشاپ: 

کتابفروشی اینترنتی ایران بوک

http://iranbook.ir

لینک به دیدگاه

مگه میشه بخاطر یک ماژول کلا گوگل سایت شما رو ایندکس نکنه؟ مشکل شما جای دیگه ای بوده دوست من

ای کاش خطای syntax ماژول رو هم میذاشتید برای بررسی یا تیکت میزدید براتون بررسی میکردیم

لینک به دیدگاه

جناب ذاکریان با سلام و تشکر از پاسخ سریعتان.

دو ماه ایندکس نمیکرد، حتی صفحات بینگ هم حذف شدند ولی با حذف ماژول، هم بینگ هم گوگل شروع به ایندکس کردن. 

مشکل رو با درخواست شماره 283896 فرستاده بودم. ممنون از شما 

لینک به دیدگاه

جالبه بعید میدونم مشکل از اون بوده باشه چون ماژول بخشی از سایت هست نه کل سایت. اونم این ماژول که فقط بالای سایت چند متن ساده اضافه میکنه. میدونید متن اون خطاهای سینتکس چی بود؟

لینک به دیدگاه

باسلام

در قسمت پایین سایت لوگو پی پال و ویزا  نشان داده می شود و به ماژول بلوک لوگوهای درگاه پراخت و پیکربندی قالب هم رفتم و چیزی در این رابط ندیم که اون رو غیر فعال کنم . که نشان ندهد . چون من لوگو بانک سامان رو گذاشتم . 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چرا روی سایت این لوگو نشان می دهد. و چگونه حذف کنیم .

با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

وقت بخیر

تشکر بابات قالب خوبتون

من بعد از نصب این مشکل رو دارم که :

1- اندازه همه چیز کوچکتر هستش

2-اسلایدر کل عرض صفحه رو نمی گیره

3-بالای صفحه اون چهار تا تب گارانتی با ما تماس بگیرید و... رو نشون نمیده

4-تماس با ما رو نشون نمیده تا وقتی که بری روش نمایان میشه

چطوری میشه واحد پولی رو برداشت

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

با سلام و خدا قوت

بنده قالب پانیز رو نصب کردم با مشکلاتی مواجه شدم بعد با همکاری دوستان متوجه اشکال کارم شدم و بر طرف کردم 

الان مشکل بنده اینه که ماژول اعتماد سازی که ازش تو تبلیغات هم یاد شده نشان داده نمی شه و دوم  اینکه فروشگاه رو تمام صفحه نشون نمیده 

من باید چه کار کنم که مشکل حل بشه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...